Pencere önü dekorasyonla ilgili 14 şahane fikir!

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Pencere önü dekorasyonla ilgili 14 şahane fikir!

Meral Eser Meral Eser
HANDE KOKSAL INTERIORS – House S - S Evi: tarz Mutfak, Endüstriyel
Loading admin actions …

İster küçük ister geniş bir evde yaşayın; alan tasarrufu sağlayan çok amaçlı dekor fikirleri ev dizaynında fark yaratacaktır. Pencere önünü değerlendirmek için dinlenme köşesi, raf sistemleri, ev aksesuarlarıyla ilgili sergileme alanı, çiçek köşesi, berjer ve dahası ile işlevsel ve estetik unsurları bir araya getirebilirsiniz. Küçük dokunuşlarla evinizi değiştirmek istiyorsanız derlediğimiz pencere önü dekor fikirlerini mutlaka gözden geçirin. Pencere önü dekorasyonla ilgili 14 şahane fikri bir araya getirdik, işte Türk firmalardan şahane çalışmalar!

1. Pencere önü sedir

Bilgece Tasarım – Didem & Serkan Ozbakan: tarz Yatak Odası, Modern
Bilgece Tasarım

Didem & Serkan Ozbakan

Bilgece Tasarım

Yatak odası için son derece şık ve kullanışlı bir oturma köşesi dizayn etmek istiyorsanız ve yeterince geniş alan yoksa pencere önünü değerlendirebilirsiniz. Pencere önü sedir örnekleri çok amaçlı dizayn edilebilir. Doğal ışığı muntazam alan oturma köşesi, aynı zamanda okuma köşesi olarak değerlendirilebilir.

Bilgece Tasarım – Mekan Tasarımı: tarz Oturma Odası, Modern
Bilgece Tasarım

Mekan Tasarımı

Bilgece Tasarım

Sedir alanına yakından baktığınızda çatı fomunu alan tavan, perde unsuru ve dekoratif yastıklarla göze hitap eden bir dekor ortaya çıkıyor. Küçük alanda manzaranın keyfini çıkarman ve içeceğinizi yudumlarken kitabınızı okumak için ideal bir atmosfer oluşmuş.

Bilgece Tasarım – Mekan Tasarımı: tarz Mutfak, Modern
Bilgece Tasarım

Mekan Tasarımı

Bilgece Tasarım

Mutfaklarda pencere önü sedir yapmak isteyenlere ilham verecek bir fotoğraf. homify profesyonellerinin dekor fikirleri arasında yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. Depolama sistemleri ile bir arada dizayn edilen sedir alanı son derece kullanışlı ve akılcı dizayn edilmiş.

2. Raf sistemleri

Açık raf sistemleri ile pencere alanlarını işlevsel amaçlı kullanabilirsiniz. Duvar dekorlarını fonksiyonel açıdan değerlendirmek isteyenlere yaratıcı bir fikir. Şık aydınlatma unsuru ve dekoratif çiçeklerle son derece cazip bir hale getirilmiş.

Dekorasyon Şirketi – Maltepe Tadilat: tarz Oturma Odası, Modern
Dekorasyon Şirketi

Maltepe Tadilat

Dekorasyon Şirketi

Depolama ihtiyacını muntazam karşılayan açık raf sistemleri, döşeme zemini alanından tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Duvar rengi ile bütünleşen depolama sistemleri ile geometrik formların kullanıldığı oturma odası ferah bir atmosfere sahip.

3. Dekoratif çiçek ve bitkiler

VERO CONCEPT MİMARLIK – Yunus Emre Villa - İsveç: tarz Mutfak, Modern
VERO CONCEPT MİMARLIK

Yunus Emre Villa – İsveç

VERO CONCEPT MİMARLIK

Ferah bir atmosfer oluşturmak isteyenlere alternatif bir fikir. Dekoratif bitki ve çiçeklerle pencere önü alanlara baharı davet edebilirsiniz. Denizlik alanı olan mermer ya da diğer materyallerle kaplanmış olabilir, bu alanı dekoratif bitkilerle süsleyebilirsiniz.

