Birbirinden özel modern yatak odası dolap modelleri Birbirinden fonksiyonel yatak odası dolap modelleri ile ilgili detaylı

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Birbirinden özel modern yatak odası dolap modelleri

umit atdağ umit atdağ
50GR Mimarlık – Bakırköy_ev:  tarz Yatak Odası
Loading admin actions …

Evin diğer odaları gibi yatak odaları da özel tasarımlara sahip olan yaşam alanlarıdır. Yatak odalarını diğer odalardan ayıran en büyük etken mahrem bir yaşam alanı olması ve ebeveynlere özel alanlar olmasıdır. Bu nedenle yatak odaları titiz bir şekilde tasarlanmalı ve dekore edilmelidir. Yatak odası içinde yer alan yatak takımı, elbise dolapları dekorasyon içinde kullanacağınız en büyük ölçülere sahip mobilyalardır. Yatak takımı oda içinde rahatlıkla yerleştirilebileceği için sorun teşkil etmez. Ancak yatak odası dolap modelleri ölçüleri göz önüne alındığında doğru tasarlanmaz ise sorun oluşturacaktır. Bu nedenle yatak odası dolap modellerini gömme dolap ve duvar üstü dolap olarak iki farklı modelde üretilir. Günümüz teknolojisi sayesinde yatak odası içinde yapılacak dekorasyon için birbirinden farklı tasarımları tercih edebilirsiniz.

Modern yatak odası dolap modelleri ister çatı katı olsun ister geniş bir yatak odası olsun bütün şartlarda size avantaj sağlıyor. Dilediğinizde alçıpan yardımı ile gömme dolap halin getirebileceğiniz dilediğinizde yatağınızın uç kısmına yerleştirebileceğiniz ergonomik tasarımlı elbise dolapları yatak odanızda harika tasarımlar yapmanızı sağlayacaktır. Yatak odanız için her şartta şık bir dekorasyon yapmanızı sağlayacak yatak odası dolabı için sayfamızı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Başucu dolap modelleri

PS MİMARLIK – NEWTOUCH:  tarz Yatak Odası

Yatak odası içinde ideal ölçülere sahip yer yoksa yatak odası dolap modeli baş ucu dolabı olarak tasarlanıp kullanılabilir. Yatağın sağında ve solunda kalan alanlar gömme dolap şeklinde tasarlanarak ideal bir yatak odası dolabı oluşturulabilir.

Özel giyinme odası

fatih beserek – İç mekan tasarım ve Görselleştirme:  tarz Yatak Odası
fatih beserek

İç mekan tasarım ve Görselleştirme

fatih beserek

Yatak odası içinde özel bir seperatör ile özel bir giyinme odası oluşturabilirsiniz. Elbise dolabını bu giyinme odası içinde kullanabilir veya seperatör kullanmadan yatak odası içinde duvar üstü bir elbise dolabı olarak da tercih edebilirsiniz.

Elbise dolabı odası

CABINET – Detay aşığı Cabinet:  tarz Giyinme Odası
CABINET

Detay aşığı Cabinet

CABINET

Yatak odası içinde giyinme odası gibi kullanabileceğiniz alanlar içine duvar üstü elbise dolabı modelleri uygulayabilirsiniz. Dilerseniz elbise dolabının bulunduğu odanın kapısını kayar kapı şeklinde yaptırabilir ve bir giyinme odasına çevirebilirsiniz.

Özel tasarımlar

Erden Ekin Design – Yatak Odası:  tarz Yatak Odası
Erden Ekin Design

Yatak Odası

Erden Ekin Design

Yatak odası dekorasyonu içinde özel tasarımlar tercih edebilirsiniz. Kapaklı dolap modelleri kadar kapaksız yatak odası dolap modelleri de tercih edebilirsiniz. Modern yatak odası dekorasyonu yapmak istiyorsanız bu özel tasarım dolap modelini veya birbirinden şık dolap modellerini tercih edebilirsiniz.

Aynalı dolap modelleri

50GR Mimarlık – Bakırköy_ev:  tarz Yatak Odası
50GR Mimarlık

Bakırköy_ev

50GR Mimarlık

Modern yatak odası dolap modelleri arasında yer alan ve günümüzde de yoğun rağbet gören aynalı kapak dolap modelleri modern yatak odaları içinde de kullanılmaktadır. İç tasarımını kişiliğinize göre yapacağınız elbise dolabının kapaklarını aynalı tercih etmek akıllıca olacaktır.

Klasik dolap modelleri

GEKADESIGN – BGC Yunuseli Toki / Bursa:  tarz Yatak Odası
GEKADESIGN

BGC Yunuseli Toki / Bursa

GEKADESIGN

Yatak odası içinde modern bir dekorasyon yapmak için klasik dolap modellerini de tercih edebilirsiniz. Klasik dolap modellerini seçerken genel dekorasyon renklerine uyumlu olmasına şık bir tasarıma sahip olmasına özen göstermelisiniz.

Çatı katı için dolap modelleri

CABINET – Çatı katı alanınızı genişletin:  tarz Yatak Odası
CABINET

Çatı katı alanınızı genişletin

CABINET

Çatı katı yatak odası modelleri için modern dolap tasarımlarını tercih ederek ölü alanları değerlendirebilirsiniz. Çatı katı gibi geometrisi farklı olan odalar için özel tasarımlı yatak odası dolap modeli tercih edebilirsiniz. Yatak odam için nasıl bir dolap modeli diye düşünüyorsanız '' Nasıl bir yatak odası dolabı ? 10 örnek '' başlıklı yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Hangisini daha çok beğendiniz ? 
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!