Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Göz kamaştırıcı güzellikte kapılar: 9 örnek model

umit atdağ umit atdağ
HORMANN:  tarz Ön kapılar
Loading admin actions …

Ev  dekorasyonlarında  dikkat edilmesi gereken temel unsurların başında gelen  kapılar; evin mimarisine, oda dekorasyonuna, tarzınıza uygun olacak şekilde seçilmeli, moda ve trend modeller seçilecekse doku uyumuna özen gösterilmelidir.  Kapı; basit bir eşya olarak görülse de evinizi dış ortama karşı temsil eden, sizin hakkınızda bilgi, veren, iç odalarda  ulaşım aracı olarak kullanılan ve süslenildiğinde evinize baharı getiren bir mobilyadır. Kapı modelleri kullanılan malzemelere, tasarımlara ve kullanıldığı yere göre çok geniş bir yelpazeye sahiptir.   İç  mekanlarda kullanacağınız kapı modelleri genel dekorasyona katkı sunmalı, evinizin zarafetini artırarak göz kamaştırıcı güzellikte bir iç mekan yaratılmasına yardımcı olmalıdır.  Özellikle retro ve vintage özellikli kapı modelleri evinizin   daha geleneksel ve daha özverili bir dekorasyona sahip olduğunu sembolize edecek, tarzınızın yansımalarını dostlarınıza göstererek farklı bir kişiliğe sahip olduğunu resmedecektir. Homify iç ve dış kapı modellerinin yer aldığı ve size farklı fikirler verecek dekorasyon sayfamızı ziyaret ederek eviniz için kapı modeli beğenebilirsiniz.

Ahşap tasarımlı kapılar

Modern Doors Ltd:  tarz Pencere & Kapılar
Modern Doors Ltd

Ravenna Oak Internal Door Prefinished

Modern Doors Ltd

Evinizin ister dış kapısı olarak isterseniz de iç kapısı olarak tercih edebileceğiniz metal  malzeme kullanılarak desen verilmiş bir kapı modeli tercih edebilir, evinize doğallığı metal bir kapı modeli ile getirebilirsiniz.  Ahşap parkeler ile uyumlu olan ve renk uyumu ile görenleri büyüleyecek kadar güzel olan bu kapı modeli ekonomik olması ile de size avantaj sağlıyor.

Siyahın asaleti

Blum Industry:  tarz Pencere & Kapılar
Blum Industry

Классическая модель с остекление и без.

Blum Industry

Siyah renk asaletin ve görkemin simgesi olması ile bilinir. Evinize karakter kazandırmak adına  Ahşap veya metal kapı modellerinden birini tercih edebilir, siyah renk tercihi ile asaleti doruk noktalarına çıkarabilirsiniz. Düz gövdeli veya cam ile birleştirilerek yapılmış olan kapı modelleri ile evinize harikalar yaratabilirsiniz.

Ara geçiş kapıları

İki oda arasında geniş bir geçiş alanı oluşturmak ve geçiş alanı sayesinde gün ışığını eve daha fazla yaymak istiyorsanız resimde yer alan ve seperatör özelliği ile göz kamaştıran kapı modelini tercih edebilirsiniz. Camlı tasarımı ve beyaz ahşap ile gözlerinizi alamayacağınız bu kapı modeli evinize bahar havası getirecek.

Dış kapılar

Boscolo:  tarz Pencere & Kapılar
Boscolo

Upper Park, Loughton

Boscolo

Evinizin dış kapısı için ister tek kanatlı isterseniz çift kanatlı düz gövdeli bir kapı tercih edebilirsiniz. Çift kanatlı ahşap kapı tercih edebilir, koruyucu boya ile uzun yıllar sağlam olmasını sağlayabilirsiniz. Örnek kapı modeli 18 yy kapılarından esinlenilerek tasarlanmış bir modeldir. 

Sürgü kapılar

Evinizde oda geçişleri için kullanacağınız kapıları sürgü kapı şeklinde tasarlayarak istediğiniz kadar aralık oluşmasını sağlayabilir, gün ışığının diğer odalara yayılmasına katkı sağlayabilirsiniz. Daha aydınlık bir iç mekan için sürgü kapı en ideal tercih olacaktır.

Cam gövdeli kapı modelleri

FingerHaus GmbH - Bauunternehmen in Frankenberg (Eder):  tarz İç kapılar

Düz ahşap kapı modeli veya düz metal gövdeli kapı modeli tercih edebileceğiniz gibi gövdesi cam olan ve çerçevesi ahşap veya metal olan bir kapı modeli tercih edebilirsiniz. İki oda arasında şeffaf bir geçiş alanı oluşturabilir, aydınlık ve ferah iç mekan dekorasyonlarına katkı sağlayarak evinizin daha ferah olmasını sağlayabilirsiniz.

Ahşap gövdeli kapılar

Urban Front:  tarz Pencere & Kapılar

Ses ve ışık geçmesini istemediğiniz odalar için ahşap kapılar tercih edebilir, amerikan panel kapılar ile odaların ışık ve ses sorununa çözüm bulabilirsiniz. Panel kapıların desen ve renk seçimlerini doğru bir şekilde yaptığınızda hem iç mekan hem de genel dekorasyonunuz oldukça renkli olacaktır. 

Seperatör modeller

İki odayı birbirinden ayırmak ve geçiş alanını şeffaf hale getirmek için seperatör modeller tercih edebilir,  üst kısmı farklı motifler şekil verilmiş alt kısmı ise düz ahşap olan bir kapı modeli ile evinizde harika bir dekorasyon yapabilirsiniz. İsterseniz sürgü kapı olarak da  tercih edebileceğiniz bu kapı modeli ile harika bir iş çıkarabilirsiniz.

CAm dış kapı modelleri

HORMANN:  tarz Ön kapılar
HORMANN

porte ThermoSafe Motif 502

HORMANN

Evinizin dış kapısı olarak hem estetik açıdan kusursuz olan hem de dış cephe kaplamasını daha ön plana çıkaran bir kapı tercih edebilirsiniz. Resimde yer alan görsel özellikleri üst düzey olan bu kapı modelini tercih ederek hem evinizin daha zarif görünmesini sağlayabilir hem de estetik olarak evinizin kusursuz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bu kapı modelleri ile evinize baharı getirebilirsiniz.
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!