Görüp görebileceğiniz en cool mutfaklar

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Görüp görebileceğiniz en cool mutfaklar

homify.com.tr homify.com.tr
art & grafik:  tarz Mutfak
Loading admin actions …

Mutfak çoktandır sadece yemek yapılan bir yer olmaktan çıkmış durumda. Yerine ve evine göre, mutfak artık bir parti mekânı, bir eğlence alanı, en yeni aletlerinizi görücüye çıkardığınız bir showroom ve hatta bir toplantı odası bile olabiliyor. Hal böyleyken, herkesin aslında mutfağını güzelleştirmek için ekstra çaba sarf etmesi gerekiyor. Bu yola baş koyan mutfak meraklıları için dünyanın dört bir yanından müthiş cool mutfak örnekleri derledik.

Oval mutfak

İşte adeta bir uzay çağı mutfağı. Alanın maksimum verimle kullanılması ilkesine dayalı, göz alıcı modernlikte bir mutfak tasarımı.

Kesme taştan tezgâh

İşte konuklarınızın aklını başından almak için bir başka orijinallik: Kesme taştan mutfak tezgâhı! Diğer taş tezgâhların aksine burada taşın kenarlarının doğal bırakılmış olması çok daha stilistik bir özel bir görünüm sağlıyor. Özellikle böylesine endüstriyel bir çevrede çok güzel dursa da; bu tarz bir taş tezgâhla minimalist ya da rustik bir mutfakta da aynı etkiyi sağlayabilirsiniz.

Mutfakta ahşap

Mutfak konuklarınızı ilk bakışta etkilemek için uygun bir yer olmayabilir, ama bunun gibi eşi benzeri olmayan bir mutfağınız varsa iş değişir. Devasa bir meşe gövdesinin etrafına kurulan bu göz alıcı mutfağa bir bakan, bir daha bakmak isteyecektir.

Rustik mutfak

Üstünde kaplama malzemesi olmayan çıplak tuğladan tutun da, düşük ışığa ve kenar süslerine kadar, kır yaşamına özlem duyanlar için en iyi mutfak fikirlerinden biri de tamamıyla rustik bir stile yönelerek dikkat çekmek.

Cesur mutfak

Parlak yüzeyler, ahşap ve paslanmaz çelik malzeme, zeminde karo ya da fayans standart bir mutfak denince ilk akla gelen unsurlardır. Ama bu yaklaşım zaman içinde insana sıkıcı gelebilir ve mutfak tasarlarken sadece bu malzemelere muhtaç değilsiniz. Gerek malzeme, gerek renk açısından cesur kararlar almanız halinde, siz de bu fotoğraftaki gibi çarpıcı bir mutfak sahibi olabilirsiniz.

Siyah-beyaz mutfak

Mutfak denince en çok kullanılan renk beyazdır ama her şeyin olduğu gibi beyazın da fazlası zarar olabilir. Bunun yerine siyah-beyaz füzyonuyla kontrast yaratmaya ne dersiniz? Hem eğlenceli, hem de karizmatik bir mutfağa sahip olmanın yollarından biri.

Dünyanın en güzel ve cool mutfakları arasından birkaç tanesini sizin için seçtik. 
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!