Fonksiyonel tasarımlara sahip ranza modelleri Fonksiyonel ranza modelleri ile ilgili birbirinden şık örnekler.

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Fonksiyonel tasarımlara sahip ranza modelleri

umit atdağ umit atdağ
Studio di Architettura Daniele Menichini: tarz
Loading admin actions …

Çocuk odalarında ve yatak odalarında yer alan ranzalar, yatak ihtiyacını karşılayan ve yatakların daha az yer kaplamasını sağlayan yatak modelleridir. Özellikle çocuk odalarında yer alan ve birden fala çocuğun bir arada yatmasını ağlayan ranza modelleri genel dekorasyonun da çok önemli birer unsurudur. Çocuk odalarında olduğu gibi yatak odalarında da kendisin eyer bulan ve çocukların ebeveynleri ile yatmasını sağlayan ranza modelleri sahip oldukları tasarım ve üretiminde kullanılan malzemeye göre sağlamlığa ve estetik bir görünüme sahip olur. Ranza modelleri, kullanılacak alanın genişliğine göre tasarlanabilir. Çocuk odalarında üst katı yatak alanı, alt katı ise oyun alanı olan ranza modelleri, ebeveyn yatak odalarında ise alt katı ebeveyn yatağı üst katı ise çocuk yatak alanı ranza modeli olarak kullanılabilir.

Burada önemli olan iki ana unsurdan birincisi kullanılan malzemeye göre estetik ve ergonomik bir tasarım tercih edilmesi ikinci ana unsur ise ekonomik açıdan size avantaj sağlamasıdır. Çocuk odaları veya ebeveyn odaları için tercih edeceğiniz ranza modeli ile ilgili olarak kafanız karışmış bir haldeyse birbirinden şık ve fonksiyonel ranza modellerinin yer aldığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Küçük evler için ranza modelleri

Alım Mobilya – Compact Pole Ranza: tarz Çocuk Odası
Alım Mobilya

Compact Pole Ranza

Alım Mobilya

Ranzalar, çocuk odaları, ebeveyn odalarında kullanıldıkları gibi küçük evlerde az yer kaplayan fonksiyonel mobilyalar olarak da kullanılmaktadır. Küçük bir eve sahipseniz örnek ranza modeli gibi bir model tercih ederek alan tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Çocuk odaları için ranza modelleri

MOBİLYADA MODA – Özel Tasarım Kaydıraklı Ev Ranza, Pelin'in Ranzası : tarz Çocuk Odası
MOBİLYADA MODA

Özel Tasarım Kaydıraklı Ev Ranza, Pelin'in Ranzası

MOBİLYADA MODA

Çocuk odalarında çocuklar için hem yatak hem de oyun alanı olarak kullanabileceğiniz fonksiyonel ranza modelleri ile ergonomik dekorasyonlar yapabilirsiniz. Renkli bir dünya yaratmak için bu modeli evinizde kullanabilirsiniz.

Az yer kaplayan tasarımlar

Ranzalar, tasarlanırken ölçüler azami öneme sahiptir. eğer iki yataklı bir ranzam modeli tasarlayacaksanız resimdeki gibi üst yatağı standart alt yatağı dikey olan ve geri kalan alanın dolap olarak kullanıldığı tasarım yapmalısınız. Tasarım yapma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız profesyonel tasarımcılardan yardım alabilirsiniz.

Prenses ranza modelleri

Lacote Design – Lacote prenses çocuk ve bebek odası tasarımları: tarz Çocuk Odası
Lacote Design

Lacote prenses çocuk ve bebek odası tasarımları

Lacote Design

Ranza modelleri arasında yer alan ve prenses ranza modeli olarak bilinen bu ranza modeli hem oyun alanına sahip hem kitaplığı ve dolabı olan hem de yatağı olan bir ranza modelidir. Bütün detayların düşünüldüğü bu ranza modeli kız çocukları için oldukça idealdir.

Ebeveyn yatak odası için ranza modelleri

Çocuk odaları gibi ebeveyn yatak odalarında da ranza kullanılabilir. Alt kısmı ebeveyn yatak odası üst kısmı çocuk yatak odası olan modeller ile fonksiyonel ranza modeline sahip olabilirsiniz.

Güvenliği üst seviye olan ranza modelleri

Moremo Mobilya – Ranza Tasarım: tarz Çocuk Odası
Moremo Mobilya

Ranza Tasarım

Moremo Mobilya

Ranza modelleri tasarlanırken güvenlik de düşünülmelidir. Örnek ranza modelinde olduğu gibi yataktan düşme riskini ortadan kaldıran bir korkuluk çocuğunuzun güvenliğini sağlayacağı gibi ranza tasarımının da kusursuz olmasını sağlayacaktır.

Metal ranza modelleri

Karyola Başlığı – Ahşap Metal Ranza: tarz Yatak Odası
Karyola Başlığı

Ahşap Metal Ranza

Karyola Başlığı

Ranzalar, genel olarak ahşap tercih edilerek imal edilse de metal ranza modelleri de oldukça revaçtadır. Profil kullanılarak yapılan ranzalar çok uzun ömürlü oldukları için size ekonomik olarak avantaj sağlar. Çocuk odaları için ranza modeli tercih edecekseniz '' Çocuk odaları için 10 farklı yatak modeli '' başlıklı yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Fonksiyonel metal ranzalar

Karyola Başlığı – Metal Ranza Modelleri : tarz Yatak Odası
Karyola Başlığı

Metal Ranza Modelleri

Karyola Başlığı

Metal ranza modellerinden birini tercih edecekseniz fonksiyonel olmasına özen göstermelisiniz. Alt kısmı oturma grubu olan üst kısmı ise yatak olan fonksiyonel ranza modellerinden birini tercih etmek akıllıca bir adım olacaktır.

Bu ranza modellerinden hangisini daha çok beğendiniz ? 
Casas inHAUS: tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!