Bunları aynen deneyebilirsiniz: 11 pratik ev fikri | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Bunları aynen deneyebilirsiniz: 11 pratik ev fikri

umit atdağ umit atdağ
Weld: modern tarz , Modern
Loading admin actions …

Ev hayatını kolaylaştıracak ve pratik hale getirecek her fikir  daha huzurlu ve daha az yorulacağımız bir hayat imkanı sağlar. Bu nedenle evlerimizde pratik fikirleri uygulayarak konforu ve işlevselliği en üst düzeyde olan  dekorasyonlar yapmak için çaba gösteririz. Bu gün homify pratik fikirler sayfasında yer alan ve evlerinizde kolayca uygulayabileceğiniz düşük bütçeli pratik fikirleri sizlere sunuyoruz. Birbirinden pratik bu fikirler ile evinizin her odasında işlevsel ve fonksiyonel özellikleri en üst düzeyde olan dekorasyonlar yapabilir, ev yaşantınızda kolaylıklar sağlayarak  mutlu bir ev yaşamına sahip olabilirsiniz. Mutfaktan yatak odasına kadar her oda için ayrı fikirlerin yer aldığı bu yazımızı inceleyerek veya homify pratik bilgiler sayfamızı ziyaret ederek daha farklı örneklere ulaşabilirsiniz.

Kavanoz kalemlikler

Evimizde kullandığımız konserve kavanozlarını atmak yerine canlı renklere boyayarak duvara asarak kalemlik olarak kullanabilirsiniz. Farklı bir tasarım yaparak daha renkli bir çalışma odasına sahip olabilir farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Nişleri kullanın

Eklektik Banyo homify Eklektik

Tuvalet ve banyo gibi ıslak hacimlerde niş alanlar oluşturarak bu alanları ihtiyaçlarınıza göre kullanabilirsiniz. Tuvalette kitap veya gazete okuma alışkanlığına sahipseniz resimdeki gibi niş kitaplık tasarımı yapabilir, tuvaleti daha kullanışlı bir alan haline getirebilirsiniz.

Hareketli masalar

A. MORİTA EVİ ANTALYA Modern Mutfak Mimoza Mimarlık Modern
Mimoza Mimarlık

A. MORİTA EVİ ANTALYA

Mimoza Mimarlık

Mutfak dekorasyonlarında entegre  veya modüler masalar kullanarak mutfak hayatını daha kolay  hale getirebilirsiniz. Mutfak ile  yemek masası arası taşıma işlemlerini hareketli entegre masalar ile yaparak   daha pratik bir mutfağa shaip olabilirsiniz.

Merdiven altları

Evinizde yer alan merdivenin etinden ve sütünden yararlanabilirsiniz. merdiveni ulaşım aracı olarak kullanabilir, merdiven korkuluğunu aksesuar teşhir alanı olarak tercih edebilir, merdiven altını yatak odası veya çalışma odası şeklinde tasarlayabilirsiniz.

Çekmece kalıpları

Özellikle mutfaklarda kullanılan çekmeceler için biçilmiş kaftan olan çekmece kalıplarını kullanarak daha düzenli bir mutfağa sahip olacağınız gibi bu kalıplar içinde muhafaza edeceğiniz mutfak gereçlerini daha uzun ömürlü hale getirebilirsiniz.

Kitap desteği

debosc: minimalist tarz , Minimalist

Mutfakta yemek pişirirken yemek tariflerinden yararlanıyorsanız veya tablette bir şeyler izliyorsanız bu kitap desteği size çok yardımcı olacaktır. Mutfak içinde dilediğiniz yere sabitleyerek daha kolay bir mutfak hayatına sahip olabilirsiniz.

Modüler çalışma masası

Evin her hangi bir yerinde kalorifer peteklerini gizlemek için de kullanabileceğiniz bu mobilyayı bir çalışma masası olarak da kullanabilirsiniz. İstediğinizde duvar aksesuarı haline gelebilen bu masa aynı zamanda kamufle aracı oalrak da kullanılabilir.

İşlevsel tasarımlar

Ev hayatınızı veya iş hayatınızı daha kolay bir hale getirmek için resimde yer alan masalar gibi işlevsel tasarımları üst düzeyde olan mobilyalar tercih edebilirsiniz. Fonksiyonelliği üst düzey olan mobilyalar size daha pratik bir yaşam sunacaktır.

Orta masalar

Weld: modern tarz , Modern

Salon veya oturma odası içinde kullanacağınız orta masalar veya sehpalar içinde fonksiyonel tasarımlar tercih etmelisiniz. Fonksiyonel tasarımlara sahip olan masalar ile hem daha düzenli bir iç mekana hem de daha işlevsel bir salon tasarımına sahip olabilirsiniz.

Banyo rafları

Banyo  içinde dolap istemiyorsanız veya mevcut dolap kapasitesi yeterli olmuyor ve dolap koyacak alanınız yoksa  mutfak rafları gibi raflar kullanabilirsiniz. Geri dönüşüm malzemeleri kullanarak yapacağınız raf sistemleri ekonomik olduğu kadar ilgi çekici de olacaktır.

Makyaj masaları

Yatak odaları içinde yer alan makyaj masaları yerine işlevsel özelliklere sahip masalar tercih edebilir yatak odası yaşamını ve makyaj işlemini daha pratik bir hale getirebilirsiniz. Dilediğinizde alt kısmı kapanan ve bir kamufle aracına dönüşen bu masayı dilediğinizde de muhafaza alanı olarak kullanabilirsiniz.

Siz hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!