AĞAÇ EV MOBİLYA PEYZAJ LTD. ŞTİ. – GARDEN HOUSE:  tarz

Çocuklarınız için sağlıklı ve eğlenceli ahşap oyun evleri

Homify TR Homify TR
Google+

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Loading admin actions …

Çocuklarınızın yaz ve bahar aylarında güzel havaların keyfini iyi vakit geçirerek ve eğlenerek çıkarması bütün ebeveynlerin arzusudur pek tabii ki. Çocuğunuzun bu eğlenceli vakitleri doğayla bütünleşerek, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine de katkı sağlayan aktivitelerle geçirmesinin en güzel yollarından biri de oyun evleri! Özellikle bahçeli evlerde yaşayan ya da yazlık evlerinde geniş bir balkon ya da teras alanı olan ebeveynler için harika bir karne hediyesi fikri olan ahşap oyun evleri farklı bütçe ve boyutlarda inşa edilebiliyor. İşte her biri Türkiye'den profesyonel firmalar tarafından üretilen birbirinden güzel ve eğlenceli oyun evleri…  

1- Salıncaklı tasarım

özay ahşap – özay ahşap:  tarz Bahçe
özay ahşap

özay ahşap

özay ahşap

Dediğimiz gibi farklı boyut ve özelliklerde üretilen oyun evlerinin oyun parklarını aratmayan eğlenceli eklentileri de olabiliyor. Bu örnekteki oyun evinin yan tarafında salıncaklı bir oyun alanı da var. 

2- Minyatür hayal evi!

Minik Ev – Cottage loft:  tarz Çocuk Odası
Minik Ev

Cottage loft

Minik Ev

Arkadaşlarıyla evcilik oynamaya bayılan minik prenseslerin bayılacağı bir model! Ayrıca uzmanların, bu tür minyatür bahçe evlerinde oynanan oyunların, çocukların hayal gücüne ve yaratıcılık becerilerine muazzam bir katkıda bulunduklarını belirttiklerinin altını çizmeden geçmeyelim. 

3- Sıra dışı ve iki katlı

Renkli pencere ve kapı girişleri ve iç kısmındaki merdivenlerle sıra dışı özelliklere sahip iki katlı bir oyun evi modeli. Tabii bu tarz oyun evlerinin yalnızca evlerin bahçeleri için değil, aynı zamanda kreş ya da site bahçelerinde çocuklar için ortak bir oyun alanı oluşturmak için de oldukça ideal olduğunu belirtelim. 

4- Posta kutusu bile var…

Çocuklar için en sağlıklı ve doğal malzeme olan ahşaptan üretilen oyun evleri elbette yalnızca ahşap tonlarında olmak zorunda değil. Sağlığa zararlı olmayan su bazlı boya ve verniklerle farklı renklerde oyun evleri de üretiliyor. Pembe, açık mavi ve beyazın iç içe geçtiği bu şirin oyun evi de masallar diyarından fırlamış gibi. Hayal gücü kuvvetli olan çocuklar için incelikli bir dizaynla üretilmiş olan bu evin posta kutusu bile var! 

5- Oyun parkı gibi

Oldukça donanımlı bir başka model daha. Hem kaydırak ünitesi, hem de salıncak bölümü var. Bu sevimli oyun evinin iç kısmında da üzeri süngerli bir oturma bankı ve pencerelerin önünde de çiçek saksıları bulunuyor. Böyle geniş ve donanımlı bir oyun evinin fiyatı ise aşağı yukarı 15000 TL'ye mal oluyor. 

6- Yalın ve şık

Sakura Ahşap – Çocuk Oyun Evi - Yan görünüş:  tarz Bahçe
Sakura Ahşap

Çocuk Oyun Evi – Yan görünüş

Sakura Ahşap

Beyaz ve uçuk pembe tonlarının baş rolde olduğu bu geniş oyun evi de yan tarafında geniş ve güvenli bir salıncak ünitesi bulunduruyor. 

7- Gerçek bir ev kadar ayrıntılı

Ve çocukların hayal dünyalarının sınırlarını genişleten, incelikle tasarlanmış şık ve göz alıcı bir bahçe evi! Uzunluğu 3 metre, yüksekliği 160 cm ve genişliği de 210 cm.

8- Yerden yüksek

özay ahşap – Çocuk Oyun Evi -78:  tarz Bahçe
özay ahşap

Çocuk Oyun Evi -78

özay ahşap

Bu örnekte ise mavi ve yeşil renkleriyle öne çıkan, yerden yüksek ve yanında tırmanma alanı olan şık bir model var karşımızda. 

9- Işıl ışıl bir görünüm

Minik Ev – Victorian 2:  tarz Bahçe
Minik Ev

Victorian 2

Minik Ev

Işıl ışıl bir aydınlatma sistemiyle akşam saatlerinde de peri masalından bir sahne gibi görünen, çiçeklerle donatılmış şahane bir model. 

10- Çamdan ağaç ev

Toplam maliyeti 9500 TL olan bu model ise 9 metrekare genişliğinde ve yerden yüksekliği de 220 cm. Lambiri kaplama shingle çatı izolasyonu ile oldukça donanımlı bir tasarıma sahip olan bu oyun evi ithal çamdan imal ediliyor ve farklı boyutlarda üretilebiliyor. 

(Buna benzer bahçe kulübeleri yalnızca çocuklar için değil, yetişkinler için de bir ihtiyaç ve iyi vakit geçirme alanı olabilir. Aklınızı alacak 15 şahane bahçe kulübesi yazımızda ilginizi çekebilecek birbirinden güzel örnekleri derledik.)

11- Oyun gemisi!

Oyun evlerinin illa ki ev formunda olması gerekmez. Özellikle erkek çocukların en sevdiği oyun konseptlerinden birinin korsan gemileri olduğu aşikâr. Gemi formundaki bu harika oyun evi ile çocuğunuz kendi gemisinin korsanı olabilir! 

12- İç mekânlar için

Bahçesi olmayanlar için de ev içi yaşam alanlarında kullanılabilecek harika oyun evleri üretiliyor elbette. İşte üst katı karyola olarak tasarlanmış ve alt kısmındaki boşlukla çocuk odalarında yer tasarrufu sağlayan bir tasarıma sahip olan şahane bir örnek model! 

Bu yazımızı beğendiyseniz 8 pratik çözüm: Dağınık çocuklara düzenli odalar! başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir. 

Sizce çocuğunuz bu örneklerden en çok hangisini beğenir? 
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!