Kalbinizi çalacak 10 küçük ev | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Kalbinizi çalacak 10 küçük ev

umit atdağ umit atdağ
Klasik Evler YUSO Klasik
Loading admin actions …

Küçük evinize nasıl zarif bir değişiklik yapacağınızdan emin değilseniz size ilham verecek 10 harika projeyi bir araya getirdik.  Küçük evlerde sürekli karşınıza çıkan yer darlığı, alan eksikliği, mobilyaların büyük olması ve sığmaması gibi nedenlerden dolayı dilediğiniz gibi dekorasyon yapamayabilirsiniz.  Ama bu durum evinizi kusursuz bir ev haline getiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Unutmayınki her evin kendine özel bir dekorasyonu vardır. Bu gün küçük evlerde harika işler çıkarabileceğiniz, dekoratif görünümü ile dostlarınızın hayranlığını kazanabileceğiniz ve ilham alarak harika bir dekorasyon yapabileceğiniz küçük evleri homify farkı ile inceliyoruz. Homify küçük evler sayfasında yer alan bu özel dekorasyonlara sahip evleri birebir kopyalayabilir veya daha fazla örneğe ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Renkli ve çarpıcı

Bir evin girişi ne kadar renkli olabilir sorusunun cevabını bu evde bulabilirsiniz. Mat renkli bir evken canlı renkler olan lila ve sarı renklerin kullanılması ile giriş alanı çok canlı ve çok renkli bir alan haline getirilerek bu küçük evin harika bir eve dönüşmesini sağlamış.

Gün ışığı ve çarpıcı görünüm

Bu küçük evin dış cephesi daha fazla gün ışığı alması için  cam paneller ile kaplanmış. Böylece çarpıcı bir dış cephenin yanında daha aydınlık ve daha ışıl ışıl iç mekanlar oluşturulmuş. Doğal ışık her evin en temel unsuru olduğu için bu eve de özel bir görsellik kazandırmış.

Kırsal evler

Klasik Evler YUSO Klasik

Küçük bir evi kır evi tarzında dekore ederek kusursuz ve mükemmel bir detay ortaya çıkarabilirsiniz. Tuğlanın doğal rengi olan kırmızı ve tonlarının yanında saksılar içindeki canlı bitkiler evi oldukça hoş göstermiş.

Prefabrik evler

CASA TRANSPORTABLE ÁPH80 ÁBATON Arquitectura Kırsal/Country
ÁBATON Arquitectura

CASA TRANSPORTABLE ÁPH80

ÁBATON Arquitectura

Küçük evler arasında ekonomik olması ve dilediğiniz gibi tasarlayabilmeniz ile ön plana çıkan prefabrik evler, size avantaj sağlar. Küçük ve ekonomik bir ev olmasının yanında zarafeti ile de göz kamaştıran bu model bir ev dilediğiniz her yerde size huzurlu bir yaşam sunacaktır.

Basit ve rahat

Bir evin konforlu olmasının yanında basit bir tasarıma sahip olması ve size rahatlık sunması çok önelidir. Özellikle küçük bir evin size bu imkanları sunması size huzurlu ve keyifli bir yaşamın kapılarını açar. Bu evimizde tam olarak bu tanıma uyan bir ev olarak sizleri bekşiyor.

Açık ve modern

Bahçesi olan evler yarı açık veranda ve salonları ile sizlere özgür ve rahat bir yaşam imkanı sunuyor. Bu evimizde hem özgür ve bahçeli bir imkanı sunarken küçük bir ev olması ile hem göz kamaştırıyor hem de büyülüyor.

Yumuşak renkler

Bir evin yumuşak renklere sahip olması taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanacaktır. Bu küçük evimizde sahip olduğu yumuşak renkler ile göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olmasının yanında kusursuz bir dış cephe görünümüne de sahip.

Desenler ve renkelr

Küçük bir evin dış cephesinde yapacağınız desen oyunları ile resimdeki gibi insanların hayranlığını kazanacağınız bir eve sahip olabilirsiniz. Tuğlaları sarıya boyayarak ekonomik bir yolla bu işlemi hayata geçirebilirsiniz.

Yüksek duvarlar

Minimalist Evler arQing Minimalist

Küçük evlerin bahçelerini yüksek duvarlar ile çevirdiğinizde ortaya resimdeki gibi modern bir ev çıkacaktır. Yüksek duvarlar aynı zamanda evin sınırlarını da pekiştirecek ve küçük evin sadece size ait olmasını sağlayacaktır.

Farklı malzemeler

Evin yapımında veya dış cephe görselinde farklı malzemelerin yer alması sizlere rengarenk ve farklı desenlerin yer aldığı şirin ve büyüleyici bir eve sahip olabilirsiniz. Ayrıca yeşil bitkiler daha renkli küçük bir evin kapılarını size açacaktır.

Siz hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!