Raflarla yapılan 18 mükemmel dekorasyon örneği | homify Raf sistemlerinin dekorasyon için avantajları nelerdir, dekorasyona

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Raflarla yapılan 18 mükemmel dekorasyon örneği

umit atdağ umit atdağ
Durmaz Dekorasyon Modern Oturma Odası durmaz dekarasyon Modern
Loading admin actions …

Salonda, oturma odasında, mutfakta, banyoda, giriş alanında, koridorda kısacası her odada ve her alanda dekorasyonunun daha keyifli ve daha zevkli olmasını sağlayan raflar modern hayatın bir parçası haline gelmiştir. Geleneksel bir unsur olan ve hayatınızı daha işlevsel hale getiren raf sistemleri günümüzde modern raf sistemleri halini almış ve estetik tasarımları ile dekorasyonlara yön veren etkenler haline gelmiştir. Objeleri dilediğiniz gibi alan işgal etmeden sergileyebileceğiniz, dekoratif aksesuarlarınızı teşhir edebileceğiniz alanlar olan dekoratif raf modelleri  odanın geometrisine ve mimarisine bağlı olarak köşe raf sistemleri, yükseltilmiş raf sistemleri ve askı raf sistemleri gibi farklı tasarımlara sahiptir. Raf sistemleri; mutfak rafları, koridor rafları, oturma odası içinde kullanılan kitaplık rafları gibi farklı amaçlar için tasarlanabilen ve kolay monte edilen aksesuarlar olduğu için evinizde duvar yüzeylerinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özellikle ev hanımları tarafından dekoratif aksesuarları ve süslemeleri sergilemek için kullanılan raf sistemleri günümüzde küçük evlerde ve küçük oda dekorasyonlarında vazgeçilmez bir aksesuar haline gelmiştir. Evinizde bir dekoratör edası ile yapacağınız dekorasyonlar için modern raf sistemlerini tercih etmeli, dekoratif teşhir alanı, depo rafı olarak depolama alanı, mutfak içinde mutfak rafı olarak veya köşe alanları dekorasyona kazandırmak için köşe rafı olarak kullanmalısınız. Raf sistemlerinin oda içinde göze batmayacak ve görsel anlamda etkileyici bir görünüme sahip olacak şekilde planlaması veya dekorasyon içinde yerleşimi için bir dekoratör yardımı alabilir veya iç mimar ruhunuzu ortaya çıkarabilirsiniz. 

Televizyon ünitesi süsleri olarak raf sistemleri

İç Mekan Eskitmeleri Modern Duvar & Zemin Afşaroglu Modern
Afşaroglu

İç Mekan Eskitmeleri

Afşaroglu

Salon veya oturma odası içinde yer alan televizyon ünitesine entegre olarak raf sistemlerini kullanabilirsiniz. Geniş bir duvar yüzeyinde farklı tasarımlara ve etkileyici görsellere sahip olacak şekilde kullanabileceğiniz raf sistemleri ile evinizde harika bir televizyon ünitesine sahip olabilir, salon veya oturma odası içinde harika bir dekorasyona imza atabilirsiniz. 

Köşe raf sistemleri

Ipek Koray Design - Arnavutkoy Office - Istanbul-TR Modern Çalışma Odası 333 Modern
333

Ipek Koray Design – Arnavutkoy Office – Istanbul-TR

333
333
333

Salon içinde oturma grubu dışında kalan alanları değerlendirmek için modern raf sistemlerini kullanabilirsiniz. Köşe raf sistemleri olarak dilediğiniz ölçülerde raflar kullanarak örnek dekorasyondaki gibi boşta kalan duvarı dekorasyona dahil edebilir, modern bir duvar dekorasyonu yaparak evinize renk katabilirsiniz. Oturma odası veya salon içinde yapacağınız dekorasyonlar için modern ve yenilikçi raf tasarımları tercih edebilir, raf sistemlerini oturma odası içinde kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Mutfak raf sistemleri

Ankarada bir ev İskandinav Mutfak homify İskandinav
homify

Ankarada bir ev

homify

Mutfak içinde mutfak dolabı veya ankastre mutfaklar yerine mutfak rafları tercih edebilir, mutfağınızın daha farklı ve kırsal mutfakları andıran bir dekorasyona sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Boydan boya veya kısa ölçülerde raf sistemleri tercih edebilirsiniz. 

Genç odaları için raf sistemleri

Oturma odası ve diğer yaşam alanlarında olduğu gibi genç odalarında da raf sistemleri kullanarak daha fazla muhafaza alanı oluşturabilirsiniz. Boşta kalan tüm duvar boyunca raf sistemleri tercih edebilirsiniz. 

Şık tasarımlı raflar

İki İç Mimar – MOBİLYA TASARIMI: modern tarz , Modern
İki İç Mimar

MOBİLYA TASARIMI

İki İç Mimar

Evinizde yapacağınız dekorasyonu daha estetik hale getirmek ve daha modern bir dekorasyon yapmak için şık tasarımlara sahip iki katlı ve derinliğe sahip raf sistemleri tercih edebilirsiniz. Tv ünitesi ile uyumlu renklere sahip raf modelleri harika işlere imza atmanızı sağlayacaktır.

Özel tasarımlı raf sistemleri

Oturma odası veya salon gibi yaşam alanlarında özel tasarım raf sistemleri tercih edebilir, resimde yer alan ve kendi başına bir süsleme olan raf sistemi ile dekorasyona daha fazla zarafet kazandırabilirsiniz. Az yer kaplaması ve görsel anlamda üst düzey olması size avantaj sağlayacaktır.

