Öykü İç Mimarlık – Özel projelendirme: tarz Oturma Odası

İstanbul'daki iç mimarlık ofisinden eklektik stilde tasarlanmış bir daire

umit atdağ umit atdağ

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Loading admin actions …

Ev dekorasyonu yapmak veya bir evi baştan aşağı yenilemek oldukça zorlu bir süreçtir. Harcanan emek ve paranın karşılığında istenilen sonuçları vermesi, evinizin yenilenmiş halinin istediğiniz gibi olması için mimarlık ofislerinden yardım almak akıllıca bir seçenek olacaktır. Bu yazımızda ev yenileme ve ev dekorasyonları ile ilgili profesyonel hizmetler sunan, modern yapılar, konaklar, rezidanslar üzerine özel projelendirme hizmetleri veren Öykü İç Mimarlık & Dekorasyon mimarlık ofisi tarafından yapılmış olan çok özel bir eve misafir oluyoruz. Orijinal yapısı korunmuş olan bu özel ev, titiz bir projelendirme ve çalışma sonucunda modern bir ev haline getirilmiş. Yatak odası, oturma odası, mutfak gibi yaşam alanları en fazla zaman geçirilen yaşam alanları olarak düşünülmüş ve özel bir tasarımlar ile modern bir şekilde dekore edilmiş. 

Dekorasyon ve mimari hizmetler dışında iç mekan çalışmaları, inşaat hizmetleri, atölye çalışmaları, 3D proje çalışmaları hizmetleri sunan Öykü İç Mimarlık & Dekorasyon mimarlık ofisi iletişim bilgilerine ve diğer dekorasyon çalışmalarına buradan ulaşabilirsiniz. 

Yatak odasına modern dokunuşlar

Öykü İç Mimarlık – Özel projelendirme: tarz Yatak Odası
Öykü İç Mimarlık

Özel projelendirme

Öykü İç Mimarlık

Mimarlık ofisi tarafından yatak odasına  geleneksel bir dekorasyon projesi hazırlanmış ve bu proje içinde modern dokunuşlar yapılarak hayranlık uyandıran bir yatak odası ortaya çıkarılmış. Açık renkli duvarlar ile koyu renkli yatak takımı harmanlanmakla kalmamış duvar dekorasyonu içinde kullanılan renkli tablolar ile yatak odası huzur saçan bir oda haline dönüştürülmüş. 

Geleneksel perdelerin yatak odasına verdiği zarafet

Öykü İç Mimarlık – Özel projelendirme: tarz Yatak Odası
Öykü İç Mimarlık

Özel projelendirme

Öykü İç Mimarlık

Yatak odası içinde zıt renklerin zarafetinin yanında eskitilmiş ahşap mobilyalar tercih edilmiş. Burada modern ile geleneksel sanatın bir arada yaşatılması amaçlanmış ve sarı desenli güneşlik modelleri ile yatak odamıza çocukluğumuzdan izler bırakılmış. Evinizde yapacağınız yatak odası dekorasyon uygulamaları için yatak odası güneşlik ve perde modellerinin yer aldığı yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Modern ve ferah mutfak tasarımı

Öykü İç Mimarlık – Özel projelendirme: tarz Ankastre mutfaklar
Öykü İç Mimarlık

Özel projelendirme

Öykü İç Mimarlık

Yatak odası gibi mutfaklarda en fazla zaman geçirilen yaşam alanları arasında yer alır. Öykü İç Mimarlık ve Dekorasyon ofisi, bu özel proje de mutfağın modern ve ferah bir yaşam alanı olarak düşünmüş ve bir mutfaktan çok daha öte bir yaşam alanı olarak dekore etmiş.Açık tonlarda mutfak dolapları ile nötr renk olan metalik gri elektronik mutfak eşyaları çok şık bir renk kombini oluşturmuş. Beyaz renkli sandalyeler ve koyu renkli mutfak masası zıt renklerin harmoniğini pekiştirmiş.

Beyaz mutfak dolaplarının ferahlığı

Öykü İç Mimarlık – Özel projelendirme: tarz Ankastre mutfaklar
Öykü İç Mimarlık

Özel projelendirme

Öykü İç Mimarlık

Mutfağın modern bir şekilde dekore edilmesi ve ferah bir mutfak oluşturulması için beyaz tonlarda mutfak dolapları tasarlanmış. Beyaz mutfak içinde koyu renkli aksesuarlar kullanılarak mutfak içinde renklerin dansı meydana getirilmiş. İç mimarlık ofisi tarafından nötr renklerin yanında siyah tonlar tercih edilerek huzur dolu ve göz kamaştıran bir mutfak dekorasyonu hayata geçirilmiş.

