Luna Tarz – G.BİNGÖL OFİS:  tarz

​Bursa’daki bir iç mimarlık firmasından keyifli iç mekan tasarımları

nihal e. nihal e.

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Loading admin actions …

Türkiye’de iç mimari alanında yaptığı işlerle ses getiren, pek çok başarılı firma bulunuyor. Bunlardan biri de Bursa merkezli Luna Tarz firması. Tüm Türkiye’ye hizmet veren firma, butik mobilyalardan tutun da kişiye özel yaşam alanlarına dek müşterilerinin istekleri doğrultusunda geniş bir alanda tasarım hizmeti sunuyor. Bu yazıda Luna Tarz imzasını taşıyan farklı projeleri inceleyerek yenilikçi ve çok şık tasarımlara hep beraber göz atacağız.

​Klasik dokunuşlarla süslenen görkemli bir ev

Luna Tarz – E.Ç EVİ:  tarz Yemek Odası
Luna Tarz

E.Ç EVİ

Luna Tarz

Sizin için seçtiğimiz ilk proje, bir iç mekan tasarımı olup bahçeli bir eve ait. Kişiye özel üretilmiş masa takımı, klasik stilde dekore edilmiş bir ev için son derece ideal. Ayak detayıyla dikkat çeken sandalyeler tıpkı masa gibi beyaz renkli. Klasik tarzın olmazsa olmazı altın ışıltıları masanın kenarlarında yerini almış. Aynı ışıltıyı arka plandaki konsolda da görüyoruz. Yemek odası için tasarlanmış eskitme ayna ise mekana karakter katan çok özel bir çalışma.

Luna Tarz – salon takımı:  tarz Oturma Odası
Luna Tarz

salon takımı

Luna Tarz

İkinci resimde aynı eve ait salonu görüyoruz. Yine beyaz ağırlıklı bir koltuk grubu var. Bu takım da tıpkı yemek odasında olduğu gibi özel üretim. Renk olarak beyazın seçilmesi altın oymaları daha da vurguluyor diyebiliriz. Koltuklar klasik parçalar olmakla birlikte tamamen kendine has, orijinal bir görünüme sahip. Bu da firmanın detaylara gösterdiği özeni kanıtlıyor. Aksesuarlar ise dengeli olup mobilyalarla uyum içinde.

​Modern ve etkileyici bir ofis

Luna Tarz – G.BİNGÖL OFİS:  tarz Ofis Alanları & Mağazalar
Luna Tarz

G.BİNGÖL OFİS

Luna Tarz

Luna Tarz firması sadece kişiye özel konutlar için değil kurumsal projelere de imza atıyor. Resimde görmüş olduğunuz modern ofis, bu projelerden biri olup özel bir okulun yönetim ofisi olarak tasarlanmış. Hayli geniş ve çağdaş bir görünüme sahip ofiste birbirinden şık mobilyalar mevcut. Pencere önüne denk gelen masanın oval şekli ve ince şeritlerden oluşan delikleri, büyük bir duvar yüzeyini kaplayan panellere uyum sağlıyor. Ofis alanı son derece geniş olduğundan modern ve konforlu çok sayıda oturma alanı göze çarpıyor.

Luna Tarz – G.BİNGÖL OFİS:  tarz İç Dekorasyon
Luna Tarz

G.BİNGÖL OFİS

Luna Tarz

Ofise bağlı fakat kendine ait bir alana sahip toplantı bölümü en az ofis kadar büyük. Açık tonlarla ahşap ağırlığı dekorasyona hakim. Ortada bulunan oval hatlı toplantı masası standart bir mobilya tasarımından uzak, seçkin ve çağdaş görünüyor. Geniş duvarlardan biri büyük bir depolama alanı olarak düzenlenmiş. Masanın karşı hizasında bir ekran mevcut. Zemin ise açık tonlu ahşap olup mobilyaları ön plana çıkarıyor.

​Rengarenk çocuk odaları

Luna Tarz – H.YILMAZ ÇOCUK ODASI:  tarz Yatak Odası
Luna Tarz

H.YILMAZ ÇOCUK ODASI

Luna Tarz

Bir diğer proje kişiye özel tasarlanmış çocuk odası projesi. Fotoğraftan anlaşılacağı üzere oda çok geniş bir alana sahip değil. Genellikle evin en küçük odası çocuklara verildiğinden dekore etmesi de güçleşiyor. Alanında uzman iç mimarlar ise en küçük ve dar mekanları bile harika yaşam alanlarına çevirebilir. Nitekim bu örnekte de öyle olmuş. Renkli duvar kağıdından aksesuarlara dek her bir ayrıntı dinamik ve eğlenceli bir oda dekorasyonu yaratmış.

Luna Tarz – H.YILMAZ ÇOCUK ODASI:  tarz Yatak Odası
Luna Tarz

H.YILMAZ ÇOCUK ODASI

Luna Tarz

Aynı eve ait ikinci çocuk odası birbirine çok benzer bir düzene sahip. Ancak bu defa tek renk tercih edilmiş. Sırasıyla cam tarafında çalışma masası, ortada tek kişilik yatak ve diğer duvarda giysi dolabı bulunuyor. Dolap kapağında bulunan ayna odayı olduğundan daha geniş gösterirken, mobilya planı konforlu ve kullanışlı bir oda dizaynı sunuyor.

​Şık ve davetkar bir pastahane

Luna Tarz – PASTAHANE:  tarz Yeme & İçme
Luna Tarz

PASTAHANE

Luna Tarz

Luna Tarz imzasını taşıyan son proje butik pasta üretimi yapan bir pastahane için hazırlanmış. Pastaların iştah açıcı görüntüsünü tamamlamak için renkli ve şık bir ortam tasarlanarak, müşteriler için davetkar bir ambiyans yaratılmış. Dekor olarak şeker pembesi ile koyu ahşap güzel bir şekilde harmanlanmış. Cam vitrinin arka planında labirent gibi uzanan raf sistemi güzel olduğu kadar kullanışlı bir fikir.

Luna Tarz – PASTAHANE:  tarz Yeme & İçme
Luna Tarz

PASTAHANE

Luna Tarz

Pastahanenin kalanını gördüğümüz resimde masa düzenini daha iyi anlayabiliyoruz. Mevcut alan sınırlı olduğu için sadece iki masa takımı sığdırılmış. Bununla birlikte cam önüne iki adet tabure yerleştirilerek bar işlevi sağlanmış. Oturma kapasitesini arttırmak için son derece basit fakat akıllıca bir fikir.

Bu yazıyı beğendiyseniz 'İstanbul'daki firmadan yenilikçi ve estetik mekan tasarımları' başlığına bakabilirsiniz.

Bu projeleri siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!