İstanbul'dan modern su perdeleri ve şelale tasarımları Su perdesi ve özel şelale tasarımları yapan firmanın birbirinden

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İstanbul'dan modern su perdeleri ve şelale tasarımları

umit atdağ umit atdağ
Damla Şelale – Su Perdesi sp6: tarz
Loading admin actions …

Su ve su aksesuarları, bulundukları her alana huzur ve sakinlik kazandıran özelliklere sahiptir. Bahçelerde yer alan su yolları ve süs şelaleleri dışında evinizde, salon ve diğer yaşam alanlarında, iş yerinizde, ofisinizde kullanabileceğiniz su perdeleri tasarımı yapan Damla Şelale, suyun huzurunu her alanda yaşamanızı sağlıyor. Şeffaf bir perde üzerinden akan suyu evinize, iş yerinize getiren firma modern ve farklı dekorasyonlar yapmanız için size kolaylık sağlıyor.

Teraslarda, bahçelerde, balkonlarda ve evinizin içinde kullanabileceğiniz su perdeleri modern bir dekorasyona imza atmanızın yanında suyun sesini dinleyerek rahatlamanızı sağlıyor. Bahçe dekorasyonlarında yeşil peyzajların tamamlayıcı unsuru olan su perdeleri, salon, oturma odası, ofis gibi alanlarda farklı ve modern aksesuarlar olarak da kullanılıyor. İstanbul merkezli bir firma olan Damla Şelale firması su perdesi dışında duvar, masa, bahçe şelalesi, polyester, yapay ve sicimli şelale modelleri dışında kabarcık baloncuk duvarı gibi şık tasarımlarda yapıyor.

Birbirinden harika şelale modelleri üreten firma ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilir, eviniz için su perdesi veya şelale modeli beğenebilirsiniz.


Modern tasarımlar

Damla Şelale – Teras Dekorasyonu Su Perdesi - Su Duvarı: tarz Balkon, Veranda & Teras
Damla Şelale

Teras Dekorasyonu Su Perdesi – Su Duvarı

Damla Şelale

Standart ölçülerde tasarımı yapılan su perdesi şeffaf camı ile oldukça etkileyici bir görünüme sahip. Alt kısımında yer alan su havuzunun üzeri beyaz nehir taşları ile kamufle edilmiş ve şık bir zıt renk uyumu yakalanmış.

Farklı ve şık bir aksesuar

Damla Şelale – Teras Dekorasyonu Su Perdesi - Su Duvarı: tarz Balkon, Veranda & Teras
Damla Şelale

Teras Dekorasyonu Su Perdesi – Su Duvarı

Damla Şelale

Evinizi dekore ederken farklı aksesuarlar kullanmak isterseniz bu su perdesi tam da ihtiyacınızı karşılayacak özelliklere sahip. Çalışmadığında sade ve nötr renklere sahip olan bu su perdesi çalıştığında da suyun sesini ve görselliğini evinize getiriyor.

Sade ve minimalist tasarımlar

Damla Şelale – Teras Dekorasyonu Su Perdesi - Su Duvarı: tarz Balkon, Veranda & Teras
Damla Şelale

Teras Dekorasyonu Su Perdesi – Su Duvarı

Damla Şelale

Su perdesi tasarımı yapan firma aynı zamanda evinizin şık bir dekorasyona sahip olması için sade ve minimalist tasarımlar yapıyor. Uyun renk tonlarına sahip mobilyalar ile oldukça etkileyici duran su perdesi evinize farklılık kazandıracaktır.

Bahçe şelalesi

Damla Şelale – Modern Bahçe Şelaleleri: tarz Zen bahçesi
Damla Şelale

Modern Bahçe Şelaleleri

Damla Şelale

Su perdesi tasarımı ve üretimi yapan Damla şelale, bahçeler içinde şelaleler tasarlıyor. Birbirinden farklı ve modern şelale tasarımlarına imza atan firma bu örnekteki gibi şık bir duvar şelalesi bahçe peyzajlarına modern bir görünüm kazandırıyor. Bahçenizin şık ve etkileyici olmasını istiyorsanız birbirinden özel bahçe peyzajı modelleri tercih etmeli ve su şelalesi ile modernliği pekiştirmelisiniz.

Dalgalı şelale tasarımı

Damla Şelale – Modern Bahçe Şelaleleri: tarz Zen bahçesi
Damla Şelale

Modern Bahçe Şelaleleri

Damla Şelale

Şelale ve su perdesi tasarımları yapan firma, modern tasarımlara imza atıyor. Bu örnekteki gibi duvar şelalesi yapan ve dalgalı bir tasarım ile suyun dalgalar halinde toplama haznesinde birikmesini sağlayan firma modern ve görsel olarak etkileyici bir bahçe peyzajına imza atmanıza katkı sağlıyor.

Ofisler için su perdeleri

Damla Şelale – Aynalı Su Perdesi asp1: tarz Ofis Alanları & Mağazalar
Damla Şelale

Aynalı Su Perdesi asp1

Damla Şelale

Su perdeleri evinizde olduğu gibi ofisiniz içinde de kullanılabilir. Ofisin bir köşesinde ofis dekorasyonunun bir parçası olarak kullanabileceğiniz su perdeleri çalıştırıldığında ofise ferahlık ve huzur veren birincil aksesuar olacaktır.

Modern su perdesi tasarımları

Damla Şelale – Su Perdesi sp1: tarz Bahçe
Damla Şelale

Su Perdesi sp1

Damla Şelale

Her alan için tasarımda farklılık gösteren su perdelerinde cam yerine ayna kullanarak görsel açıdan modern bir tasarıma imza atabilirsiniz. Suyun akışını aynı zamanda yansıtma özelliği ile daha görsel hale getiren tasarımlara imza atan Damla Şelale, kullanım amacına uygun tasarımlar yapıyor.

Bahçeler için su perdeleri

Damla Şelale – Su Perdesi sp6: tarz Bahçe
Damla Şelale

Su Perdesi sp6

Damla Şelale

Özellikle lüks rezidanslarda ve iç bahçelere sahip konutlarda bahçeler için özel tasarımlar yapan firma kapalı bahçeler ve iç bahçeler için modern bir şelale görevi görüyor. Dikey, yatay ve eğimli modelleri ile göz kamaştıran su perdeleri bulundukları alana aynı zamanda zarafet katıyor.

Farklı renklerde superdeleri

Damla Şelale – Su Perdesi sp19: tarz Ev İçi
Damla Şelale

Su Perdesi sp19

Damla Şelale

Su perdeleri nötr renklerde olabileceği gibi tasarımına ve kullanım alanına bağlı olarak canlı renklere de sahip olabilir. evinizde yapacağınız dekorasyon rengine göre su perdesi seçebilirsiniz.

Evimde, yapacağım dekorasyonda hangi renkleri tercih etmeliyim diye düşünüyorsanız '' Dekorasyonda hangi renk ? '' başlıklı yazımızı okumalısınız.

Su perdelerinden hangisini daha çok beğendiniz ? 
Casas inHAUS: tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!