Yemek odası zarafeti

Öykü İç Mimarlık – Özel projelendirme: tarz Yemek Odası
Öykü İç Mimarlık

Özel projelendirme

Öykü İç Mimarlık

İç mimarlık ofisi tarafından projelendirilen ve hayata geçirilen bu evde yemek odası salon içinde düşünülmüş. Açık tonlarda, ahşap, geniş ve uzun bir yemek masası seçilerek koyu renkli sandalye takımı ile zıt renklerin zarafeti salona yansıtılmış. Salon içinde yer alan kırmızı tuğla duvarın ön tarafında yer alan yemek odası tasarımı kendinizi lüks bir restoranda hissetmenizi sağlıyor. 

Özel aydınlatma tasarımları salona renklendirilmiş

Öykü İç Mimarlık – Özel projelendirme: tarz Oturma Odası
Öykü İç Mimarlık

Özel projelendirme

Öykü İç Mimarlık

Evin salonununda modernizmi iliklerinize kadar hissedebiliyorsunuz. Modern yemek masası takımının yanında özel tasarıma sahip ahşap orta masa kullanılmış. Salonun bir duvarında kırmızı renkli tuğla desenlerin yanında salon içinde özel bir aydınlama sistemi tercih edilerek yemek masası özel olarak aydınlatılmış. Birbirinden bağımsız aydınlatma sistemleri ile  salon ayrı yemek odası ayrı aydınlatılmış. Salon içinde yapacağınız aydınlatmalar için ''oturma odası için aydınlatma sistemi nasıl olmalı ?'' yazımıza göz atabilirsiniz. 

Bir yaşam alanından çok daha öte

Öykü İç Mimarlık – Özel projelendirme: tarz Oturma Odası
Öykü İç Mimarlık

Özel projelendirme

Öykü İç Mimarlık

Salon içinde çok şık bir dizayn yapılmış ve salon bir yaşam alanının yanında modern ve şık bir salon haline getirilmiş. Yemek odası olarak ayrılan alan özel olarak aydınlatılmış ve duvara özel bir dekorasyon uygulaması yapılmış. Yemek odası dışında kalan alanda bir yaşam alanı uygulaması yapılmış. Diğer odalarda olduğu gibi zıt renkler burada da tercih edilmiş. Krem renkli oturma grubu ile birlikte krem tonlarına yakın ahşap tonlarında orta masa ile oturma grubu pekiştirilmiş.Duvar dekorasyonu uygulaması yapılarak salon hem modern bir salon hem de geleneksel bir salon olarak yansıtılmış. 

Şık ve modern genç odası dekorasyonu

Öykü İç Mimarlık – Özel projelendirme: tarz Çalışma Odası
Öykü İç Mimarlık

Özel projelendirme

Öykü İç Mimarlık

Öykü İç Mimarlık ve Dekorasyon ofisi tarafından hayata geçirilen bu genç odası dekorasyonu her gencin sahip olmak istediği türden bir yaşam alanı olmuş. Geniş bir yatak takımının yanında modüler çalışma masası ve çalışma masası ile entegre raf sistemleri genç odasının insanı mutlu eden bir yaşam alanı olmasını sağlamış. Koyu renkli ahşap zemin döşeme beyaz renkli duvarlar ile estetik bir uyum ortaya çıkarmış. Açık ve koyu renklerin zıtlığından yararlanılarak genç odası modern ve ferah bir genç odası olarak dekore edilmiş.

Genç odasından çok daha öte

Öykü İç Mimarlık – Özel projelendirme: tarz Çocuk Odası
Öykü İç Mimarlık

Özel projelendirme

Öykü İç Mimarlık

Bu genç odası oldukça özel bir tasarım ile hayata geçirilmiş.Sadeliğinin yanında geniş bir pencereye sahip olması hem daha fazla gün ışığı almasını sağlamış hem de daha fazla temiz havanın odaya dolmasına imkan sağlanmış. Kafes türü sarkıtma tarzı aydınlatma elemanları tercih edilerek  oda içinde estetik bir aydınlatma sistemi oluşturulmuş. Bir mimarlık ofisinden çok daha fazlası olan Öykü İç Mimarlık ve Dekorasyon ofisi bu genç odasını her gencin hayallerindeki genç odası şeklinde dekore etmiş.

Bu evi beğendiniz mi ? 
Casas inHAUS: tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!