e-Proje
Yeni Fikirlere Geri Dön

e-Proje

NOUVELLE. | Proje Danışmanlık NOUVELLE. | Proje Danışmanlık
Düzenle
Fotoğraf ekle

Erişilebilirlik'in yaygın bir şekilde uygulanması için e-Proje'yi hayata geçirdik.

Bilindiği gibi, engelli bireylerin bağımsız bir biçimde hareket edebilmeleri ve sosyal yaşama katılımlarını arttırmak amacıyla Erişilebilirliğin yaygın bir şekilde sağlanması ve uygulanması adına çalışmalarımızı Türkiye'nin tüm illerinde sürdürüyoruz.   Ancak, zaman zaman ulaşamadığımız noktalar da karşımıza çıkıyor. Bu nedenle, NOUVELLE. olarak, hizmet kalitesini arttırma, yenilik, sürdürülebilir ürün ve malzeme analizi gibi konularda yaptığımız AR-GE çalışmalarında, hizmeti her yere zamanında ve eksiksiz ulaştırmak adına yeni bir fikir ürettik. Bu fikir üzerinde yoğunlaşarak. detayları üzerine çalıştık ve sonunda e-Proje'yi ortaya çıkardık.

e-Proje Nedir?

Günümüzde en yaygın iletişim ağı olan internet bu alandaki en büyük yardımcımız oldu. Kurum/kuruluş binanızın DWG uzantılı dosyalarını (AutoCad) bize mail olarak gönderdiğinizde, Proje Yönetimi departmanımızdaki mimar ve mühendis arkadaşlarımız çalışmaya başlayarak, projelendirme aşamasına geçiyor. Ve hazırlanan Erişilebilirlik Dosyası bir kaç gün içinde ekranınızda oluyor.

Avantajları

Bu yöntemle hazırlanan projelendirmede, yapıya ait temel eksiklikler, uygulama alanları, uygulama metrajları, malzeme analizleri, ürün alternatifleri ve yaklaşık maliyetler ortaya çıkıyor. Sizde yapınızın, Erişilebilirlik standartlarına uygunluğunu, eksiklerini ve maliyetlerini öğrenmiş oluyorsunuz.

Ücreti Nedir?

Engelliler İçin Erişilebilirlik konusunu öncelikle her zaman sosyal sorumluluk olarak ele aldık ve bu yüzden e-Proje uygulamamızı mayıs ayına kadar ücretsiz sunmaya karar verdik.

Faydalanmak için:

e-Proje hizmetinden faydalanmak için ekleyeceğiniz AutoCad dosyasıyla birlikte mail atmanız yeterli.