Televizyon ünitesi için Türk evlerinden 10 orijinal fotoğraf | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:2982:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Televizyon ünitesi için Türk evlerinden 10 orijinal fotoğraf

umit atdağ umit atdağ
İNDEKSA Mimarlık İç Mimarlık İnşaat Taahüt Ltd.Şti. – Konut Projesi: modern tarz , Modern
Loading admin actions …

Oturma odası ve salon gibi mahallerde televizyon ünitesini yerleştirmek ve ideal televizyon ünitesi tasarımını hayata geçirebilmek için doğru tasarımları tercih etmek ve doğru yerleşim planları yapmak tek başına yeterli değildir. Kullanılacak malzemeyi seçmek, doğru bir aydınlatma ile dekorasyonun daha zarif olmasını sağlamak adına titiz bir çalışma yapmak gereklidir. Tv üniteleri basit birer mobilya gibi görünse de aslında salona ve oturma odasına ana işlevi kazandıran, tasarımına göre salon içinde geniş alanlar bırakan veya duvar dekorasyonunun  daha özel olmasını sağlayan işlevsel mobilyalardır. Bu gün  birbirinden farklı amaçlar için tasarlanmış estetik açıdan kusursuz olan tv ünitelerini inceliyoruz. dekorasyon içindeki yerleşimi, dekorasyona kattığı artılar ve tasarımları ile göz kamaştıran güzelliklerinin yanında evin ahengine olan uyumları ile evlerinizde aynen kopyalayabileceğiniz modelleri size sunuyoruz. Türk evlerinden 10 muhteşem tv ünitesi örneği ile sizlere çok zengin bir alternatif ve  daha fazlası  için sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Sade tasarımlar ve zarafet

Stüdyo Daire Tasarımı Minimalist Oturma Odası Ceren Torun Yiğit Minimalist
Ceren Torun Yiğit

Stüdyo Daire Tasarımı

Ceren Torun Yiğit

Salon içinde sadeliği tercih edenlerdenseniz sade tasarımlı bir tv ünitesi size ve evinize çok şey katacaktır.  Örnek resimde yer alan ve sadece alt konsolu bulunan tv ünitesi kırmızı renkli duvar ile oldukça uyumlu ve oldukça zarif bir görsele sahip.  Duvar boyunca sadeliği yansıtan bu model geniş salonlar içinde oldukça ideal.

Arka aydınlatmalar ve ışıl ışıl bir tv ünitesi

Tv ünitesi için farklı tasarımlar tercih ederek farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Örnek olarak arka plan aydınlatmaları ve beyaz  niş duvarı ile oldukça estetik duran, televizyonun ışıl ışıl bir duvar önünde yer almasını sağlayan bu model salon içinde ışıl ışıl bir dekorasyon yapmanızı sağlayacaktır.

Ahşap vitrinler

Erim Mobilya  – Tv Ünitesi: modern tarz , Modern Ahşap Ahşap rengi
Erim Mobilya

Tv Ünitesi

Erim Mobilya

Salon içinde ahşap bir tv ünitesi tercih edebilir ve ihtiyaç duyacağınız aksesuar teşhir alanlarını oluşturabilirsiniz. Örnek tv ünitesini birebir kopyalayarak evinizin doğallığını artıracağınız gibi ekonomik bir dekorasyona da imza atmış olursunuz.

Özel raf destekli tv üniteleri

Ahmet Bilgin Evi Modern Oturma Odası Hiba iç mimarik Modern
Hiba iç mimarik

Ahmet Bilgin Evi

Hiba iç mimarik

Tv ünitesini raf sistemleri ile destekleyerek daha modern ve daha özel bir tv ünitesine sahip olabilirsiniz. raf sistemlerini  uzundan kısaya doğru  tercih ederek raflara şekil verebilir, tv ünitesinin zarafetini artırarak salonunuza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Duvar dekorasyonu

Tv ünitesi yerine  sadece alt konsol tercih edebilir,  televizyonu bir  duvar dekorasyonu unsuru gibi kullanabilirsiniz. Duvara asılı televizyon hem duvarın zarafetini artıracak hem de tv ünitesinin yatay olarak daha modern bir tasarıma sahip olmasını sağlayacaktır.

Fonksiyonel tasarımlar

tv unitesi tasarimi cihat özdemir
cihat özdemir

tv unitesi tasarimi

cihat özdemir

Tv ünitesini fonksiyonel tasarımlar ile daha işlevsel özelliklere sahip birer mobilya haline getirebilirsiniz. Kenarlarını birer kitaplık veya kapakları olan alanlar şeklinde tasarlayarak  hem tv ünitesi hem de muhafaza alanı olarak kullanacağınız işlevsel özellikleri olan bir mobilyaya sahip olabilirsiniz.

Motifler ve desenler

Füme Mobilya – Kelebek Tv hardal: modern tarz , Modern
Füme Mobilya

Kelebek Tv hardal

Füme Mobilya

Tv ünitesi arka planında istediğiniz motiflere ve desenlere yer verebilirsiniz. Bu modelde olduğu gibi cam kullanarak özel bir aydınlatma ile tv çalışmadığı zamanlarda aydınlatma amacı ile kullanabileceğiniz dekoratif bir tv ünitesine sahip olabilirsiniz.

Ahşap duvar vitrinleri

Gül & Emin Timur Modern Oturma Odası Bilgece Tasarım Modern
Bilgece Tasarım

Gül & Emin Timur

Bilgece Tasarım

Duvar boyuca uzanan ve duvarı kaplayan bir tasarım yaparak evinizde harika bir tv ünitesine sahip olabilirsiniz. Resimdeki gibi bir tv ünitesi modeli tercih ederek salon içinde harika bir dekorasyon yapabilir ve dostlarınızın hayranlığını kazanabilirsiniz.

Sadeliğin estetiği

Minimalist bir dekorasyon yapmak istiyorsanız resimdeki gibi sade bir tasarım tercih edip, minimalist dekorasyonu pekiştirebilirsiniz.  Mavi renkli bir konsol tercih edip evinize canlılık kazandırmak size kalıyor.

Renkli ve zevkli bir tasarım

Evinizde renkli bir dünya oluşturmak için birbirinden bağımsız modüler yağılar tercih edebilir,  entegre yapılar iel hem renkli hem de zevkli tv ünitelerine sahip olarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Siz hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!