Tek katlı evler: Türkiye'den göz kamaştırıcı 10 örnek | homify

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Tek katlı evler: Türkiye'den göz kamaştırıcı 10 örnek

umit atdağ umit atdağ
GLS Mamurbaba Villaları 6 No'lu Villa Modern Evler NAZZ Design Studio Modern
Loading admin actions …

Günümüzde çok katlı evler artık dikey mimarilere sahip olacak şekilde tasarlanıp hayata geçiriliyor.  Dikey mimarilerin bu kadar yaygın olması  ve müstakil evlerin  çok değerli olması insanların müstakil eve sahip olma hayallerini de artırmıştır. Müstakil evler dikey mimarilere göre daha özgür bir yaşamı sunarken aynı zamanda bahçeli  bir eve sahip olma şansı da sunuyor. Müstakil evler ihtiyaç duruma göre iki veya üç katlı tasarımlara sahip olabileceği gibi tek katlı tasarımlara da sahip olabiliyor. Bu gün tek katlı müstakil evleri inceliyoruz. Türkiye'den göz kamaştırıcı tek katlı evleri inceleyerek sahip olmayı hayal ettiğiniz evler hakkında fikir edinebilir, tek katlı bir evin sahip olması gereken özelliklerini görebilirsiniz. Bahçeli tek katlı müstakil evler huzur dolu özgür bir yaşam için en ideal  evlerdir. 

Yazlık evler

Genellikle yazlık alanlarda görebileceğimiz bu ev modeli yaz aylarında bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip.  Tek katlı ve estetik dış cephesinin yanında yoldan ayrılan bahçe duvarı ile sınırları pekiştirilmiş olan bu ev renk tonları ve  görselliği ile insana huzur veriyor.

Ahşap evler

Ahşap evler doğa ve kır evi olarak kullanılan kusursuz evlerdir. Bu evleri çok katlı inşa edebileceğiniz gibi tek katlı olarak da inşa edebilirsiniz. Tek katlı tamamen orman ürünlerinden inşa edilmiş olan bu evimizde Türkiye'de kırsal kesimde görebileceğiniz tek katlı ev modelleri arasında yer alıyor.

Ahşap estetiği ve görsellik

İSTANBUL FLORYA AHŞAP EV Modern Evler AZRA AHŞAP EVLER Modern
AZRA AHŞAP EVLER

İSTANBUL FLORYA AHŞAP EV

AZRA AHŞAP EVLER

Ahşap evlerin görsel anlamda  insanı mest eden bir güzelliğe sahip. Doğal yapısı ve kusursuz peyzaja sahip bahçesi ile çocuklu aileleri için biçilmiş kaftan olan bu ev aynı zamanda kırsal bir ev olarak da kullanılabilir.

Geniş bahçeler

Tek katlı evlerin bir diğer avantajı da geniş bahçelere sahip olmasıdır. geniş bir bahçeye sahip olmak ve aynı zamanda kusursuz bir tek katlı eve sahip olmak istiyorsanız bu ev tam size göre. Geniş bahçesinde yaz ve bahar aylarında keyif yapabilir ve huzurlu bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Küçük evler

Çok katlı bir ev yerine küçük, minimalsit bir kır evim olsun istiyorsanız resimde yer alan bu evi tercih edebilirsiniz. Bu ev hem küçük hem ekonomik hem de tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen nadide bir ev olarak sizi bekliyor.

Köy evleri

gümüşlük taş evler Kırsal Evler Gülercan Mimarlık Kırsal/Country
Gülercan Mimarlık

gümüşlük taş evler

Gülercan Mimarlık

Köy evleri genel olarak tek katlı olarak tasarlanıp inşa edilen evlerdir. Bazı istisna evlerde alt kat yarım bodrum olarak düşünülebilir. Bu evimizde alt kısmı bodrum olarka hesaplanmış tek katlı  ideal kır evlerinden biri olarak insanı mutlu ediyor.

Orman evleri

Doğal ahşap kullanılarak hayata geçirilen bu ev tek katlı göz kamaştırıcı renkleri ile kusursuz olan bir aile evidir.  Verandası beyaz ahşap korkulukları ve kırmızı renkli çatısı ile bir renk diyagramı olan bu ev aynı zamanda ekonomik olması ile de ön plana çıkıyor.

Küçük bir kır evi

Tek katlı evler arasında genellikle kır evlerini görmenin kır evlerinin doğal yapısının bu duruma uygun olmasından kaynaklıdır.  Ahşap evler arasında ön plana çıkan bu küçük kır evi ideal bir aile evinin çok ötesinde.

Doğa evleri

Saklı Göl Evleri Modern Evler SAKLI GÖL EVLERİ Modern
SAKLI GÖL EVLERİ

Saklı Göl Evleri

SAKLI GÖL EVLERİ

Tek katlı evlerin geniş bahçelere sahip olmasının yanında doğa ile iç içe olması da ayrı bir özelliktir. Bu evimizde doğa ile iç içe olan ahşap özellikleri ile ön plana çıkan ve dinlendirici doğası ile insanı mest eden güzide bir ev olarak herkesin hayalini kurduğu  bir tasarıma sahip.

Tek katlı ve huzur dolu

Kırsal alanlarda karşımıza çıkan ve geleneksel yöntemler ile hayata geçirilmiş olan bu evimiz tek katlı ve küçük olmasın karşın oldukça huzur dolu bir ev. 

Siz hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!