İstanbul Göktürk'te bir gayrimenkul geliştirme projesi

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İstanbul Göktürk'te bir gayrimenkul geliştirme projesi

Meral Eser Meral Eser
MİMPERA – Salon: tarz Oturma Odası
Loading admin actions …

Konut projelerinde gayrimenkul değerini arttırmak hem kullanıcılara hem de ev sahiplerine kazanç sağlar. Bu yazımızda, İstanbul'un gözde bölgelerinden biri olan Göktürk'te yer alan göz alıcı bir daire projesini ele aldık. 350 m² alana sahip konut projesinin 2 katında yapılan dekoratif düzenlemeleri gözden geçireceğiz.

Gayrimenkul geliştirme projesi olarak ele alınan konutun her karesi estetik unsurlarla göze hitap ediyor. Doğal renk tonları huzur veren bir atmosfer oluşturur. Natürel renklerin ahenk ve uyum oluşturduğu konut projesinde işlevsel unsurlar da akılcı çözümlerle tasarlanmış.

Gayrimenkul değerini arttırmak için mimari tasarım ve uygulama sürecini üstlenen MİMPERA, İstanbul'da yer alan bir mimarlık firması. Mekanları yenilemek isteyenler, gayrimenkul değerini arttırmak, dekoratif ve akılcı çözümlerle proje geliştirmek isteyenlere, firma mimarı Elçin Yıldıran Ertuğrul profesyonel destek veriyor.

Mimari projelerda tasarımdan uygulamaya yenilik katmak ve projeleri geliştirmek isteyenlere destek veren MİMPERA'nın homify sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilir, diğer projeleri gözden geçirebilir ve profesyonellere danışabilirsiniz.


Kontrast renklerle göz alıcı bir mutfak!

MİMPERA – Mutfak: tarz Mutfak
MİMPERA

Mutfak

MİMPERA

Mutfak dekorasyonunda iç açıcı ve ferah bir atmosfer oluşturacak açık renk tonları ağırlıklı kullanılmış. Beyaz mutfak dolapları ile kontrast uyum yakalayan mutfak tezgahı, fırın ve davlumbaz gibi mutfak elemanları son derece şık ve göze hitap ediyor. Depolama ihtiyacını akılcı çözümlerle muntazam karşılayan şık ve ferah bir mutfak modeli arayanların beğenisini kazanacaktır.


Muntazam ve şık

MİMPERA – Mutfak: tarz Mutfak
MİMPERA

Mutfak

MİMPERA

Gayrimenkul değeri arttırmak için bir konutun mutfak dizaynı mutlaka göz önünde bulundurulmalı. Daha düzenli ve tertipli bir mutfak dizaynı için, iç açıcı ve ferah bir atmosfer oluşturacak dekorasyon stilinin yanı sıra, mutfak dolapları tasarımı da önem kazanıyor. Mutfak tezgahı ile kontrast oluşturan dolaplar son derece şık ve göze hitap ediyor.

İşlevsel duvar dekorları ve şık masa tasarımı

MİMPERA – Mutfak: tarz Mutfak
MİMPERA

Mutfak

MİMPERA

Duvara monte yemek masası tablası, 2 ayaklı tasarımıyla dekorasyonda fark yaratıyor. Depolama ihtiyaçlarını muntazam karşılayan dolap sistemleri duvar dekorlarını süslüyor. Çok amaçlı kullanılabilecek dolaplar dizayn edebilir, profesyonellerin desteğiyle mutfak dekorasyonunda fark yaratabilirsiniz.

Dekoratif duvar nişleriyle geniş bir salon

MİMPERA – Salon: tarz Oturma Odası

Duvar nişleri hem dekoratif duvar nişleri şık ışıklandırma unsurları ile fark yaratıyor. Salon dekorasyonunda döşeme zemini kaplamasından natürel kahve tonları duvar dekorlarına huzur veren bir atmosfer hakim.

Duvara monte dolap ve raflar

MİMPERA – Mutfak: tarz Mutfak
MİMPERA

Mutfak

MİMPERA

Dekoratif amaçlı objelerin sergilenmesi için duvara monte raf ve dolap sistemleri dizayn edilmiş. Kullanıcı ihtiyaçlarını muntazam karşılayan dolaplar, form ve estetik unsurlarıyla göze hitap ediyor.

