Beyaz salon dekorasyonu için 14 örnek fikir | homify Beyaz salon dekorasyonlarının insana neler verdiği ile ilgili bilgiler
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Beyaz salon dekorasyonu için 14 örnek fikir

umit atdağ umit atdağ
ELA PREMIUM 1 Modern Oturma Odası Pronil Modern
Loading admin actions …

Salonlar, misafirlerinizi ağırladığınız yaşam alanları olduğu için ev hanımlarının en çok titizlendiği odalardır. Ev hanımları salon dekorasyonlarını yaparken ferah olmasına, havadar olmasına, geniş alanlara sahip olmasına, şık mobilyalar ile göz kamaştırıcı salonlar oluşturulmasına çok önem verir. Bu nedenle salon dekorasyonlarında ev hanımları ve dekorasyon uzmanları tarafından açık renkler özellikle beyaz ve tonları tercih edilir. Beyaz ev dekorasyonu modelleri incelendiğinde beyaz tonlarının bir evi ne kadar ferah ve geniş bir ev haline getirdiğini görebilirsiniz. Özellikle beyaz salonlar evin genel dekorasyonu hakkında size bilgi verirken evin genel hatlarının ne kadar özenle dekore edildiğinde göstergesidir. Beyaz tonlarına sahip oturma grupları, beyaz ahşap masa tek balına veya birlikte kullanıldığında renkli bir salonu dahi oldukça ferah ve etkileyici bir salon haline getirebilir. Salonlarda tercih edilen beyaz oturma grupları için özel tasarımlara sahip beyaz ahşap masa modelleri arasından oturma grubu ile uyumlu bir model seçerek beyaz bir bütün oluşturabilirsiniz. Beyaz ahşap salon takımı tercih ettiğinizde tüm mobilyalar kendi içinde renk ve doku bütünlüğüne sahip olacağı için ayrı bir masa modeli araştırmanız gerekli değildir. Ayrıca oturma gruplarında dikkat etmeniz gereken bir diğer detayda oturma takımlarının ayaklarının ahşap olmasıdır. Ahşap salon takımlarının beyaz ahşap koltuk ayağı ile daha etkileyici bir görünüme sahip olduğu ve tüm ev hanımlarınca beğenildiği bilinen bir gerçektir.

Beyaz ahşap koltuk takımı ile dekore edeceğiniz salon içinde eğer bir yemek odası köşesi varsa bu alanı da beyaz tonları ile dekore etmelisiniz. Yemek odası ayrı bir oda da değilse dokusal bütünlük yaratabilmek adına beyaz tonlar kullanmanız gerekecektir. Beyaz yemek masası, beyaz sandalyeler, beyaz masa örtüsü ile yemek odası köşesini salon ile uyumlu tonlarda dekore edebilir, yemek odasında harika ve ferah bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Eğer yemek odası takımını takım olarak tercih edecekseniz beyaz yemek odası takımı tercih etmeniz size dekorasyon sırasında kolaylık sağlayacaktır. Beyaz yemek odası takımı seçerken salon içinde yer alan oturma grupları, orta masa renk tonuna azami dikkat etmeniz gerekiyor. Ton farklılıkları salonun genel dekorasyonunu olumsuz etkileyeceği için aynı tonlarda yemek takımı ve koltuk takımı tercih etmeniz gerekecektir. Salonunuzu dekore ederken zorlanmak istemiyorsanız yapmanız gereken beyaz salon dekorasyonu için örnek fikirlerin bir yer aldığı sayfamızı ziyaret edebilir veya alanında uzman, profesyonel dekorasyonlara imza atmış iç mimarlardan yardım alabilirsiniz.

Koyu renkler ile uyumlu tonlar

C.A.ŞEKERCİ ALSANCAK EVİ Modern Yemek Odası As Tasarım - Mimarlık Modern
As Tasarım – Mimarlık

C.A.ŞEKERCİ ALSANCAK EVİ

As Tasarım - Mimarlık

Beyaz salon dekorasyonları yaparken sadece beyaz renk tercih edebilir veya resimdeki gibi şık bir salona sahip olmak ve beyaz salon dekorasyonuna imza atmak için koyu renkleri ve tonları salon içinde geçiş rengi olarak kullanabilirsiniz.

Beyazın zarifliği

Salon içinde zarif ev bir o kadar da estetik bir dekorasyon yapmak istiyorsanız beyaz mobilyaların yanında beyaz duvar kağıdı mobilyaları tercih etmeli, doku bütünlüğü oluşturmalısınız.

Beyaz ağırlıklı salonlar

ATLAS TERAS | Mersin | Turkey Modern Oturma Odası BUUN MOTTO ARCHITECTS Modern
BUUN MOTTO ARCHITECTS

ATLAS TERAS | Mersin | Turkey

BUUN MOTTO ARCHITECTS

Salonum hem renkli bir salon olsun hem de beyaz tonları ile ferah bir iç dizayna sahip olsun diyorsanız oturma grupları, duvarlar ve perdeleri beyaz seçerek beyaz yoğunluklu bir salon oluşturabilir, zemin ve diğer aksesuarları renkli olarak tercih edebilirsiniz.

