17 profesyonelden etkileyici mutfak tasarımı | homify Mutfak dekorasyonu için örnek alabileceğiniz birbirinden şık mutfak
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

17 profesyonelden etkileyici mutfak tasarımı

umit atdağ umit atdağ
Modern Mutfak homify Modern
Loading admin actions …

Mutfak dekorasyonu bir çok etkene bağlı olarak değişebilen dekorasyonlardır. Bu nedenle mutfak içinde yapılacak tasarımlar hayati öneme sahiptir. Mutfak içinde yer alacak mobilyalardan, tesisat hatlarına kadar her detay dekorasyonun zarafetini artıracak etkenler arasında yer alır. Bu nedenle mutfak dekorasyonu yapmadan işinin ehli bir profesyonelden yardım alınmalı veya profesyoneller tarafından hayata geçirilmiş mutfak dekorasyonu örnekleri incelenmelidir. Bu yazımızda Türk mutfaklarının dekorasyonunu yapan profesyonellere ait kusursuz mutfak dekorasyonlarını inceliyoruz.

Geleneksel mutfak dolapları

GN İÇ MİMARLIK OFİSİ – iç mimari tasarım mutfak: modern tarz , Modern
GN İÇ MİMARLIK OFİSİ

iç mimari tasarım mutfak

GN İÇ MİMARLIK OFİSİ

Mutfak içinde kullanılacak mutfak dolaplarının tasarımı resimdeki gibi geleneksel çerçevelere sahip olduğunda mutfağınız daha estetik bir görünüme sahip olacaktır.

Fonksiyonel mutfak

Modern Mutfak homify Modern

Mutfak tasarımı fonksiyonel olduğunda kullanışlı ve pratik bir mutfağa sahip olmanız işten bile değildir. Bu mutfağımızda da profesyonelimiz oldukça fonksiyonel bir tasarıma imza atmıştır.

Renklerin dansı

Geniş mutfaklarda mutfağı daha dolu göstermek adına açık ve koyu renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Bu dekorasyonda profesyonelimiz zıt renklerin uyumundan maksimum düzeyde faydalanmış.

Modern raf sistemleri

Bu dekorasyonda profesyonelimiz modern mutfak dolapları yerine modern raf sistemleri tercih etmiş. Bu tercih aynı zamanda özel bir mutfak dekorasyonu yapılmasını sağlamış.

Doğal tasarımlar

Filiz Ozcan Yaz Modern Mutfak Bilgece Tasarım Modern
Bilgece Tasarım

Filiz Ozcan Yaz

Bilgece Tasarım

Bu mutfak dekorasyonunda doğallık ön plana çıkarılmış ve ahşap yoğun bir şekilde kullanılmış. Tezgah ve masa yüzeylerinin doğal ahşap olarak tercih edilmesi mutfağa daha doğal bir hava katmış.

Ankastre mutfaklar

Zahide Yetiş Konut Modern Mutfak VERO CONCEPT MİMARLIK Modern
VERO CONCEPT MİMARLIK

Zahide Yetiş Konut

VERO CONCEPT MİMARLIK

Günümüzün mutfakları ankastre mutfak modelleri olarak tercih edilmektedir. Bu profesyonelimiz mutfak dekorasyonunda modaya uymuş ve modern ankastre mutfak dekorasyonu ile göz kamaştıran bir mutfağa imza atmış.

U konsept mutfak

Dar alanları dekorasyona katmak için u konsept dekorasyonu tercih eden profesyonelimiz küçük mutfakları daha geniş gösterecek tüm dekorasyon hilelerini kullanmış.

Modern mutfaklar

İdealistkent villa Modern Mutfak homify Modern
homify

İdealistkent villa

homify

Küçük ve büyük tüm mutfaklar için uygulanan mutfak dolapları mutfağa fonksiyonellik kazandıran temel etkenlerdir. Bu mutfağımızda da mutfak dolabı ihtiyaçlar doğrultusunda kullanılarak fonksiyonel bir mutfak ortaya çıkarılmış.

Metal yüzeyler

Mutfak dekorasyonlarına modernlik kazandırmak için tercih edilen metal yüzeyler bu profesyonelimiz tarafından da tercih edilerek hem modaya uygun bir mutfak dekorasyonu yapılmış hem de modern bir mutfak ortaya çıkarılmış.

Şık mutfaklar

Mutfak dekorasyonu yaparken geniş ölçülere sahip olması dikkate alınmalıdır. Geniş mutfak içinde mutfak masası ve mutfak dolabı yerleşimi dikkatli bir şekilde yapıldığında muhteşem mutfaklar ortaya çıkarılabilir.

Dikdörtgen mutfaklar

Mutfak geometrisine göre mutfak dekorasyon tasarımı yapılması çok önemlidir. Bu profesyonelimiz bu noktaya dikkat ederek dikdörtgen forma sahip şık bir mutfak dekorasyonuna imza atmış.

Vintage dekorasynlar

Didem & Serkan Ozbakan Modern Mutfak Bilgece Tasarım Modern
Bilgece Tasarım

Didem & Serkan Ozbakan

Bilgece Tasarım

Vintage dekorasyonlar yapmak isteyen biriyseniz bu profesyonelimizin yapmış olduğu mutfak dekorasyonu tam olarak size göre. Şık ve klasik etkilerin yer aldığı bu mutfak huzur saçıyor.

Açık mutfaklar

Amerikan tarzı mutfak dekorasyonları istiyorsanız bu mutfak modeli en ideal mutfak dekorasyonu olarak sizi bekliyor. Mutfak tezgahının sanal bir sınır olarak kullanılması oldukça dekoratif bir tasarım yapılmasını sağlamış.

Küçük mutfaklar

Eğer küçük bir mutfağınız varsa küçük mutfak dekorasyonları konusunda uzman olan profesyonelimizin yapmış olduğu bu modeli evinizde aynen uygulayabilirsiniz. Mutfak dolabı ile ilgili sorunları aşmak için '' Modern mutfak dekorasyonları için 10 mutfak dolabı fikri '' yazımızı mutlaka incelemelisiniz.

Köy mutfakları

Akdeniz Mutfak homify Akdeniz

Doğal bir yaşam istiyorsanız köy konseptine sahip bu köy mutfağını tercih edebilirsiniz. dekor olması için ahşapları sahte kiriş ve kolon olarak da kullanabilir ve hem modern hem de doğal bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Renkli mutfaklar

Renkli bir yaşama sahipseniz bu profesyonelimiz tarafından hayata geçirilen renkli mutfak dekorasyonlarını tercih edebilirsiniz.

Desenli fayanslar

Akdeniz Mutfak homify Akdeniz

Mutfak içinde özel bir tasarım yapmak istiyorsanız renkli ve desenli fayansları tercih edebilirsiniz. Bu fayanslar hem mutfağınıza hem de genel dekorasyona zarafet kazandıracaktır.

Bu mutfakları beğendiniz mİ ? 
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!