Vizyon Mimarlık ve Dekorasyon – M.L.P EVİ:  tarz

Modern ve klasik tasarımlarıyla alan tasarrufu sağlayan zigon sehpa modelleri

Meral Eser Meral Eser
Google+

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Loading admin actions …

Zigon sehpalar, geçmişten günümüze fonksiyonel unsurlarla kullanılagelmektedir. Klasikten moderne birçok farklı stil ve tarzlarda örneklerini bulabileceğiniz zigon sehpa modelleri, kullanıcı ihtiyaçlarına göre özel tasarlanabilir. Kalabalıklaşan şehir yaşamını seçenler için daireler geniş alanlar sunmuyor. Küçük evler için alan tasarrufu sağlayan mobilya tasarımları bu açıdan avantaj sağlıyor. Kullanım kolaylığının yanı sıra, ihtiyaç duyulmadığında muntazam bir düzen oluşturan zigon sehpalar, portatiftir ve ihtiyaç dahilinde teras ve bahçelere taşınabilir.

Konukseverler için, ihtiyaç duyulduğunda ekstra sehpa kullanımına olanak veren bu modeller farklı materyallerle üretilmektedir. Ahşap zigon, metal zigon ve lake zigon sehpalar gibi alternatifler kullanılmaktadır. Ahşabın poliüretan ya da akrilik boyalarla birkaç kez boyanmasıyla parlamk bir yüzey elde edilen lake zigon sehpalar son derece şık ve ferh bir görünüm sağlar. Işığı yansıtan yüzeyler derinlik katan unsurlar taşır. Kullanım yeri ve amaçlarına göre zigon sehpa modellerini tercih edebilirsiniz. Metal zigon sehpalar ise su geçirmezliği ve dayanımı kuvvetli bir materyal olma özellikleriyle uzun ömürlüdür.

Oturma odasından bahçe ve teraslara, kolaylıkla taşınabilen zigon sehpalar bir evin her alanı için kullanışlıdır. Havalar ısındığında bahçe ve teraslarınızda ekstra sehpa ihtiyacını karşılamak üzere portatik zigon sehpa modellerini kullanabilirsiniz. Tekerlekli zigon sehpalarından, TV ünitesine dahil olan tasarım fikirleri ilham verebilir. Türkiye'den zigon sehpa modelleri ile ilgili farklı stillerde örnekler derledik, bakalım hangisini beğeneceksiniz?

Yer kazandıran akılcı çözümler

Kerim Çarmıklı İç Mimarlık – D.M.U. ARNAVUTKÖY EVİ I / D.M.U ARNAVUTKÖY HOUSE 2012:  tarz Koridor ve Hol
Kerim Çarmıklı İç Mimarlık

D.M.U. ARNAVUTKÖY EVİ I / D.M.U ARNAVUTKÖY HOUSE 2012

Kerim Çarmıklı İç Mimarlık

Koridor ve hol tasarımı için örnek teşkil eden bu modelde, çok amaçlı kullanılabilen zigon sehpalar diğer mobilyalarla muntazam bir uyum sağlıyor. Alan tasarrufu sağlayan zigon sehpa modellerine şahane bir örnek. Mobilya & aksesuarlar bulunduğu ortamla uyum ve ahenk sağlayacak şekilde tasarlanmış. Bej ve krem tonlarının hakim olduğu alanda zemin kaplamalarından mobilyalara yalın çizgiler hakim. Kullanılmadığı zamanlarda hemen toparlayıp zemin alanı açmanızı sağlayan bu modeller, iç içe geçerek kolaylıkla ortadan kaldırılabiliyor. Kerim Çarmıklı imzası taşıyan bu projede, küçük bir alanda akılcı tasarımla zigon sehpa modelleri kullanılmış.

Pratik ve kullanışlı

İster odalarda ister balkon ya da teraslar, küçük alanlar için son derece kullanışlı zigon sehpa modellerini kullanabilirsiniz. Balkon, teras ya da bahçelerinizde çay veya kahvelerinizi yudumlarken çok amaçlı kullanılabilen zigon sehpa modellerini tercih edilebilirsiniz. Çok amaçlı kullanım olanakları sunan zigon sehpa modelleri ile son derece kullanışlı birer tabure görevi gören minik sehpa modelleri, küçük bir alanda sehpa ihtiyacınızı muntazam karşılıyor. Özellikle küçük balkonlarda alan tasarrufu sağlamak için küçük ebatlarda zigon sehpa modellerini kullanabilirsiniz. İbelya Group firmasının imzasını taşıyan bu modeller için, firma sayfasında farklı renk alternatiflerini bulabilirsiniz.

Klasik zigon sehpalar

Klasik stilden vazgeçmiyor musunuz? O halde hem şık hem de görkemli tasarımıyla göz alıcı bir örnekle devam edelim. Beyaz sehpa tablası ile altın sarısı formlarıyla dikkat çeken ayakları olan bu sehpalar, beyaz ve altın sarısı ile uyumlu dekorlarla birlikte muntazam bir görünüm sağlayacaktır. İbelya Group imzası taşıyan bu tasarımlar, farklı stillerde ve renk alternatiflerinde üretilmektedir. 