Görsel şölene sahip salonlar

KONSEPT YAPI YILDIZ PARK ÖRNEK DAİRE Modern Balkon, Veranda & Teras nihle iç mimarlık Modern
nihle iç mimarlık

KONSEPT YAPI YILDIZ PARK ÖRNEK DAİRE

nihle iç mimarlık

Beyaz ferahlığın, sakinliğin ve dinginliğin sembolü olan bir renk olduğu gibi görsel şölen yaratmak isteyen iç mimarların tercih ettiği ilk renk olarak da bilinir. Görsel olarak etkileyici salonlar dekorasyonları için ilham alabileceğiniz salon dekorasyonlarına göz atmalısınız.

Beyazın tonları

Ferahlığın adresi Akdeniz Oturma Odası İdea Mimarlık Akdeniz
İdea Mimarlık

Ferahlığın adresi

İdea Mimarlık

Salon dekorasyonlarında sadece beyaz renk değil beyazın tonları ve bu tonlar ile uyumlu renklere sahip koltuk takımları da tercih edilebilir. Burada dikkat edilmesi gereken tek kural doku bütünlüğü oluşturulmasıdır.

Beyaz koltuk takımları

Modern Oturma Odası homify Modern

Renkli salonlar içinde beyaz koltuk takımları kullandığınızda ana renk beyaz ve tonları olacaktır. Bu durumda salon içinde hem beyaz hem de renkli dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Sakin ve ferah salonlar

Phaselis Konutları Antalya Modern Oturma Odası Mimoza Mimarlık Modern
Mimoza Mimarlık

Phaselis Konutları Antalya

Mimoza Mimarlık

sakin bir yaşam tarzına sahipseniz sakin ve ferah bir salon dekorasyonu yapmak istiyorsanız yapmanız gereken resimdeki gibi sade ve beyaz ağırlıklı bir salon dekorasyonu yapmaktır.

Beyaz L köşe koltuk takımı

Çeşme Port Alaçatı Modern Oturma Odası EKE Mimarlık Modern
EKE Mimarlık

Çeşme Port Alaçatı

EKE Mimarlık

Geniş bir salona sahip olsanız da beyaz renklerin ağırlığında bir dekorasyona imza atabilirsiniz. L köşe koltuk takımını beyaz ve tonlarında tercihe dip duvar kağıtlarını beyaz tercih ettiğinizde geniş ve ferah bir salona sahip olursunuz.

Küçük salonlar için beyaz

Beyaz renk geniş salonları sade ve ferah salonlar haline getirirken küçük salonları da geniş ve büyük salonlar haline getirir. Küçük salonlarda beyaz renk tercihi geniş bir salon dekorasyonu yapmanızı sağlar.

kırmızının beyaz ile uyumu

Maltepe Tadilat Modern Oturma Odası Dekorasyon Şirketi Modern
Dekorasyon Şirketi

Maltepe Tadilat

Dekorasyon Şirketi

Beyaz salonlar içinde farklı ve canlı renkler kullanmak isterseniz resimdeki gibi kırmızı tonlarını tercih edebilirsiniz. Hem sade hem de canlı salonlar için beyaz kırmızı uyumu size avantaj sağlar.

Özel aydınlatma sistemleri

Modern Oturma Odası homify Modern

Salon içindeki beyaz dekorasyonunu daha özel hale getirmek için gün ışığı ile özel aydınlatma sistemlerini birleştirerek salon içinde göz kamaştıran büyüleyici bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Modern aydınlatma sistemleri desteklenmiş, modern ve beyaz ağırlıklı bir salon dekorasyonu için '' Göz kamaştıran modern salon dekorasyonu örnekleri '' başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Her detayı ile büyüleyici

Yaşama Mekanı Modern Oturma Odası Pronil Modern İşlenmiş Ahşap Şeffaf
Pronil

Yaşama Mekanı

Pronil

Kusursuz bir salon dekorasyonu için tüm detaylar düşünülmelidir. Bütün detaylarda beyaz ve tonlarına yer vereceğiniz bir salon hem geniş, havada ve ferah bir salon olacaktır hem de bütün detayları ile büyüleyici bir salon halini alacaktır.

Beyaz bir cennet

Salon içinde şık bir dekorasyonun yanı sıra insanı dinlendiren, minimalist bir dekorasyon yapmak istiyorsanız beyaz bir cenneti andıran bu salon dekorasyonunu evinize aynen uygulayabilirsiniz.

Beyaz ahşap yemek masası

Salon dekorasyonları içinde yer alan yemek odaları için özel tasarımlı beyaz ahşap yemek masası tercih edebilir, yemek alanını görsel olarak özel bir alan haline getireceğiniz gibi salonun genel dekorasyonunu da desteklemiş olursunuz.

Beyaz salonları beğendiniz mi ? 
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!