Ortak banyo

MİMPERA – Ortak Banyo: tarz Banyo
MİMPERA

Ortak Banyo

MİMPERA

Banyo dekorasyonunda küçük alanları ferah ve iç açıcı gösterecek detaylar düşünülmüş. İç açıcı renk tonları, şık duvar aplikleri ve ışıklandırma unsurları ile ferah bir banyo dizayn edilmiş. Küçük banyolar için akılcı çözümler arayanlara ilham verecek bir proje.

Alan kazandıran akılcı çözümler: Çamaşır makinesi dolabı

MİMPERA – Çamaşır Makinesi Dolabı: tarz Banyo
MİMPERA

Çamaşır Makinesi Dolabı

MİMPERA

Duvara gömme çamaşır makinesi dolabı ile banyo dekorasyonunda akılcı çözümler mevcut. Duvar dekorları göz okşuyor. Ayrıca duvar rengi ile uyumlu boyanan kapak kulpu tasarımı da banyo dekorasyonuna şıklık kazandıran küçük estetik dokunuşlardan biri.

Yatak odası

MİMPERA – Yatak Odası: tarz Yatak Odası
MİMPERA

Yatak Odası

MİMPERA

Natürel renk tonlarıyla huzur veren bir atmosfere kavuşan yatak odası dizaynında döşeme zemini kaplaması nötr renk tonlarından oluşuyor. Tavana monte modern askıt lambalar yatak karyolası çevresini hedef alıyor ve komodin alanı için uygun ve şık bir konum oluşuyor.

Ebeveyn banyosu

MİMPERA – Ebeveyn Banyosu: tarz Banyo
MİMPERA

Ebeveyn Banyosu

MİMPERA

Duvar kaplamaları ile göz alıcı bir atmosferin oluştuğu banyo dekorasyonunda kontrast tonlarla şık duvar aplikleri kullanılmış. Ahşap banyo dolabı ile çanak lavabo modeli son derece şık ve rustik banyo etkileri mevcut. Hem şık hem de sıcak atmosferi ile dekoratif detaylar göze hitap ediyor.

Merdiven tasarımında kontrast tonlar

MİMPERA – Merdiven: tarz Koridor ve Hol
MİMPERA

Merdiven

MİMPERA

Koyu renk ahşap basamaklarla açık renk rıht ve duvar zemini kontrast uyumu ortaya çıkarıyor. Merdiven tasarımı son derece şık. Merdiven korkulukları ince pofil demirden koyu renk tonlarıyla kontrast oluşturuyor ve merdiven döşemesi ile tavana monte edilmiş.

Üst kat

MİMPERA – Üst Kat: tarz Koridor ve Hol
MİMPERA

Üst Kat

MİMPERA

Tavan eğiminden de anlaşılacağı gibi çatı katı yine evin diğer alanlarında olduğu gibi natürel renk tonları dizayn edilmiş. Ferah ve şık bir atmosfer oluşturan geniş pencere ve balkon kapısı mevcut. Doğal ışığı muntazam alan iç açıcı ve ferah bir çatı katı odası.

Üst kat banyo

MİMPERA – Üst Kat Banyo: tarz Banyo
MİMPERA

Üst Kat Banyo

MİMPERA

Klasik ve moderni buluşturan çarpıcı bir banyo modeli. Duvar dekorları için göze hitap eden ayrıntıların yanı sıra klasik şıklığı yansıtan duvar aplikleri muntazam uyum sağlıyor. Modern beyaz banyo tezgahı ve modern banyo elemanları ise dekorasyonda yalın çizgilerle fark yaratıyor.

Farklı tarzlarla üç banyo dizaynı

MİMPERA – Üst Kat Banyo: tarz Banyo
MİMPERA

Üst Kat Banyo

MİMPERA

Üst katta yer alan bu banyoda evin diğer banyolarına göre farklı malzemeler kullanılmış. Duvar kaplamalarından dekoratif desenlere göze hitap eden estetik unsurlar farklı tonlarla ön plana çıkıyor. Modern banyo elemanları son derece zarif ve yalın çizgiler taşıyor.

MİMPERA imzası taşıyan göz alıcı bir daire projesi için, ayrıca 'İstanbul'da dayalı döşeli bir daireden 11 hayranlık verici fotoğraf' yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bu yazımızı nasıl buldunuz?
Casas inHAUS: tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!