Burçlara göre dekorasyon: Yengeç

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Burçlara göre dekorasyon: Yengeç

Homify TR Homify TR
Trabcelona Design – Lenova salon :  tarz
Loading admin actions …

Zodyak burçları arasında dekorasyona en çok önem veren burcun Yengeç olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Yengeç burçlarının en karakteristik özelliklerinden biri evcimen olmalarıdır; ev yengeç burcu için huzur demektir. Ay tarafından yönetilen Yengeç burcu anaçlığıyla, korumacılıyla, empati yetenekleri, geniş hayal dünyaları ve kırılganlıklarıyla öne çıkarlar. Yengeç burçları içe kapanık bir mizaca sahiptir ve kabuklarına çekilmeyi ve problemlerini kendi içlerinde çözmeyi severler. Evleri de Yengeç burcu insanları için kabuklarını temsil eder ve bu yüzden de konukları için değil, öncelikli olarak kendileri için dizayn edilirler. Ancak bu Yengeç burçlarının yalnız ve bencil oldukları anlamına gelmez. Yengeç burcunun dünyasına girmek belki diğer burçlar kadar kolay değildir ama bir kez güvenini kazandığınızda sizi her zaman yakınında tutacak ve koruyacaktır. Yengeç burcu aynı zamanda geçmişle de kuvvetli bağlar kurar.

Yengeç burçları doğuştan dekorasyon uzmanı sayılırlar. Her zaman bir evi konforlu, davetkâr ve huzurlu bir atmosfere büründürmeyi başarırlar. İçe kapanık mizaçları ve geçmişle olan bağları dolayısıyla genellikle geleneksel dekorasyon stillerini benimserler.

Geniş mutfak

Davonport:  tarz Mutfak
Davonport

W9 | Eclectic Industrialism

Davonport

Yengeçler aileleriyle sağlıklı ve mutlu öğünler tüketmeye önem verirler ve bu yüzden yemek yapmaya vakit ayırırlar. Dolayısıyla da geniş ve fonksiyonel bir çalışma alanı mutfakların olmazsa olmazıdır. Kullanışlı mutfak aletleri her zaman ellerinin altında olmalıdır.

Özel ve kişisel bir alan

Katie Malik Interiors:  tarz Oturma Odası
Katie Malik Interiors

Reading corner with cozy armchair

Katie Malik Interiors

Yengeç burcu insanları evlerinde her zaman rahatlayabilecekleri ve kendi kendilerine dinlenebilecekleri özel alanlara ihtiyaç duyar. Kitap okuyabilecekleri, resim çizebilecekleri, ya da yalnızca oturup kendilerini düşüncelerine bırakabilecekleri özel yaşam alanları bir Yengeç burcunun evindeki olmazsa olmazlardan biridir.

Yumuşak dokulu geleneksel tarz

CC Construction:  tarz Oturma Odası
CC Construction

Light and bright!

CC Construction

Yengeç burcunun renkleri ayı simgeleyen su renkleri ve gece mavisi tonlarıdır. Yaşam alanlarını dizayn ederken Yengeç burçları için huzurlu bir ortam yaratmak istiyorsanız koyu mavi tonları, su yeşili ve berrak mavi tonlarının hakim olduğu bir dekorasyon tercih etmelisiniz. Yengeç burcu tarz olarak da yumuşak ve geleneksel dekorasyon anlayışını keskin çizgileri olan modern ve minimalist dekorlara tercih eder. Ahşap kullanımının yoğunlukta olduğu, yumuşak döşemeler ve köşesiz mobilya ve aksesuarların tercih edildiği yaşam alanları Yengeç için idealdir.

Aile sıcaklığını yansıtan antreler

J.Design – hol:  tarz Koridor ve Hol

Yengeç burcu özelliklerini taşıyan insanlar için ev demek yuva demektir. Yuva ise yakın çevresi ve ailesi ile huzur dolu dingin zamanlar geçirebileceği yer demektir. Yengeç burçlarının evlerinin girişleri her zaman samimi ve sıcaktır. Bu aile sıcaklığını sağlayabilmek için de antreyi çıplak bırakmamak ve şık bir halıyla süslemek ideal bir dekorasyon tercihi olacaktır.

Konforlu ve sıcak

Trabcelona Design – lenova consept:  tarz Oturma Odası
Trabcelona Design

lenova consept

Trabcelona Design

Yengeç burcu oturma odasında yumuşaklık ve konfor arar. Peluş unsurlar, battaniyeler, bol yastıklı oturma grupları salonun vazgeçilmezlerindendir. Şık halılar ve perdeler es geçilmemesi gereken ve yaşam alanını daha sıcak ve güvenli bir atmosfere dönüştürebilecek tasarım unsurlarıdır. (Örnek dekorasyon: Trabcelona Design)

Samimi bir yemek odası

Yemek odaları Yengeç burcunun değerlerini yansıtır. Konforlu sandalyeler, sıcak bir ortam ve aile hatıralarının eşlik ettiği bir dekorasyon Yengeç burcu için ideal yemek odasının tarifi. Geçmişle bağları kuvvetli, bugün de içinde sevgi ve bağlılık taşıyan bu oda çoğu Yengeç burcunun en sevdiği odalardan biridir.

Bir sığınak: Yatak odası

LIVE IN:  tarz Yatak Odası

Yengeç insanları yatak odasını yalnızca uyumak için kullanmaz. Yatak odası Yengeçler için dinlenmek, rahatlamak, yenilenmek ve kafa dinlemek için bir sığınaktır. Bu yüzden de yatak odasında konforlu bir yatağın dışında, televizyon ve oturma alanı da bulunması idealdir.

Görkemli ve detaylı banyolar

Drummonds Bathrooms:  tarz Banyo
Drummonds Bathrooms

Drummonds Case Study: Loz Feliz Retreat, California

Drummonds Bathrooms

Bir su burcu olan Yengeç için banyo da evin en önemli yaşam alanlarından biri çünkü rahatlayıp kendilerine odaklanabildikleri banyoda kendi elementleri olan suyla buluşurlar. Bu yüzden de görkemli ve ayrıntılı banyo trendleri Yengeçler için kusursuz bir seçimdir.

Yengeç burcu için dekorasyon önerilerine sizin de ekleyecekleriniz var mı?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!