Banyo için aklınıza gelmeyen 6 farklı fikir | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Banyo için aklınıza gelmeyen 6 farklı fikir

umit atdağ umit atdağ
Xilon S.r.l. Eklektik
Loading admin actions …

Banyo, evlerin son yıllarda  yeniden değerlendirildiği odalardan biridir. Basit bir duş odasından gerçek bir sağlıklı yaşam odasına dönüşmüştür. Ev bireyleri olarak rahatlamak ve kendimizi vücudumuzun bakımına dikkat etmek, sağlıklı bir yaşam sürmek için sürekli olarak banyoları kullanırız. Bir banyonun temiz kalması ve sürekli temiz olmasının yanında yeni akımlara göre yenilenmesi, ve dekore edilmesi de çok önemlidir. Modern bir dekorasyona sahip olan evin  eski bir banyoya sahip olması dekorasyonun kötü görünmesine neden olacaktır. Bu nedenle modern akımlardan esinlenerek evlerinizde daha önce düşünülmemiş veya uygulanmamış dekorasyonlar yapmalısınız.  Bu gün  banyo dekorasyonlarında daha önce uygulanmamış olan fikirleri inceliyoruz. Homify banyo dekorasyonları sayfasında yer alan bu fikirler alternatif banyo fikirleri olarak uygulanabilir. Maliyeti ve uygulama kolaylığı nedeniyle sizler de bu örnekleri evinizde uygulayabilirsiniz.

Köşe duş

Banyo içinde daha fazla alan yaratmak için köşe duş konseptini tercih edebilirsiniz. Duş kabinini banyonun köşesine yerleştirerek banyonuzda geri kalan mobilyaları da doğru bir şekilde yerleştirip daha ferah ve daha geniş bir banyoya sahip olabilirsiniz. 

Ara bölme

Duş içinde en az yerden en fazla verimi almak için alanı doğru planlama yapmalı ve odayı ikiye bölmelisiniz. Ara bölmeler ile oda içinde bir banyo alanı bir de dinlenme alanı oluşturarak banyonuzdan maksimum verim elde etmiş olursunuz. ayrıca ara bölme için doğru malzeme kullanarak estetik bütünlüğü bozmamış olursunuz.

Tezgah lavabolar

Banyo içinde tezgah lavabolar tercih ederek  banyodan daha fazla alan oluşturabilirsiniz. Tezgah lavabolar hem daha fazla muhafaza alanı hem de estetik açıdan lavabolara muhafaza alanları oluştururlar.  Ayrıca tezgahı uzatarak banyo içinde banyo dolabı yerine kullanabilir işlevsel bir banyo dekorasyonu yapabilirsiniz.

Yerleşik plan

Banyo içinde yerleşik bir plan yaparak bu planı hayata geçirmek banyonuzun dinlenme alanından daha öte bir yaşam alanı olmasını sağlayacaktır. Yerleşik bir banyo her zaman için pratik ve kolay bir banyo hayatı imkanı sunacağı gibi sizlere de daha az maliyet oluşturacaktır.

Raflar

Banyo içinde büyük banyo dolapları yerine estetik ve modern tasarımlı raflar tercih ederek evinizin daha geniş ve daha ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. modern raflar her zaman için daha az yer kaplayan ve daha fazla eşya muhafaza eden alanlar olduğundan banyonuzda harikalar yaratabilirsiniz.

Çamaşırhane

Banyo içinde çamaşır ve kurutma makinesi gibi elektronik cihazlarınız varsa bu cihazların ve makinelerin üzerine katlanabilir raflar ekleyerek  banyo içinde daha geniş alanlar oluşturabilirsiniz.  Ayrıca çamaşırhane olarak da kullanabileceğiniz bir banyoya sahip olmak sizi çamaşır odası derdinden de kurtaracaktır.

Siz hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!