Daha gösterişli bir ev için aynen kopya çekebileceğiniz 10 fotoğraf | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:2982:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Daha gösterişli bir ev için aynen kopya çekebileceğiniz 10 fotoğraf

umit atdağ umit atdağ
Eklektik Oturma Odası homify Eklektik
Loading admin actions …

İhtişam kimileri için yaşam tarzı haline gelmiş bir  hayat tarzıyken kimileri içinde sadece görkemi temsil eden bir  düşüncedir.  Geçmişten günümüze kadar her birey ihtişamlı evlerde yaşamanın hayalini kurmuş, gelecekte ihtişamlı ve görkemli mobilyalardan dekore edilmiş bir eve sahip olma amacına sahip olmuştur. Görkemin ve ihtişamın bir arada olduğu evler genellikle yüksek bütçeli ve dekorasyon süreci uzun olan evlerdir.  Bu gün ihtişamlı ve görkemli mobilyaların ve   tasarımların yer aldığı birbirinden özel dekorasyon modellerini inceliyoruz. İhtişamın ve görkemin sembolü mobilyalar, ihtişamlı mimarilere sahip giriş alanları, insanı şaşkına çevirecek kadar özel dekore edilmiş mutfak ve yemek alanlarının yanında oturma odaları ve yatak odalarını inceleyerek evinizi ihtişamlı bir şekilde dekore etmenin yollarını öğrenebilirsiniz. Homify ihtişamlı evler sayfasında yer alan bu evleri birlikte inceleyelim.

Giriş holü

Modern Koridor, Hol & Merdivenler homify Modern

Evinize geldiğinizde sizi karşılayacak olan ilk alan giriş alanıdır. Bu alanı modern ve ihtişamlı bir şekilde dekore etmek için örnek modeli birebir uygulayabilir,  konsol ve ayna ile herkesin hayran kalacağı mükemmel bir giriş alanı oluşturabilirsiniz.

Desenler ve renkler

Evinizde görkemli bir dekorasyon yapmak için  desenleri ve renkleri kullanabilirsiniz. Bu örnekte olduğu gibi kapılarınıza desenli ve renkli camlar yerleştirerek modern ve şık  kapılara sahip olabilir  ihtişamı girişten hissetmeye başlayabilirsiniz.

Merdiven daireleri

Çok atlı evlerde ve özellikle dubleks evlerde merdiven dairelerini süsleyerek modern ve görkemli dekorasyonlara imza atabilirsiniz.  Özel aydınlatma ve zemin halıları çok yardımcı olacaktır.

Oturma odası

Villa iç tasarımı-karşılama odası Eklektik Oturma Odası m. rezan özge özdemir Eklektik
m. rezan özge özdemir

Villa iç tasarımı-karşılama odası

m. rezan özge özdemir

Geniş bir odayı oturma odası haline getirecekseniz resimdeki gibi bir çember etrafına oturma gruplarını yerleştirebilir, zemin karolarını desenli karolardan seçerek ekonomik bütçe ile mükemmel bir oturma odası dekorasyonu yapabilirsiniz.

İhtişamlı mutfaklar

evinizde yer alan mutfağı vintage mobilyalar kullanarak ihtişamlı mutfaklar haline getirebilirsiniz.  Ahşabı usta ellerde şekillendirerek kusursuz ve hayranlık uyandıracak bir mutfağa sahip olmak zor değil.

Her detayı ile kusursuz

Evinizde yer alan  oturma odasını kusursuz bir oturma odası haline getirmek i,çin resimde yer alan konsepti aynen kopyalayabilirsiniz. En az bütçe ile ihtişamlı ve görkemli bir salona shaip olmak size kalıyor.

Koltuk takımları

Villa iç tasarımı-oturma odası Eklektik Oturma Odası m. rezan özge özdemir Eklektik
m. rezan özge özdemir

Villa iç tasarımı-oturma odası

m. rezan özge özdemir

Modern mobilyalar kullanarak ihtişamlı evler oluşturabileceğiniz gibi eskitilmiş veya antika özelliklere sahip mobilyalar kullanarak da kusursuz dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Bu model evinizde harikalar yaratmanızı sağlayacak.

Özel tasarımlı mobilyalar

Evinizde ihtişamı yaşatmak için özel tasarımlı mobilyalar veya antika mobilyalar kullanabilirsiniz. Örnek ayna ve oturma takımı gibi değerli  mobilyalar ile harika bir oturma odası dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Avizeler ve aydınlatma

Geniş bir salonu ihtişamlı göstermenin bir diğer yolu da geniş ve büyük bir avize kullanmaktır. Özel tasarıma sahip büyük ve ışıl ışıl bir avize ile mükemmel bir salona ihtişamlı bir oturma odasına sahip olabilirsiniz.

Aksesuarlar

Eklektik Oturma Odası homify Eklektik

İhtişamın sembollerinden biri de değerli aksesuarlardır. evinizde herkes tarafından kabul görmüş değerli veya az bulunan aksesuarlar kullanarak kusursuz bir dekorasyona imza atabilir evinizi ihtişamın sembolü haline getirebilirsiniz.

Siz hangi örneği beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!