Yatak başlığı raf sistemleri

Yatak odası içinde yatak başlığının yer aldığı duvarı dekorasyona kazandırmak ve yatak takımının görselliğini pekiştirmek için aynı tonlara sahip özel tasarımlı raf sistemleri tercih edebilirsiniz. Böylece yatak başlığınız dekorasyonun kendisi haline gelecektir. 

Yatak odası süsleri

NEWTOUCH Klasik Çocuk Odası PS MİMARLIK Klasik

Yatak odası içinde süslemelere yer verecekseniz iple tavandan asılan ve görsel olarak yatak odanıza renk katan raf sistemleri tercih edebilirsiniz. Çocuk odalarında da tercih edebileceğiniz bu raf sistemleri aynı zamanda depo raf sistemleri olarak da kullanılabilir. 

Çay köşesi rafları

homify İskandinav

Evinizde kendinize özel bir çay köşesi yapmak istiyorsanız bu tür dekorasyonlara özel raf sistemleri tercih edebilirsiniz. Bu raf modellerini çay köşesi ile uyumlu ve şık bir şekilde yerleştirmek için iç mimari ve tasarımla ilgilenenlere ev dekorasyonu modelleri, yazımızı inceleyebilirsiniz.

Banyo raf modelleri

Provence Villa in İstanbul Kırsal Banyo Orkun İndere Interiors Kırsal/Country
Orkun İndere Interiors

Provence Villa in İstanbul

Orkun İndere Interiors

Küçük evlerde ve küçük banyolarda mevcut eşyaları ve mobilyaları kullanarak farklı raf sistemleri geliştirebilir, bu sayede banyo içindeki dağınık ve kötü görüntüyü de absorbe etmiş olursunuz. Örnek tuvalet dekroasyonunda klozet ve rezervuarı çok şık bir tasarımla gizlenmiş. 

Ölçülerle dekoratif raflar yaratın

Yatak odasında yatak başlığı olarak duvarı kullanacaksanız farklı ölçülerde raf sistemleri ile şık bir tasarım yaparak bu alanı mükemmel bir yatak başlığı haline getirin.

Mutfak köşe rafları

Selçuk Villa Modern Mutfak BAGO MİMARLIK Modern
BAGO MİMARLIK

Selçuk Villa

BAGO MİMARLIK

Mutfak içinde mutfak dolabı kullansanız dahi boş kalan alanları kendiniz için değerlendirebilir, görseldeki gibi özel raf sistemleri ile bu alanı hem daha güzel bir alan  hem de daha kullanışlı bir alan haline getirebilirsiniz. 

Dekoratif tasarımlı raflar

Durmaz Dekorasyon Modern Oturma Odası durmaz dekarasyon Modern
durmaz dekarasyon

Durmaz Dekorasyon

durmaz dekarasyon

Oturma odası, yata odası, genç odası gibi mahallerde şık ve dekoratif tasarımlı raf sistemleri tercih ederek bu alanları kusursuz alanlar haline getirebilirsiniz. İçten dışa spiral dağılan bir raf sistemi herkesin beğenisini kazanacaktır.

Giyinme odaları

Yatak odası gibi giyinme odası içinde de hayat kurtaran faktörler haline gelen raf sistemleri daha fazla elbise ve ayakkabı muhafaza etmek ve düzenli bir giyinme odasına sahip olmak için ideal tercihler olacaktır.

Küçük odaların vazgeçilmezleri: raflar

Üsküdar Tadilat Modern Çocuk Odası Tadilat Firması Modern
Tadilat Firması

Üsküdar Tadilat

Tadilat Firması

Raf sistemleri özellikle küçük oturma odası veya salonlarda hayati görevlere sahiptirler. Oda içinde yeterli hareket alanı bırakmak adına duvar rafları tercih edebilir ve resimdeki gibi renkli bir dünya oluşturarak küçük dezavantajını bertaraf etmiş olursunuz.

Çocuk odaları için şirin raflar

Ankara Villa Projesi Modern Çocuk Odası homify Modern
homify

Ankara Villa Projesi

homify

Çocuk  ve bebek odaları için renkli mi renkli , çekici mi çekici şirin raf sistemleri tercih etmelisiniz. Klasik tasarımların dışında çocukların eğleneceği tasarımlara sahip raf sistemleri çocuklarınızın gelişimlerine de katkı sağlayacaktır.

Simetrik askı raflar

Oda içinde şık ve çekici bir görünüm oluşturmak ve dekorasyonun hakkını vermek adına simetrik askı raflar tercih  edebilirsiniz. Simetrik olması ve askıda kalması oda içinde yer işgal etmeyeceği gibi oldukça dekoratif ve dekorasyonun eşit görünmesini de sağlayacaktır.

Çocuk oyun alanları için raflar

Montessori'ye uygun Bebek Odası, Kuzey'in odası Modern Çocuk Odası MOBİLYADA MODA Modern
MOBİLYADA MODA

Montessori'ye uygun Bebek Odası, Kuzey'in odası

MOBİLYADA MODA

Çocuk odaları içinde kalan oyun alanlarına renkli duvar rafları tercih ederek oyuncakları muhafaza edeceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz.Renkli raf sistemleri aynı zamanda çocuk odası dekorasyonunun oldukça renkli olmasına katkı sağlayacaktır.

Bu örnekler ilginizi çekti mi ? 
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!