Türkiye'den birbirinden şık beyaz mutfaklar Beyaz mutfak dekorasyonu nasıl yapılır sorusuna örnek uygulamalar ile

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Türkiye'den birbirinden şık beyaz mutfaklar

umit atdağ umit atdağ
ÖZHAN HAZIRLAR İÇ MİMARLIK – YAŞAMA MEKANI VE MUTFAK:  tarz Mutfak
Loading admin actions …

Mutfak dekorasyonu yapılırken ev hanımları tarafından çok yoğun olarak ferah, havadar ve göz kamaştırıcı bir mutfak dekorasyonu yapılması istenir. Dekorasyon uzmanları ve iç mimarlar ferah ve havadar mutfak dekorasyonları için beyaz ve tonlarını yaygın olarak tercih eder. Beyaz mutfaklar, hem daha geniş mutfak dekorasyonları yapmanızı sağlarken bir taraftan da görsel olarak herkesin beğeneceği mutfak dekorasyonu yapmanızı sağlar. Mutfak; kendi içinde çok fazla detay içeren bir yaşam alanı olduğu gibi pişirme üniteleri, servis alanı, elektronik cihazların yer alıyor olmasından dolayı beyaz, tek bir renk olarak kullanılabileceği gibi canlı renklerin tonları ile de kombin yapılabilir. Lake mutfak dolapları, ahşap yemek masaları, mutfak içinde yer alan fayans, perde, zemin kaplaması gibi unsurların tamamını beyaz tonlarında tercih edebilir, beyazın saflığından ve zarafetinden yararlanabilirsiniz. Beyaz mutfak dekorasyonu yapabilmek için birbirinden şık mutfak dekorasyonlarının yer aldığı sayfamızı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Beyaz ahşap tonu sentezi

Beyaz renk tek başına estetik bir dekorasyon yapmanıza yardımcı olurken, ahşap tonları ile birlikte göz kamaştırıcı sentezler yapabilirsiniz.Bu mutfakta olduğu gibi mutfak adası yüzeyini beyaz olarak tercih edebileceğiniz gibi ahşap tonlarında da tercih edebilirsiniz.

Zıt renklerin yer aldığı beyaz mutfaklar

Engel & Völkers Bodrum – Engel & Voelkers Bodrum:  tarz Mutfak
Engel & Völkers Bodrum

Engel & Voelkers Bodrum

Engel & Völkers Bodrum

Beyaz mutfak dekorasyonları içinde küçük detaylar olarak zıt renkleri tercih edebilirsiniz. Mutfak dekorasyonu unsurlarında detay renk olarak siyahı veya koyu mat griyi tercih edebilir, sürgü kapı detayı olarak koyu renkleri kullanabilirsiniz.

Beyaz köşe mutfaklar

KA TASARIM – MUTFAK:  tarz Mutfak

Mutfak içinde köşe konseptler tercih ederek ölü alanları değerlendirebilir, beyaz rengi yoğun bir şekilde kullanarak daha geniş ve daha zarif bir mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz.Görsel olarak etkileyici bir mutfak sahibi olmak için bu mutfağı tercih edebilirsiniz.

Yardımcı renkler kullanabilirsiniz

Ysk Dekorasyon – MUTFAK DEKORASYONU:  tarz Mutfak
Ysk Dekorasyon

MUTFAK DEKORASYONU

Ysk Dekorasyon

Beyaz renk ile bir çok rengi kombinleyebilirsiniz. Beyaz renge daha yakın tonlar olan nötr tonlar beyaz ile birlikte mutfak Mutfak adası için mermer, açık tonlu granit veya ahşap tercih ederek beyaza yardımcı kirli beyaz, açık gri tonlarını dekorasyon içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Beyazın göz kamaştırıcı güzelliği

Beyaz renk, geniş alanlarda çok şık dekorasyonlar yapmanızı sağlar. Geniş bir mutfak dekorasyonu içinde küçük küçük koyu renkler tercih edebilir, ara geçiş renkler olarak koyu renk tonlarından yararlanabilirsiniz.

Şık mutfak adaları

Bilgece Tasarım – Mekan Tasarımı:  tarz Mutfak
Bilgece Tasarım

Mekan Tasarımı

Bilgece Tasarım

Geniş mutfak dekorasyonları için tercih edebileceğiniz mutfak adaları saf beyaz renklere sahip olduğunda mutfağın parlayan yıldızı haline gelecektir. Ayrıca beyaz bir mutfak için saf beyaz bir mutfak adası akıllıca bir tercih olacaktır.

Canlı renkler ile sentez yapın

Mutfak dekorasyonu içinde kullanabileceğiniz canlı renkler mutfağınızın pozitif enerji ile dolmasını sağlayacaktır. Canlı renkler, beyaz mutfaklar için canlı renkler oluşturacağı gibi mutfağınızda bahar esintileri oluşmasını sağlayacaktır.

Nötr renklerin kullanımı

Beyaz mutfak dekorasyonu içinde nötr renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Nötr renkler mutfak dolap kapaklarında veya elektronik cihazlar olarak tercih edildiğinde oldukça şık bir dekorasyon yapmış olursunuz.

Mutfak dekorasyon yapmak istiyorsanız birbirinden farklı güzelliklere sahip olan '' Türkiye'den gözlerinizi kamaştıracak 14 beyaz mutfak '' başlıklı yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Bu mutfakları beğendiniz mi ? 
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!