Evinize kanepe mi arıyorsunuz? 10 şahane örnek | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Evinize kanepe mi arıyorsunuz? 10 şahane örnek

umit atdağ umit atdağ
Salon Tasarımı Eklektik Oturma Odası Origami Mobilya Eklektik
Loading admin actions …

Salon, oturma odası, yatak odası veya mutfak dekorasyonları yapılırken mobilya olarak kullandığımız kanepeler mobilya teknolojisin,in gelişmesi ile oldukça geniş bir model yelpazesine sahip olmuştur.  Bu özelliği ile her evde, her oda da ve her dekorasyon akımı içinde farklı modellerin kendisine yer bulmasıyla modern, geleneksel veya değişik dekorasyon fikirleri kusursuz ve işlevsel olarak hayata geçirilmiştir.  Kanepeler bir araya getirilerek oturma grupları, entegre mobilyalar olarak kullanıldığında  ise köşe grupları gibi oturma alanlarını oluşturarak evin en çok kullanılan mobilyaları olmuştur.  Bu gün kanepe modellerini inceleyerek evleriniz için üretilen farklı kanepeler hakkında fikir edinebilir,  bir kanepenin sahip olabileceği özelliklerin ne kadar farklı olacağını görebilirsiniz. Homify oturma grupları içinde yer alan veya tekil olarak kullanılan kanepeleri birlikte inceleyelim.

Renkli ve estetik

Kanepe seçiminde renkler ve desenler hayati öneme sahiptir. Parlak kumaşların kullanıldığı geniş kolları olan bu kanepe modeli ile evinizde mükemmel dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Şık tasarımlar

Gelişen mobilya teknolojisi ile şık tasarımlara imza atabilirsiniz. Sarı rengin canlı ve şık durduğu bu tasarım ile hayranlık uyandıran bir kanepeye sahip olabilir, evinizde ideal bir kanepe ile mükemmel bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Entegre mobilyalar

Evinizde köşe takımları ve köşe gruplarını kullanabilmek ve ölü alanları değerlendirmek için en ideal tercih birleşik kanepe modelleridir. Bu modelde kanepelerin birleşimi ile elde edilmiş köşe takımları içinde oldukça şık bir kanepe modeli.

İkili kanepeler

Kanepeler tasarımına göre ikili, üçlü, dörtlü olarak üretilebilir. Bu kanepe modeli de  ikili bir kanepe modeli olarak oldukça ideal ölçülere sahip. Rengi ile mükemmel duran bu kanepe evinizde çok hoş duracaktır.

Parlak pembe

Canlı renklerin kullanıldığı bir tasarıma veya bir mobilyaya ihtiyacınız varsa bu modeli tercih edebilirsiniz. Parlak pembe evinizin şıklığını artıracağı gibi enerji veren bir tercih olacaktır.

Geniş oturum alanları

Kanepelerin oturum alanları tasarımdan tasarıma değişkenlik gösterir. Geniş oturum alanları olan bu kanepe modeli  geniş bir salon için oldukça ideal bir seçim olacaktır. 

İşlevsellik

Kanepelerde işlevsellik de oldukça önemlidir. Katlanabilir mekanizmalara sahip olan kanepeler evlerde hem yatak olarak kullanılabilen hem de oturma alanı olarak kullanılabilen mobilyalardır.

Birleşik mobilyalar

Kanepeleri birleştirerek şık tasarımlara sahip mobilyalar yapabilir veya tercih edebilirsiniz. Bu kanepe grubunda olduğu gibi birleşik mobilyalar kullanarak evinizin köşelerini oturma alanı olarak kullanabilirsiniz.

Modern tasarımlar

Salon Tasarımı Eklektik Oturma Odası Origami Mobilya Eklektik
Origami Mobilya

Salon Tasarımı

Origami Mobilya

Evinizde modern bir tasarıma sahip kanepe kullanmak istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Modern bir dekorasyon içinde oldukça şık ve zarif duracak olan bu model her ev için ideal bir model.

Vintage mobilyalar

Grant koltuk Trabcelona Design İskandinav
Trabcelona Design

Grant koltuk

Trabcelona Design

Tasarımlar içinde  vintage mobilya türü olan bu kanepeyi  eviniz için tercih edebilirsiniz.   Vintage mobilya ile yapılan dekorasyonlar için ideal olan bu mobilya  salonunuza ayrı bir hava katacaktır.

Siz hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!