ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ – BAHÇE HEYKELLERİ:  tarz

Park ve bahçeleri süsleyecek 7 farklı dekoratif heykel

Meral Eser Meral Eser
Google+

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Loading admin actions …

Havaların ısınmasıyla beraber bahçe düzenlemesiyle ilgilenmeye başlayanlar için alternatif dekor fikirleri hazırladık. Park ve bahçeler için dekoratif heykel modelleri oldukça ilgi görüyor. Özellikle hayalinizdeki bir fikri tasarlatmak için bu işin uzmanı profesyonellerden destek alabilir, bahçe heykelleri ile dekoratif amaçlı fark yaratabilirsiniz. Hayvan figürlerinden tematik objelere, aklınıza gelebilecek birçok öğenin tasarlandığı heykel modelleri mevcut. Bu yazımızda konu olan bahçe heykelleri, Zorlu Heykelcilik imzası taşıyor. Firma, hayalini kurduğunuz her obje için heykel tasarımı siparişi alıyor. Firmanın diğer işlerini görmek ya da sitesini ziyaret etmek için fotoğrafların köşesinde bulunan firma logosuna tıklayarak profil sayfasına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz (0850) 532 27 58 no'lu telefon numarasından da iletişime geçebilirsiniz. Birbirinden güzel bahçe heykelleri için derlediğimiz örnekleri gözden geçirmeye başlayalım.

Çok amaçlı tasarım: Zürafadan kaydırak ve salıncak

Park ve bahçeler için yaratıcı fikirlere açık olun. Hayvan figürleri, hem sempatik hem de doğa ile iç içe alanlarda muntazam bir görünüm sağlar. Çok amaçlı tasarım fikirlerini değerlendirerek daha işlevsel projeler oluşturabilir, aynı anda salıncak ve kaydırak ihtiyacını zürafa ya da diğer tercih edilen figürlerle dizayn ettirebilirsiniz. Kullanım ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanan bir bahçe heykeli ile çok işlevsel örnekleri değerlendirmek ve fikir edinmek için firmanın sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ekmek heykeli

Tasarım fikirleri amaca göre istenilen ebatlarda ve farklı temalarda dizayn edilebilir. Ekmek heykeli burada güzel bir örnek teşkil ediyor. Samsun'da bulunan firmadan kullanılan malzemeler, ebatlar ve işçilik hakkında fikir alabilirsiniz. Ayrıca beğenilerinize göre fikirlerinizi sunabilir, uygulanacak alana göre istenilen temalar hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz. Göze hitap eden bir karşılama için tematik objeleri tasarlatarak heykel modelleri yaptırabilirsiniz.

Masal kahramanları: Prenses ve yedi cüceler

Jüt Elyaf malzeme kullanılan bu örnekte ise son derece sıcak bir karşılama mevcut. Sevimli masal kahramanları yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanıyor. Park ve bahçelere renk katmak, göze hitap eden bir sonuç elde etmek için siz de arzu ettiğiniz sevimli kahramanlarla ilgili bir görsel oluşturabilir, heykel modellerini yaptırabilirsiniz. Prenses ve yedi cücelerle sıcak bir karşılama, bahçenize renk katacaktır.

Bahçenizde sevimli bir ineğe ne dersiniz?

ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ – Silifke büyük inek;fiber en:33boy:104 yük:65 ağır:10:  tarz Bahçe
ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ

Silifke büyük inek;fiber en:33boy:104 yük:65 ağır:10

ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ

Burada görülen inek heykeli fiber malzeme kullanılarak tasarlanmış. Son derece sevimli bir dost niteliğinde farklı hayvan figürlerini arzuya göre değerlendirebilirsiniz. Farklı en veya boylarda üretilmesi için kullanılacağı alan ve isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir. Bahçe ile bütünleşen dekoratif öğeleri bir araya getirirken, çim alanda gerçekçi görünümüyle sevimli bir inek hem yakınların hem de çocukların beğenisini kazanabilir.

Çömleklerle bahçe şelalesi

ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ – HAV3 a FİB AKVARYUM ANFORA  130.110.170.60.jpg:  tarz Bahçe
ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ

HAV3 a FİB AKVARYUM ANFORA 130.110.170.60.jpg

ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ

Yaratıcı fikirler gördüğünüz figürlerle bitmiyor. Hayvan figürlerinden dekoratif öğelere, sanatsal objelerden göze hitap eden kompozisyonlara kadar birçok alternatifi değerlendirmek mümkün. Dilerseniz çömleklerden ve doğadan motiflerden oluşan bahçe şelalesi modelini kendi bahçenize uygun farklı ebatlarda tasarlatabilirsiniz. Suyun sesi terapi etkisi gösterecek ve günün yorgunluğunun ardından daha dingin bir atmosfere kavuşmanızı sağlayacaktır.

Çizgi karakterler: Çakmaktaş ve Moloztaşlar

Sevimli kahramanlar gerek sizlerin gerekse küçük aile bireyleri olan çocukların beğeni ve tercihlerine göre çeşitlendirilebilir. Fred Çakmaktaş ve Barni Moloztaş burada sevimli bir örnek teşkil ediyor. Gördüğünüz üzere farklı renk tonlarının uygulanabildiği heykel modelleri için çizgi kahramanları rahatlıkla sipariş edebilir, bahçenize renk katabilirsiniz. Son derece sevimli ve içinizi ısıtacak bir kare.

Hacivat rölyef

ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ – Hacivat Rölyef ;Fiber (En:14Boy:55Yüks:160Ağr:10):  tarz Bahçe
ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ

Hacivat Rölyef ;Fiber (En:14Boy:55Yüks:160Ağr:10)

ZORLU PARK BAHÇE HEYKELLERİ

Hacivat rölyef, duvar dekorları için size ilham verebilir. Son derece güzel ve samimi bir karşılama girişe gösterilen özen ile olur. İlk izlenimin kazanıldığı bahçe girişi için duvar dekorlarına hareket kazandıracak rölyef modellerini değerlendirebilir, firmaya tasarlatabilirsiniz. Bu gördüğünüz bahçe dekorları konuklarınızın da beğenisini kazanacaktır. Ayrıca, homify'da peyzaj mimarları tarafından dizayn edilen birçok farklı stilde proje bulabilir, ilgi çeken fikirler edinebilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca ’Bu 19 bahçeyi gördükten sonra siz de kendi bahçenizi yenilemek isteyeceksiniz!’ yazımız da ilginizi çekebilir.

Sevimli bahçe heykeli modelleri ve dekor fikirlerini nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!