Kocaeli Kartepe'de modern site projesi | homify Bir inşaat firması tarafından yapılan site hakkında detaylı tanıtıcı

Kocaeli Kartepe'de modern site projesi

umit atdağ umit atdağ
ÖZ MİROĞLU CENTER PARK EVLERİ Halif Yapı Apartman
Loading admin actions …

Yeni bir ev satın almak oldukça meşakkatli bir süreçtir. Mimarisi, iç mekan tasarımları, çevre düzenlemesi, ulaşım imkanları ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir ev bulmak için samanlıkta iğne aramaktan farksız bir hale geldi. İnsan odaklı projeleri hayata geçiren Halif Yapı, yeni projesi ile yeni bir ev bulma sürecinin sizler için meşakkatli bir süreç olmaktan çıkarıyor. Kocaeli'de hayat geçirilen bu proje tamamen insan odaklı fikirlere göre tasarlanmış, iç mekan dizaynı insan merkezli olarak düşünülmüş ve dekore edilmiş olan Öz Mİroğlu Center Park Evleri ulaşım kolaylığı ve kusursuz projesi ile sizlere yüksek konforlu yaşam alanları sunuyor. 30 yıla yakın inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir inşaat firması olarak sıfır bina inşaatları, tarihi, tescilli binaların restorasyonu, mühendislik hizmetleri gibi farklı dallarda profesyonel hizmetler veren Halif Yapı modern mimariye sahip evler tasarlayarak hayat standartlarınızı yükseltiyor.

İç mekan dizaynı, dış mekan tasarımları, modern mimari tasarımları, eski eser restorasyonu gibi alanlarda sizlere profesyonel hizmet veren Halif Yapı firması ile iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz. 


Modern mimari

Kocaeli'de yer alan bu site içindeki binalar, geleneksel Kocaeli şehir mimarisinin modern mimari ile sentezi olarak düşünülmüş, projelendirilmiş ve hayata geçirilmiş. Binaların dış cephe tasarımlarını incelediğinizde geleneksel Kocaeli evlerinin izlerini ve modern mimari çizgileri görebilirsiniz.

Modern çevre düzenleme

ÖZ MİROĞLU CENTER PARK EVLERİ Halif Yapı Apartman
Halif Yapı

ÖZ MİROĞLU CENTER PARK EVLERİ

Halif Yapı

Sizler için modern mimarilere sahip evleri tasarlayan ekip, çevre düzenleme projelerinde de maharetli olduklarını göstermiş. Geniş yeşil alanlar içinde yürüyüş yolları ve bahçe de oturup dinlenebileceğiniz üstü kapalı oturma alanları ile çocuklarınızın yeşil ile iç içe olacağı yaşam alanı hayata geçirilmiş.


İnsan odaklı tasarımlar

Halif Yapı tarafından hayat geçirilen bu proje de insan odaklı düşünülmüş ve insanların ihtiyaçlarına cevaplar aranmış. Geniş yeşil alan dışında çevre düzenleme projelerinde geniş bir yüzme havuzu eklenmiş ve bu havuz modern uygulamalar ile hayata geçirilmiş.

Binaların oturumu

​ÖZ MİROĞLU CENTER PARK EVLERİ Halif Yapı Apartman
Halif Yapı

​ÖZ MİROĞLU CENTER PARK EVLERİ

Halif Yapı

Projeye sadık kalınarak hayat geçirilen Öz Miroğlu Center Park Evleri projesinde yer alan binaların torumu güneş alma oranlarını etkilemeyecek şekilde tasarlanmış ve hayata geçirilmiş. Bir karenin üç kenarı şeklinde tasarlanan binalar birbirinden bağımsız olarak güneş ışığı alıyor.

İç mekan tasarımı

Binalarda yer alan evlerin iç dekorasyonlarını incelediğinizde modern tasarımların daha yoğun hissedildiğini görebilirsiniz. Gömme tavan uygulaması tercih edilerek led aydınlatmalar ile alternatif aydınlatma sistemleri odalara fonksiyonellik kazandırmış. Profesyonel aydınlatma sistemleri ile daha işlevsel aydınlatma tasarımları oluşturmak ve hayata geçirmek yaşam standartlarınızı artıracaktır.

Kaliteli malzeme kullanımı

Öz Miroğlu Center Park Evleri projesinde iç mekan dizaynı ve iç mekan aksesuarları için birinci sınıf malzemeler kullanılmış. Ev sahiplerine kaliteyi ve konforu en üst düzeyde yaşatmak için tasarlanmış olan bu proje de kapı, pencere, zemin döşemesi ve tavan aydınlatmaları için birinci sınıf kaliteli malzeme kullanılmış.

Duvar kağıtları

​ÖZ MİROĞLU CENTER PARK EVLERİ Halif Yapı Apartman
Halif Yapı

​ÖZ MİROĞLU CENTER PARK EVLERİ

Halif Yapı

Kocaeli merkezde yer alan, Halif Yapı tarafından hayata geçirilen bu proje de iç cephe duvarlarının bir kısmı duvar kağıtları ile kaplanmış. Birinci sınıf kaliteye sahip koyu renklerde desenlere sahip duvar kağıtları ile nötr renklere sahip zemin parkeleri oldukça şık bir uyum yakalamış. Evin tamamında duvar kağıdı tercih etmek isterseniz '' Ev duvar kağıtları: Nasıl kaplanır, ne gibi çeşitleri vardır ? '' başlılı yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Mutfak tavanı zarafeti

​ÖZ MİROĞLU CENTER PARK EVLERİ Halif Yapı Apartman
Halif Yapı

​ÖZ MİROĞLU CENTER PARK EVLERİ

Halif Yapı

Öz Miroğlu Center Park Evlerinin mutfaklarında klasik tasarımın yanında modern bir tavan uygulaması yapılarak görsel bir şölen oluşturulmuş. Özel bir germe tavan tasarımı yapılarak dört köşesine aydınlatma armatürleri yerleştirilmiş ve mutfağın istediğiniz bölümünün daha aydınlık olması sağlanarak işlevsel bir mutfak yapılmış.

Mutfak tasarımı

​ÖZ MİROĞLU CENTER PARK EVLERİ Halif Yapı Apartman
Halif Yapı

​ÖZ MİROĞLU CENTER PARK EVLERİ

Halif Yapı

Mutfak dolabı ve mutfak tezgahı beyaz renkli masif ahşap kullanılarak yapılmış. Mutfak tezgahı yüzeyi de siyah granit olarak tercih edilmiş ve sonuç olarak zıt renklerin muhteşem uyumu ortaya çıkarılmış. Mutfak dolabı ile mutfak tezgahı arasına da beyaz tuğla desenli kaplama yapılarak çok şık bir mutfak tasarımı hayata geçirilmiş.

Renk uyumu

ÖZ MİROĞLU CENTER PARK EVLERİ Halif Yapı Apartman
Halif Yapı

ÖZ MİROĞLU CENTER PARK EVLERİ

Halif Yapı

Öz Miroğlu Center Park Evlerinin iç dekorasyonlarında nötr renklerin kullanılmasına azami özen gösterilmiş. Kahve çekirdeği tonlarına sahip kapıların açıldığı koridor açık sarı renkli duvarlar ve nötr renkli zemin ile dekore edilerek renk ve doku bütünlüğü sağlanmış. Koridor tavanında aynı renklere sahip şerit işleme kaplaması yapılarak bütünlük pekiştirilmiş.

Bu evleri beğendiniz mi ?

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!