Dikey bahçe formülleri arasında ceplerden oluşan modelleri ve dekoratif çiçek kullanımı alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Mis gibi kokan çiçeklerle evinize renk katın!

5. Yemek masaları

Bilgece Tasarım – Mekan Tasarımı: tarz Mutfak, Modern
Bilgece Tasarım

Mekan Tasarımı

Bilgece Tasarım

Yemek masaları doğal ışığı muntazam alacak şekilde konumlandırıldığında daha ferah bir yemek alanı oluşur. Özellikle içeceklerinizi yudumlarken ve sevdiklerinizle sohbet ederken manzaranın keyfini çıkarmak istiyorsanız bu alternatif tam size göre!

homify: tarz Oturma Odası, Modern
homify

Ankarada bir ev

homify

Oturma odasında yemek alanı için ayrılan bölüm daha aydınlık ve ferah bir atmosfere sahip olacak şekilde dizayn edilebilir. Hem bahçe manzarasının keyfini çıkarmak hem de konuklarınızı ferah bir atmosferde ağırlamak istiyorsanız bu pencerelerin bir cumba gibi çıkma oluşturduğu bu yemek köşesi size hitap edebilir. Adeta kış bahçesi gibi ferah ve aydınlık!

Yemek alanını odak alan askıt lambalar asimetrik formlarda kullanılmış. Dekoratif çiçeklerle renklendirilen yemek alanı son derece modern çizgilerle döşenmiş. Pencere önü doğal ışığı muntazam alan bir yemek alanı dizayn etmek isteyenlere ilham verebilir.

6. Çocuk odaları için oyuncaklar

Bilgece Tasarım – Mekan Tasarımı: tarz Çocuk Odası, Modern
Bilgece Tasarım

Mekan Tasarımı

Bilgece Tasarım

Sevimli kahramanlardan en sevilen oyuncaklara pencere önünü renklendirmeye ne dersiniz? Çocuk odaları için rengarenk oyuncaklar ve en sevdiği kahramanlarla bir pencere önü dekoru oluşturabilirsiniz. Buna en çok çocuklar sevinecek!

4. Köşe ve kenarları değerlendirin

homify: tarz Mutfak,

Cumba gibi bir duvar çıkıntısı pencerelerle donatılıyor. Manzaranın keyfini çıkarmak için bu alanı akılcı dizayn etmek, oturma ve yemek alanı için şık hale getirmek mümkün. İşte klasik stil zarafetini sunan şahane bir oturma köşesi!

8. Konsol ve dekoratif aksesuarlar

homify: tarz Oturma Odası, Modern
homify

Ankarada bir ev

homify

Duvar rengi ile uyum sağlayarak göz yormayan mobilyalar, döşeme zemini ve diğer mobilyalarda kullanılan ahşabın natürel dokusunu ön plana çıkarıyor. Pencere önü için konsol ya da dolaplarla ev aksesuarlarını sergileyebilirsiniz.

7. Çalışma masası

Mimoza Mimarlık – KAPLAN RESIDENCE: tarz Çocuk Odası, Modern
Mimoza Mimarlık

KAPLAN RESIDENCE

Mimoza Mimarlık

Modern çizgilerle nötr gri tonlarının arasında bir ahşap masa tablası ile son derece şık bir çalışma alanı dizayn edilmiş. Duvarları işlevsel amaçlı değerlendirmenizi sağlayacak açık raf sistemleri de mevcut. Oldukça kullanışlı ve aydınlık bir çalışma ortamı.

Bilgece Tasarım – Mekan Tasarımı: tarz Çalışma Odası, Modern
Bilgece Tasarım

Mekan Tasarımı

Bilgece Tasarım

Diğer çalışma masalarına nazaran daha az yer kaplayan ve çalışma esnasında doğal ışık ihtiyacını muntazam karşılayan harika bir örnek! Mobilyalarda ahşabın natürel dokusunun kullanımıyla son derece sıcak bir atmosfer oluşmuş. 

