MOB ARCHITECTS:  tarz Merdivenler

Aşık olacağınız modern ve konforlu bir daire

umit atdağ umit atdağ
Loading admin actions …

Hepimiz evlerimizi süslemek ve evimizin ilham alınacak örnek bir ev olmasını sağlamak için çabalarız. Çağdaş ve ekonomik fikirler ışığında evlerinizi süslemek ve göz kamaştırıcı bir ev ortaya çıkarmak için farklı akımlardan fikirleri kopyalayabilir veya  farklı optimizasyonları evinize uygulayabilirsiniz. Kusursuz bir dekorasyon yapmak ve evinizi konforlu modern bir ev haline getirmek için her odasını örnek alabileceğiniz  bir daireye misafir oluyoruz.  Modern ve konforun üst düzeyde olduğu bu daire bir ailenin her ihtiyacına cevap verebilecek kapasiteye sahip olması gören herkesi şaşırtıyor.  Daire içinde ahşap, metal ve beton malzemelerin bir arada kullanılmış olması dekoratif unsurların ön planda olduğu, her detayı ile hayranlık uyandıran bir evi ortaya çıkarmış. ekonomik olarak oldukça düşük bir bütçe ile yapılan bu dekorasyon hem diğer aileler için örnek olmuş hem de diğer ailelerin beğenisini ve hayranlığını kazanmış.  Homify aile evleri sayfasında yer alan bu daire  fonksiyonelliğin ve  çok boyutlu dekorasyonların bir eve neler kazandırabileceğini, gözler önüne seriyor.

Boyutların birleşimi

Bir ev içinde farklı boyutları dekorasyon içinde kullanmak dekorasyonun  zarafetini ve farklılığını ortaya koyar.Bu evde de farklı boyutlar dekorasyon içinde kullanılmış, uzay boşluğunun  dekoratif unsurlar le birleşmesi sağlanarak ortaya resimdeki gibi  hayranlık uyandıran bir resim çıkarılmış.  ahşap malzeme evin  daha dekoratif bir dekorasyona sahip olmasını sağlamış. 

Salonun zarafeti

Dairemizin en sosyal alanı,  yemek odası için küçük bir alan ayıran salon alanıdır. Geniş bir kanepe,  sade bir dekorasyon ve yemek odasının şıklığı salonun fonksiyonelliğini ve zarafetini ortaya çıkarmış.  Yemek alanının çekiciliği ve zarafeti salonun daha özel bir alan olmasını sağlarken  zemin ile yemek odasının uyumlu olması da salonun diğer salonlarda daha özel bir alan olmasına katkı sunmuş.

Mutfağın asaleti

Bu dairenin en özel alanlarından biri olan mutfak sadeliği ve dekoratif mobilyaları ile oldukça asil bir oda halien getirilmiş. Asil bir dekorasyona sahip olması aynı zamanda mutfağın fonksiyonel bir oda olmasına yardımcı olmuş. Mutfak barı şeklinde kullanılabilen mutfak tezgahı hem daha geniş bir mutfak oluşmasına hem de  kullanışlı bir mutfak oluşmasına katkı sağlamış. 

Çalışma odası

Evde bir oda da çalışma odası şeklinde dekore edilmiş. evden çalışmak isteyen bireyler için oldukça ideal olan bu oda en az yer işgal edecek şekilde tasarlanmış ve hayata geçirilmiş. Bu özelliği ile hem fonksiyonel bir çalışma odası ortaya çıkarılmış hem de bu evin  her ihtiyaca cevap verebilen bir ev olması sağlanarak ilham kaynağı olması sğalanmış.

Yatak odasının sadeliği

Yatak odası oldukça minimalsit bir dekorasyon ile evin en sade ve minimalist alanı haline getirilmiş. Bir yatak takımı ve gardıroptan oluşan yatak odası dekorasyonu yatak odasının bir dinlenme ve terapi alanı olmasını sağlamış. açık tonlar ile oldukça ferah bir yatak odası oluşturulmuş ve evin en zarif dekorasyonu yapılmış.

Banyonun ferahlığı

evin banyosu da oldukça ferah bir dekorasyona sahip. sade ve açık tonların yanında bir penceresinin olması banyonun özel bir alan olmasını sağlamış. genelde küçük ve kasvetli bir oda olan banyo bu tanımın tam aksine oldukça zarif ve ferah bir banyo olmuş. Seçilen renklerin uyumlu olması bütünlük açısından banyonun kusursuz olmasını sağlamış. 

Gardırop estetiği

Yatak odasında yer alan gardırobun dışında bir de banyo dolabı bu evde yer alıyor.  Kayar kapaklı olması daha az yer kaplamasını sağladığı gibi estetik açıdan da kusursuz olmasını sağlamış. Kumlanmış cam kapaklara sahip olan bu dolap hem banyonun eksiksiz olmasını sağlamış hem de estetik açıdan eve katkı sunmuş.

Bu daireyi siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS: modern tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!