Sonmez Mobilya Avantgarde Boutique Modoko – Shabi Salon / Özel:  tarz Yemek Odası

Yemek odası zarafetini yansıtan 8 fotoğraf

umit atdağ umit atdağ

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Loading admin actions …

Kültürel olarak yemek odalarını salonda muhafaza eden bir millet olsak da modern akımların etkisi ile yemek odalarını etkileyici bir şekilde dekore etmek mümkün. Gelişen mobilya teknolojisi ve aykırı düşüncelerin etkisi ile yemek odaları da artık birer yaşam alanı gibi dekore edilmeye başlandı. Bu  gün ülkemizde ve dünya genelinde yer alan birbirinden özel yemek odası modellerini inceliyoruz. Yemek odası sadece yemek masası ve sandalye takımlarından oluşmayan, yemek ile ilgili pek çok detayı bünyesinde barındıran ve yemek sırasında size huzur veren kompakt bir tasarımdır. Seçilecek yemek masasının genel dekorasyon içindeki uyumu, estetik olarak yemek odasına vereceği zarafet,  mutfak ile iç içe veya salonun bir  köşesinde dekore edilmiş bir yemek masasının size vereceği huzur gibi  çok farklı noktaların göz önünde bulundurulması gerektiğinden yemek odası dekorasyonlarına azami özen gösterilmelidir. Evinizde ferah bir hava oluşturacak bir yemek odası dekorasyonu yapacaksanız sizin için seçmiş olduğumuz ve zarafeti yansıtan özellikleri ile göz kamaştıran yemek odası modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Doğallığı pekiştirin

yücel partners – Villa Taşbaşı :  tarz Yemek Odası
yücel partners

Villa Taşbaşı

yücel partners

Yemek odası sadece yemek yediğiniz bir masadan ibaret olmamalıdır. Yemek masası aynı zamanda salonunuza veya mutfağınıza estetik kazandıran ve göz kamaştırıcı özellikleri ile evinizde zarafetin sembolü olacak  bir mobilyadır. Yemek masası tercihinizi yaparken öncelikle  doğallığı pekiştirmek adına ahşap tercih etmeli,  takım bütünlüğü ile oldukça şık bir yemek odası dekorasyonu yapmalısınız.

Küçük alanları genişletin

Architrek:  tarz Mutfak

Evinizde yemek odası için ayrılacak özel bir alanınız yoksa mutfak içinde bir yemek odası dekorasyonu yapabilirsiniz. Mutfak içinde kullanılmayan alanı kullanabilir, küçük bir alandan maksimum genişlikte oldukça şık bir yemek odası çıkarabilirsiniz. Küçük alanları hem kullanıma açmış olursunuz hem de fonksiyonelliği doruk noktasına çıkararak farkınızı ortaya koymuş olursunuz.

Beyaz estetiği

Engel & Völkers Bodrum – Engel & Voelkers Bodrum:  tarz Yemek Odası
Engel & Völkers Bodrum

Engel & Voelkers Bodrum

Engel & Völkers Bodrum

Yemek odası içinde tercih edeceğiniz renklerin başında beyaz renk gelmelidir. Beyaz renk her zaman saflığın ve asaletin rengi olduğundan yemek odası içinde hem asaleti pekiştirmiş olursunuz hem de gözlerinizin kamaşacağı özel bir yemek odası yapmış olursunuz. Beyaz renkli yemek masası takımı ile zarafeti  yansıtabilirsiniz.

Özel tasarımlar

 Klasik yemek odaları dışında özel bir yemek odası dekorasyonu yapmak istiyorsanız resimde yer alan ve doğallığı ile insanları büyüleyen, estetiği ile insana  huzur veren bu yemek odasını kopya çekebilirsiniz. Oldukça geniş bir yemek masası üzerine dekore edilmiş ve renkli minderleri ile insanları kendine hayran bırakan bu yemek odası salonun da oldukça cezbedici olmasını sağlamış.

Karakteristik siyah

Ağır ve karakteristik bir yemek odasına sahip olmak isteyen biriyseniz resimde yer alan ve zarafetinin yanında asaleti ile göz kamaştıran bu yemek odasını tercih edebilirsiniz.  Siyah ve koyu tonlarda duvar kaplamalarının eşliğinde oldukça zarif ve büyüleyici bir güzelliğe sahip olan bu yemek odası aynı zamanda salon ile mutfağın ortasında yer alıyor.

Canlı renkler

Yemek odası içinde pek tercih edilmese de canlı renklere yer verebilirsiniz. Canlı ve pastel renkler mutfağınıza veya yemek odanıza enerji veren, mutfağın ve yemek odasının oldukça çekici olmasını sağlayan renkler olduğu için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Görkemi sembolize edin

Yemek odası olarak görkemli ve şatafatlı bir  dekorasyon yapacaksanız resimde yer alan ve ağırlığı ile herkesi büyüleyen bu dekorasyonu tercih edebilirsiniz. Vintage özellikli asaletin sembolize edildiği etkileyici bir tasarım yaparak yemek odasını bir yaşam alanından daha öte bir zarafet alanına çevirebilirsiniz. 

Açık ve ferah tasarımlar

homify:  tarz Mutfak

Mutfağınız ile iç içe bir yemek odasıhayal ediyorsanız ferah  ve gün ışığına doyacağınız bir tasarım yapabilirsiniz. Pencerenin yan tarafında oldukça şık ve çekici bir tasarım yaparak evinizde zarafeti yansıtabilirsiniz.

Yemek odası zarafetini yansıtan 8 örnek fotoğraf
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!