Zigon sehpa modellerini farklı ebatlarda sipariş etmek mümkün. Üçlü zigon sehpa seti son derece kullanışlı olmakla beraber farklı sayılarda sehpa modelleri sipariş edebilirsiniz. Ev dekorasyonuna uygun stil ve tarzlarda zigon sehpa modelleri tasarlanırken, göz alıcı modelleriyle her zevke hitap edecek ürünler mevcut. Altın sarısı ve beyazın zarafetinin muntazam uyumu ilginizi çekiyorsa bu üçlü zigon sehpa modeli size hitap edebilir.

Tekerlekli zigon sehpalar

MİA MOBİLİ – Zigon Sehpa:  tarz Oturma Odası
MİA MOBİLİ

Zigon Sehpa

MİA MOBİLİ

Kullanım kolaylığı sağlayan tekerlekli modelleri size işlerinizi kolaylaştırabilir. farklı renk alternatifleriyle her eve uyum sağlayabilecek zigon sehpa modelleri portatif özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Mia Mobili imzası taşıyan tasarım örnekleri için evinizin dekorasyonuna uygun farklı renk alternatiflerini bulmak mümkün. Modern konutlarda yalın çizgilerin hakim olduğu dekorasyonlar için, basit ama akılcı tasarımıyla son derece kullanışlı olan bu zigon sehpa modelleri alan tasarrufu sağlayacak.

Muntazam bir düzen

Ev düzeni sağlamayı kolaylaştıracak akılcı mobilya tasarımları, günlük rutinlerinizde hayatınızı kolaylaştıracaktır. İç içe geçebilen zigon sehpa modelleri, fonksiyonel özellikleriyle zamansız tasarımıyla her stil ve tarza uyum sağlayabilir. Nötr renklerle sıcak renklerin bir araya geldiği oturma odası dekorasyonunda beyaz zigon sehpa modelleri hem uyum sağlıyor hem de muntazam bir düzen oluşturmayı kolaylaştırıyor. Vizyon Mimarlık imzası taşıyan bu projede modern çizgiler kullanılmış ve son derece şık ve düzenli bir yaşam alanı dizayn edilmiş.

Geometrik formlarla modern zigon sehpalar

Modern çizgiler taşıyan zigon sehpa modellerini farklı ebatlarda ve renk alternatifleri ile temin edebileceğiniz gibi, farklı formlarda dizayn ettirebilirsiniz. Geometrik formları ön plana çıkaran çizgiler ve renkler, oturma alanlarına ahenk katacaktır. Son derece kullanışlı ve modern tasarıma sahip zigon sehpa modellerini günümüz dekorasyon projelerinde ihtiyaca göre tasarlayabilirsiniz. Beyaz ve sarı tonlarının kullanıldığı modern zigon sehpa modellerini ihtiyaca göre üçlü ya da dörtlü set olarak tasarlatarak sipariş edebilirsiniz.

TV ünitesine dahil kompakt tasarım

MİA MOBİLİ – Mia Mobili Tv Ünitesi:  tarz Oturma Odası
MİA MOBİLİ

Mia Mobili Tv Ünitesi

MİA MOBİLİ

Kullanıcı ihtiyaçlarını muntazam karşılayan kompakt mobilya tasarımları dekorasyonda fark yaratıyor. TV ünitesi tasarımına dahil edilen renkli raf sistemleri ve zigon sehpalar, tasarımıyla son derece şık ve göze hitap ediyor! Ev dekorayonunda fark yaratacak kompakt tasarımlarla ilgileniyorsanız bu model size hitap edebilir. Farklı renk alternatifleri sunan firma, ihtiyaca göre farklı ebatlarda raflarla zigon sehpalar tasarlayabilir.

Ekonomik ve portatif

Montemo – lake  mobilyalar:  tarz Ev İçi
Montemo

lake mobilyalar

Montemo

Hem ekonomik hem de portatif kullanım olanakları sunan alternatifler arıyorsanız bu model size hitap edebilir. İster bahçe ve teraslarınızda, ister odalarda ya da diğer yaşam alanlarında yer kazandıran tasarımlarıyla zigon sehpa modellerini kullanabilirsiniz. Ahşap ve metal zigon sehpaların yanı sıra daha düşük bütçe sunan plasik alternatifleri de satın alabilirsiniz. Beyaz ve kırmızınınm untazam uyumuyla yer kaplamayan zigon sehpa modellerini farklı renk alternatifleriyle temin edebilirsiniz.

Metal zigon sehpalar

Metal zigon sehpa modelleri son derece şık ve kullanışlı. Dairesel form ve prizmayı ön plana çıkaran sehpa ayaklarıyla fonksiyonel unsurlar taşıyan metal zigonlar, modern konutlar için son derece uygun. Ev dekorasyonunda fark yaratmak isteyenlere ilham verecek bu proje ise Voltaj Tasarım imzası taşıyor. Modern konutlarda geometriyi ön plana çıkaran mobilya tasarımları sıklıkla kullanılır. Alan tasarrufu sağlayacak metal zigon sehpaların modern oturma odalarına uyum sağlayan modellerini tercih edebilirsiniz. Metal zigon sehpa modellerinde renk alternatifleri olduğu gibi farklı geometrik form ya da prizmaları ön plana çıkaran tasarım örneklerini kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca 'Yeni nesil zigon sehpa çeşitleri' yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bu zigon sehpa modellerini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!