Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

​Urfa Siverek'te 150 metrekare dairenin iç mekan tasarımı

nihal e. nihal e.
Duygu Solaker – Salon: tarz Oturma Odası
Loading admin actions …

Güzel bir şekilde dekore edilmiş, çağdaş tasarımlı evler pek çok insanın hayallerini süslüyor. Ancak böyle bir evde oturmak için mutlaka İstanbul gibi kalabalık ve pahalı mega kentlerde oturmak zorunda değilsiniz. Artık daha küçük şehirlerde de modern dairelere sahip olmak mümkün. Bugün size tanıtacağımız Med Yapı'nın Urfa'daki yeni inşa edilecek Hayat Ağacı projesine ait 4+1 dairenin üç boyutlu görselleri. Mimari proje Berçem Yaşar Aksoy'a ait. Ofisi İstanbul’da bulunan homify profesyonellerinden İç Mimar Duygu Solaker, toplam alanı 150 metrekare olan daireyi büyük bir titizlikle dekore etti. Yazımızda daireye ait resimleri inceleyebilir, proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve profesyonelimiz Duygu Solaker ile irtibata geçebilmek için şu numarayı arayabilirsiniz: 90 538 810 01 59

​Şık detaylarla bezenmiş göz alıcı yemek alanı

Dairenin en büyük odası hiç şüphesiz salon. Geniş ve ferah bir iç mekan sunan salonun bir bölümü yemek alanı olarak değerlendirilmiş. Sekiz kişilik büyük ahşap masa koyu bir tona sahip. Masayı çevreleyen yumuşak sandalyeler ise açık renkleriyle kontrast sağlamış. Masa takımını tamamlayan avize ise çağdaş ve gösterişli.

​Ferah ve seçkin bir salon

Salonun diğer bölümünde geniş oturma alanını görüyoruz. Oturma grubu da yemek alanı gibi nötr bir renk paletine sahip. Ancak bu defa gri tercih edilmiş. Rahat kanepeyi iki adet antrasit tekli koltuk tamamlıyor. Geniş bir duvar bölümüne büyük bir televizyon ünitesi yerleştirilmiş. Mobilya tıpkı yemek masası gibi koyu ahşap.

​Zarif bir antre

Duygu Solaker – Giriş Holü: tarz Koridor ve Hol
Duygu Solaker

Giriş Holü

Duygu Solaker

Antre ve koridor gibi bölümlerin dekorasyonu basit gibi görünse de şık bir mekan yaratmak güç bir iş. Dekorasyonda ayrıntılar büyük önem taşıyor. Yumuşak ve zarif bir duvar rengi, loş bir aydınlatma, bitki ve aynalarla iç açıcı bir karşılama bölümü hazırlamak ise mümkün.

​Siyah ve beyaz

Mutfak, diğer odalardan farklı olarak keskin bir renk geçişine sahip. Bir duvar boyunca uzanan mutfak dolapları beyaz renkli iken iç duvar ve tezgah siyah tercih edilmiş. Doğrudan balkona bakan mutfak bu sayede oldukça ışıklı ve havadar görünüyor.

​Aksesuarlarla güzelleşen mutfak

Her mutfakta olduğu gibi bu geniş mutfakta da bir yemek bölümü mevcut. Şeffaf camlı yuvarlak masayı kahverengi sandalyeler tamamlıyor. Mutfağın duvarları ve zemini beyazlara bürünmüş. Boş duvarları çeşitli resimler süslüyor.

​Rahat oturma odası

Duygu Solaker – Oturma Odası: tarz Oturma Odası
Duygu Solaker

Oturma Odası

Duygu Solaker

Dairede salon dışında bir oturma odası daha mevcut. Bu oda salona göre daha küçük olmakla birlikte ideal genişlikte. Dekorasyon ise daha renkli ve dinamik olup yaratıcı aksesuarlarla öne çıkıyor.

​Çiçek gibi bir oda

Duygu Solaker – Yatak Odası: tarz Yatak Odası
Duygu Solaker

Yatak Odası

Duygu Solaker

Ebeveyn odası ahşap ağırlıklı olup son derece huzurlu bir atmosfere sahip. Geniş yatağın her iki yanında zemine dek uzanan pencereler bulunuyor. Çiçek biçimindeki lamba ve duvardaki süslemeler ise birbiriyle uyumlu detaylar.

​Farklı bir açı

Duygu Solaker – Yatak Odası: tarz Yatak Odası
Duygu Solaker

Yatak Odası

Duygu Solaker

Yatak odasını karşı açıdan gördüğümüz resimde geniş bir duvar bölümü makyaj masası olarak dekore edilmiş. Son derece çağdaş çizgilere sahip bu alan yatak odasına şıklık katıyor.

​Sevimli hayvanlarla donatılmış çocuk odası

Duygu Solaker – Kız Çocuk Odası: tarz Kız çocuk yatak odası
Duygu Solaker

Kız Çocuk Odası

Duygu Solaker

Dairede toplam iki adet çocuk odası bulunuyor. İlki kız çocuğu düşünülerek tasarlanmış. Dekorasyonda bolca sevimli hayvan figürleri bulunuyor.

​Eğlenceli çalışma masası

Duygu Solaker – Kız Çocuk Odası: tarz Kız çocuk yatak odası
Duygu Solaker

Kız Çocuk Odası

Duygu Solaker

Yatağın karşı hizasında bulunan çalışma masası, küçüğün ders çalışmasını motive etmek amacıyla son derece eğlenceli bir şekilde tasarlanmış. Açık raflar, sevimli aksesuarlar ve tatlı renkleriyle her çocuğun seveceği bir oda.

​Ev şeklinde bir oda

Duygu Solaker – Erkek Çocuk Odası: tarz Çocuk Odası
Duygu Solaker

Erkek Çocuk Odası

Duygu Solaker

İlk çocuk odasında hayvanlar ön plana çıkarken ikinci çocuk odasında ev teması kullanılmış. Küçük çocukların en sevdiği şeylerden biri hiç şüphesiz kendilerine ait bir oyun evi. Çocuğunuza bir oyun evi yapamazsanız bile odasını eve dönüştürebilirsiniz.

​Harita panelli duvar

Duygu Solaker – Erkek Çocuk Odası: tarz Erkek çocuk yatak odası
Duygu Solaker

Erkek Çocuk Odası

Duygu Solaker

Yatağın karşısında yine bir çalışma bölümü görüyoruz. Bu defa konsepte uygun aksesuarlar söz konusu. Duvarda ise harita şeklinde paneller kullanılmış.

​Pratik bir banyo

Duygu Solaker – Genel Banyo: tarz Banyo
Duygu Solaker

Genel Banyo

Duygu Solaker

Son olarak dairedeki banyoyu görüyoruz. Küçük bir alana sahip olmasına rağmen geniş bir duş bölümü ile büyük bir lavabo tezgahı bulunuyor.

Bu yazıyı beğendiyseniz 'İstanbul’da göz alıcı güzellikte modern bir daire' başlığına göz atabilirsiniz.

Sizce de muhteşem değil mi?
Casas inHAUS: tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!