Küçük evler için 10 orijinal fikir | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Küçük evler için 10 orijinal fikir

umit atdağ umit atdağ
Novo Maison Bodrum Modern Yatak Odası ARTHUR&MILLER Modern
Loading admin actions …

Küçük bir eviniz var ve dekore ederken zorluk yaşıyorsanız sizler için hazırladığımız küçük ev dekorasyonu modellerini incelemenizde fayda var. Her boyutta ev için yapılan dekorasyon modelleri ile artık küçük bir mutfağı, salonu, oturma odasını, yatak odası veya banyoyu artık kolay bir şekilde ve göz kamaştırıcı güzellikte dekore edebilirsiniz. Bir evin şık olması kadar işlevsel ve insani konfor şartlarını sağlaması da çok önemlidir.  Bu gün birbirinden güzel küçük evleri inceliyoruz. Küçük oldukları için zor dekore edilen ancak muhteşem dekorasyonlar ile birer şaheser haline getirilen bu evleri inceleyerek evinizde farklılıklar yaratabilir, küçük odaları birer yaşam alanından çok daha öte birer konfor abidesi haline getirebilirsiniz.

İşlevsel tasarımlar

Küçük bir ev veya oda içinde yapılacak olan tasarımın mutlaka işlevsel özelliklerinin olması gereklidir. İşlevsel özellikleri olan bu tasarımı evinizde aynen uygulayabilir, hem yatak odası hem çalışma hem de oturma odası olarak kullanabilirsiniz.

Az eşya tercihi

Residência A & F Klasik Oturma Odası Lyssandro Silveira Klasik
Lyssandro Silveira

Residência A & F

Lyssandro Silveira

Bir salonun veya oturma odasının dekorasyonu için az sayıda eşya kullanımı en ideal dekorasyon fikirleri arasındadır. Az sayıda eşya ile daha geniş bir hareket alanı ve daha havadar bir yaşam alanı ortaya çıkarabilir, evinizin dekoratif özelliklere sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Basit tasarımlar

Modern Garaj / Hangar homify Modern

Salon veya oturma odası içinde basit tasarımlar yaparak daha geniş alanlara sahip olabilir veya küçük alanları daha geniş gösterebilirsiniz. Örnek dekorasyon modelini salon içinde deneyerek ne kadar geniş bir salona sahip olacağınızı görebilirsiniz.

Birleşik alanlar

Küçük evlerde birleşik alanlar yaratmak her zaman size avantaj sağlayacaktır. İki yaşam alanının geniş bir alanda birlikte dekore edilmesi hem size hem de eviniz içinde  avantaj sağlayacaktır. Daha az eşya ile dekorasyon yapma imkanına sahip olacağınız gibi şık ve estetik özellikler ön planda olacaktır.

Mutfak fonksiyonelliği

Mutfak içinde yapılacak olan dekorasyon için fonksiyonel özelliklerin olması, entegre mutfak tasarımlarının kullanılması her zaman çok önemlidir. Fonksiyonel bir mutfak için resimde yer alan ortak kullanım alanlarına sahip mutfaklar tercih edebilirsiniz.

Minimalist tasarımlar

Minimalist bir tasarım her zaman evinizde ferah bir iç mekan oluşmasına katkı sağlar. Bu dekorasyon modelinde olduğu gibi minimalsit bir tasarım evinizin daha kullanışlı ve işlevsel olmasını sağlayacaktır.

Renkler

Küçük odalarda renk seçimlerinin doğru bir şekilde yapılması odaların daha geniş ve daha pozitif görünmesini sağlayacaktır.  Küçük bir oda içinde dekorasyon hileleri kullanmak resimdeki gibi zevkli bir dekorasyona sahip odaları ortaya çıkaracaktır.

Oturma grupları

Oturma grupları her ne kadar konsept olarak satılsa da  oturma grubu içindeki  mobilya sayısını azaltıp odanızın ölçülerine oranlı bir şekilde dekorasyon yapmak size çok avantaj sağlayacaktır. 

Yatak odaları

Novo Maison Bodrum Modern Yatak Odası ARTHUR&MILLER Modern
ARTHUR&MILLER

Novo Maison Bodrum

ARTHUR&MILLER

Yatak odası içinde bir yatak ve bir televizyondan oluşan sade tasarımlı dekorasyonlar her zaman size avantaj sağlayacaktır. Az sayıda resim ve çerçeveler ile yatak odasını daha dekoratif özellikler ile donatabilirsiniz.

Banyolar

Banyolar genel olarak küçük alanlardır. Küçük alan içinde yer alan banyo mobilyaları ve banyo aksesuarlarını doğru bir şekilde yerleştirmek hem ferah ve kullanışlı bir banyoya sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bu fikirleri siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!