TAO Architecture Pvt. Ltd.:  tarz Yatak Odası

Ayrılmak istemeyeceğiniz 20 yatak odası

umit atdağ umit atdağ

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Loading admin actions …

Bugün size evin en önemli ve samimi odalardan birisi olan yatak odaları için oldukça geniş bir dekorasyon yelpazesi sunuyoruz.  Bu dekoratif ve yapısal fikirler sayesinde odanızın yeniden düşünülmesi, dekorasyonunun yenilenmesi veya yeni sahip olacağınız eviniz için ilham alabilir, hayal gücünüzü artırabilirsiniz. Uluslar arası tasarım ofisleri ve mimarlar tarafından tasarlanıp uygulanan bu yatak odası modellerini homif zarif yatak odası modelleri sayfasında bulabilirsiniz. Sizler için bir araya getirdiğimiz yatak odası modellerini birlikte inceleyelim.

Klas ve misafirperver

homify:  tarz Yatak Odası

Aksesuarlar ile bezeli şık bir yatak odası dekorasyonu yapmak için oldukça klas duran zarif ve misafirperver bir yatak odası modeli olarak bu modeli tercih edebilirsiniz. 

Yerleşik ve bağımsız

Meissl Architects ZT GmbH:  tarz Yatak Odası
Meissl Architects ZT GmbH

Renovierung einer Villa am Stadtrand von Salzburg zu einem luxuriösen Wohn-Loft (Foto: Florian Stürzenbaum)

Meissl Architects ZT GmbH

Aykırı bir tarza sahip olan bu yatak odası modeli oldukça yerleşik ve bağımsız özellikleri ile göz kamaştırıyor. Evinizde göz kamaştırıcı bir yatak odası için bu modeli baz alabilirsiniz.

Işıl ışıl

Geniş bir pencere sahip olan ve canlı renkleri ile sizi kendisine çeken bu yatak odası ışıl ışıl ve oldukça şık bir yatak odası olarak herkesin sahip olmak isteyeceği kadar güzel bir yatak odası.

Jakuzi lüksü

İhtişam sevenler için ideal bir tasarım olan ve jakuzi ile lüksün tadına varabileceğiniz bu model yatak odası olarak özel bir yere sahip. 

Yuvarlak desenler

Kare ve dikdörtgen gibi geometrik formların yanında aykırı olarak duran yuvarlak formlara sahip olan bu yatak odası  kusursuz tasarımı ile göz kamaştırıyor. 

Basit ve şık

Basit tasarımı ve basit formu ile göz kamaştıran bu yatak odası her evde olması gereken bir yatak odası modeli Zarafeti ve sadeliği yatak odasına farklı bir hava kazandırmış.

Renkli ve özel

Renkli kişiliğinize uygun olan ve zarafeti ile insanı etkileyen bu yatak odası canlılığı ile de insana huzur veren bir yatak odası olarak evini için oldukça ideal bir model. 

Minimalist tarzlar

cs:  tarz Yatak Odası
cs

Espacios

cs
cs
cs

Sadeliği ve minimalist yaşamı sevenler için en ideal model olarak minimalist yatak odası modeli  ve beyaz renk çok doğru bir tercih olacaktır. Sade ve şık olan bu yatak odası pozitif bir enerji yumağını andırıyor.

Beyaz ve ahşap

Beyaz rengin asaleti ve ahşabın zarafetini birleştirdiğinizde ortaya resimdeki gibi etkileyici ve sade bir yatak odası modeli çıkıyor. Küçük yatak odaları için oldukça ideal. 

Büyüleyici modeller

Geniş pencereleri, zarif tasarımları ve şık dekorasyonları ile büyüleyici özellikleri olan bu yatak odasını gören herkes hayran hayran bakıyor. Evinize hayran kalınmasını istiyorsanız benzer bir tasarım yapabilirsiniz.

Özel tasarımlar

Basir formlar, geometrik formların dışında yer alan ve özel tasarımı ile işlevselliğini ön plana çıkaran bu yatak odası modeli kendini farklı hissedenler için en ideal yatak odası tasarımı olarak yer alıyor. 

Pürüzsüz ve şık

Bir yatak odasının etkileyici olması, pürüzsüz ve şık olması için en önemli şart doğru bir yerleşim planına sahip olması, geniş pencerleri ile doğal gün ışığı almasıdır. Beyaz renkli nevresimler odaya hayat veriyor. 

Deniz esintisi

Yatak odası içinde deniz esintisi yaratmak ve ferah bir yatak odası tasarımı yapmak isteyenler için tasarlanmış bu yatak odası modeli  oldukça cezbedici bir görünüme sahip.

Dinamik ve modern

Contractors:  tarz Yatak Odası
Contractors

Płyty betonowe

Contractors

Modern bir yatak odası tasarımının hayat dolu olması için dinamik ögeler içermesi şarttır. Dinamik ögeler ile bezeli bu yatak odası tasarımı çok modern bir tasarıma sahip. 

Yüzde yüz zarif

QUID Architecture:  tarz Yatak Odası
QUID Architecture

Interaction entre design moderne et éléments classiques – Photo: Sébastian Erras

QUID Architecture

Zarif ve elegant bir yatak odası tasarımına ihtiyaç duyuyorsanız bu yatak odası modeli tam istediğiniz özelliklere sahip. Aydınlatması, aynası ve yatağı ile oldukça zarif. 

Doğal bir yatak odası

Basit tasarımı, zarafeti ve doğallığı ile insana huzur veren, ahşap yatak karkası ve beyaz renkleri ile oldukça zarif olan bu yatak odası her yönü ile çekici duruyor.

Koyu renkler

homify:  tarz Yatak Odası

Yatak odasının asaletini ortaya çıkaran ve zarif olmasını sağlayan en önemli unsur renkleridir. Koyu renkli tasarımlar yatak odasının zarafetine katkı sunduğu gibi asaletini de ön plana çıkarır.

Aydınlık tasarımlar

Dost:  tarz Yatak Odası
Dost

Schlafzimmer

Dost

Işıl ışıl ve zarif olan tasarımlar için en ideal tasarımlardan biri de resimde yer alan ve aydınlık özellikleri ile kusursuz olan bu yatak odası modelidir. 

Tavan arası modeller

ESTER SANCHEZ LASTRA:  tarz Yatak Odası
ESTER SANCHEZ LASTRA

Dormitorio principal

ESTER SANCHEZ LASTRA

Yatak odası için ideal yeriniz yoksa tavanda arası veya çatı katı   tasarımları tercih edebilirsiniz. Çatı katının aydınlık olması için özel ışıklılar yapabilirsiniz. 

Rengarenk modeller

Yatak odası küçük ise en ideal yöntem rengarenk bir yatak odası tasarımı yapma ve yatak odasının renkli olmasını sağlamaktır. 

Siz hangisini beğendiniz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!