Ev dekorasyonları için birbirinden özel tekli koltuk modelleri Birbirinden özel salon dekorasyonları ve tekli koltuk modelleri.

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Ev dekorasyonları için birbirinden özel tekli koltuk modelleri

umit atdağ umit atdağ
GENT İÇ MİMARLIK – ETİLER KONUT:  tarz Oturma Odası
Loading admin actions …

Salonlar; evlerimizin en geniş, en şık ve en ferah yaşam alanlarıdır. Ailecek bir araya gelinen, misafirlerin ağırlandığı, ortak yaşam alanı olarak kullanılan salonlar için oturma grupları seçimi titiz bir şekilde yapılmalıdır. Salon için seçim yapacağınız koltuk takımlarını takım olarak tercih edebileceğiniz gibi ayrı ayrı da tercih edebilirsiniz. Salonlar için ikili, üçlü veya daha uzun koltuklar tercih edebileceğiniz gibi tekli koltuklar tercih ederek kombinler yapabilirsiniz. tekli koltuklar salonlarda daha ergonomik oturum alanları yaratabileceğiniz ideal koltuk türleridir. Salon içinde kullanabileceğiniz tekli koltukları evin farklı alanlarında kullanabilir, farlı yaşam alanı formları oluşturabilirsiniz. Yatak odasında dinlenme koltuğu olarak, salonda oturma takımı parçası olarak, mutfakta aksesuar olarak, balkonda 5 çayı içebileceğiniz bir alan olarak, koridorda eve geldiğinizde eşyalarınızı bırakabileceğiniz, ayakkabılarınızı çıkarabileceğiniz bir alan olarak fonksiyonel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Evinizde ergonomik tasarımlar yaparak daha fonksiyonel dekorasyonlar yapmak için tekli koltukları özel olarak tercih edebilir veya koltuk takımları ile kombinleyerek daha fonksiyonel tasarımlar yapabilirsiniz.
Yatak odası içinde özel alanlar

EKE Mimarlık – Çeşme Port Alaçatı:  tarz Yatak Odası
EKE Mimarlık

Çeşme Port Alaçatı

EKE Mimarlık

Tekli koltukları yatak odası içinde kullanarak kendinize özel bir dinlenme alanı oluşturabilir, yatağınızla uyumlu renkler tercih ettiğinizde çok şık bir yatak odası dekorasyonu yapmış olursunuz.

Dinlenme koltuğu

Yatak odası içinde özel bir dinlenme alanı oluşturmak ve görsel olarak da şık bir tasarıma imza atmak için deri kaplama tekli koltuk modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Vintage dekorasyonlarda daha fazla tercih edilen bu modeller oldukça etkileyici görünümlere sahip.

Berjer modeller

Öykü İç Mimarlık – Bursa Misspark Villa:  tarz Oturma Odası
Öykü İç Mimarlık

Bursa Misspark Villa

Öykü İç Mimarlık

Salonlar ve oturma odası içinde yer alan koltuk takımları ile birlikte kullanılan tekli koltuklar veya bir diğer adı ile berjerler salon dekorasyonlarında fonksiyonel tasarımlar yapmanızı sağlayan temel unsurlardır.

Oturma odası şıklığı

Geniş oturma dası dekorasyonlarında tekli koltuklar salonun veya oturma odasının daha dolu görünmesini sağlayan etkenlerdir. Bir dekorasyon hilesi olarak da kullanılan bu koltuklar görsel olarak da çok şık mobilyalardır. Salon dekorasyonları için özel koltuk modelleri ile ilgili fikir edinmek için '' salon dekorasyonunuza uygun, tasarım harikası koltuk modelleri '' başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

TV izleme koltuğu

Tekli koltukları dinlenme koltuğu olarak kullanabileceğiniz gibi televizyon izleme koltuğu olarak da kullanabilirsiniz. Tv ünitesi ile birlikte kullanacağınız koltukların ünite ile renk uyumu çok önemlidir.

Desenli koltuklar

Evinizin bir köşesinde özel bir alan oluşturmak için desenli ve çiçekli koltuk takımları tercih edebilirsiniz. Renkli ve desenli kumaşları ile yaz aylarının esintisini evinizde hissedebilirsiniz.

Ahşap ayaklar ve doğallık

Tekli koltukları koltuk tasarımı şeklinde tercih edebileceğiniz gibi, ahşap ayaklı geleneksel koltuk tasarımı şeklinde de tercih edebilirsiniz. Geleneksel ahşap ayaklı koltuklar daha doğal bir dekorasyon yapmanızı sağlar.

Modern tekli koltuklar

50GR Mimarlık – cevizlibağ_Yatak odası Tasarımı:  tarz Yatak Odası
50GR Mimarlık

cevizlibağ_Yatak odası Tasarımı

50GR Mimarlık

Tekli koltuk denilince aklınıza standart tekli koltuk gelebilir. Modern teknoloji ile tasarlanan modern koltuklar standart ölçülerden daha geniş ve daha rahat olarak üretiliyor. Kendi odanızda veya yatak odanızda daha geniş koltuklar kullanarak daha rahat ve daha özel dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Sıra dışı koltuk modelleri ile evinizde harika tasarımlar yapabilirsiniz.

Bu koltuk modellerinden hangisini daha çok beğendiniz ? 
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!