9. Okuma köşesi

Bilgece Tasarım – Mekan Tasarımı: tarz Oturma Odası, Modern
Bilgece Tasarım

Mekan Tasarımı

Bilgece Tasarım

Pencerenin konumuna göre kullanım ihtiyacını karşılayan bir kitaplık ve berjer ile okuma köşesi dizayn etmeye ne dersiniz? Hem rahat ve konforlu hem de aradığınız kitaplar yanı başınızda!

10. Josephine koltuk

homify: tarz Çalışma Odası, Modern
homify

Ankara Çay yolu Duru Irmak Sitesi Projesi

homify

Dekorasyona şıklık katan mobilya alternatiflerini kullanmak istiyorsanız Josephine koltuk modeli bir alternatif olabilir. Josephine koltuk modellerinin birbirinden güzel modellerine göz atabilir, dönemsel izlerle şık dekorlar oluşturabilirsiniz.

11. Berjer

EKE Mimarlık – Çeşme Port Alaçatı: tarz Yatak Odası, Modern
EKE Mimarlık

Çeşme Port Alaçatı

EKE Mimarlık

Yatak odasında oturma köşesi için berjer modellerini gözden geçirebilir, stil ve tarza uygun bir lambader modeli ile bir araya getirebilirsiniz. Beyazın zarafeti ve yalın çizgilerin ağırlıklı kullanıldığı bu yatak odasında dingin bir atmosfere oluşturulmuş.

12. Köşe koltuk

Konuklarınızı ağırlamayı seviyor ya da geniş bir aileye sahip olabilirsiniz. O halde köşe koltuklarla şık bir oturma köşesi size hitap edebilir. Köşe koltuklar son derece kullanışlı ve bank ya da sandalye modelleriyle eşleştirilebilir.

13. Kahve köşesi

Klasik stil zarafeti detaylarla ortaya çıkaran bir başka örnek. Hem kahve köşesi için kullanabilir hem de duvar boyu devam eden denizlik alanını çiçeklerle donatabilirsiniz.

homify: tarz Kış Bahçesi, İskandinav
homify

Ankarada bir ev

homify

Kahvenizi yudumlarken konuğunuzla sohbet etmek ve manzaranın keyfini çıkarmaya ne dersiniz? Ferforje sandalye modelleri ile kandillerle dekoratif bir köşe dizayn edebilirsiniz.

14. Çok amaçlı mobilyalar

ESA PARK İÇ MİMARLIK – LBC İNŞAAT- AYDINLIKEVLER ÖRNEK DAİRE : tarz Çocuk Odası, Modern
ESA PARK İÇ MİMARLIK

LBC İNŞAAT- AYDINLIKEVLER ÖRNEK DAİRE

ESA PARK İÇ MİMARLIK

Genç odaları için yaratıcı çözümlerden biri de küçük odalarda depolama ihtiyacını karşılayan çok amaçlı mobilya tasarımlarıdır. Hem oturma köşesi hem de kitap rafları için uygun bir alan oluşturulmuş.

Çocukların hayal gücü geniştir ve onların dünyalarına hitap eden dekor fikirlerini değerlendirebilirsiniz. Gökyüzü temasıyla şahane endirekt aydınlatma sistemlerinin kullanıldığı bu odada, pencere önü hem oturma alanı hem de çekmecelerle depolama ihtiyacını muntazam karşılayacak şekilde dizayn ediliyor.

Ayrıca, homify'da dekoratörler sekmesine tıklayarak akılcı çözümlerle dizayn edilen ev dekorasyonu örneklerini gözden geçirebilir, bulunduğunuz şehirdeki firmalarla bağlantıya geçebilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca 'Kendin yap ile yepyeni bir ev dekorasyonu' yazımızı da inceleyebilir, ilham veren fikirler bulabilirsiniz.

Hangisini daha çok beğendiniz?
Casas inHAUS: tarz Evler, Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!