2018 trendi 7 moda renk ile dekorasyon | homify

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

2018 trendi 7 moda renk ile dekorasyon

umit atdağ umit atdağ
Southern traditional dome Rustik Oturma Odası Engel & Voelkers Vilamoura Rustik
Loading admin actions …

2017 yılına veda edeceğimiz şu günlerde yeni yıl trendleri hayatımıza girmeye başlıyor.  Veda edeceğimiz yılın moda akımları artık eskidiğinden yeni yılın moda trendlerini incelemeye başlayarak evlerimizi yeni yıla hazır hale getirmeliyiz.   2018 yılının trendlerini inceleyerek evinizde yeni modasını şimdiden yaşamak için bu yazımızı incelemeli ve bu yazımızda geçen dekorasyon örneklerini evlerinizde uygulamalısınız. Yeni yılın moda renklerinin yer aldığı birbirinden farklı dekorasyonları ve oda konseptlerini dikkatli bir şekilde incelemeli,  kendi tarzınızla uyuşan modelleri evlerinizde uygulayarak yeni yılda dostlarınızın hayranlığını kazanmalısınız. Homify 2018 yılı trend renklerinin yer aldığı farklı dekorasyon modellerini birlikte inceleyelim.

Sıcak renkler

Yeni yılın trendleri arasında yaz ve kış mevsimine özgü sıcak renkler yer alıyor.  Bu yıl özellikle kış aylarının trendi olacak olan sıcak renkler yatak odası dekorasyonlarında oldukça yoğun bir şekilde kullanılacak. Yatak odası konsepti  bir yatak odasının ne kadar samimi olacağını bizlere sıcak renkler ile gösterecek.

Kozmik renkler

Yeni yılda özellikle genç odalarının en fazla tercih edilecek rengi olarak kozmik renkler evlerinizde cıvıl cıvıl bir iç mekan dekorasyonu sunacak. Genç odalarının enerjisini ön plana çıkaracak olan bu renkler farklı renkler ile de desteklenebilecek.

Kobalt mavisi

Bir evde mavi rengin yer alması o evin ne kadar çekici özelliklere sahip olduğunu ve evin sahibinin özgürlüğüne ne kadar düşkün olduğunu gösterir. Yeni yılda kobalt mavisi oldukça moda bir renk olarak hayatımıza ve evlerimize girecek.

Fıstık yeşili

Yeşilin tüm tonları bizlere doğanın esintilerini sunuyor olsa da fıstık yeşili tonu daha canlı ve daha enerjik bir dekorasyona sahip olma imkanı sunuyor. Yeni yılda fıstık yeşili rengi hayatınızda daha fazla yer işgal edecek.

Grinin zarafeti

Klasik Oturma Odası homify Klasik

Gri her zaman asaletin ve zarafetin sembolü olmuş bir renktir. Yeni yıl trendleri arasında yer alacak lan gri her evde mutlaka yer alacak ve dekorasyonların sembolü olan renk olarak hayatımızda yer edinecek. Mobilyalar veya kılıflarında mutlaka kullanılacak gri tonları dekorasyona hayat veren renk olarak yeni yılda karşımıza çıakcak.

Mutfak devrimi

Dream Doors Ltd: modern tarz , Modern
Dream Doors Ltd

Metallic Anthracite Kitchen

Dream Doors Ltd

Mutfaklarda artık bir devrim gerçekleşecek ve zıt tonlar bir arada kullanılarak her bireyin tarzını yansıtan mutfak dekorasyonları yeni yıl modası olacak. Örnek mutfak gibi koyu renklerin asalet kazandırdığı açık renklerin enerji verdiği mutfaklar artık hayatımızda yer edinecek.

Tuğla kırmızısı

Kırımızı tonlarında doğal tuğla kırmızısı hayatımıza yeni giren ve yeni yılın modası olan renklerden biri olacak.  Doğallığı ve kırmızı tonları ile insana huzur verecek olan bu renk mobilyalarda daha fazla yer bulacak.

Bu trendleri siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!