Göz alıcı duvarlar

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Göz alıcı duvarlar

homify.com.tr homify.com.tr
Fugenlose  mineralische Böden und Wände :  tarz
Loading admin actions …

Evi ev yapan unsurlardan biri de elbette iç duvarlardır. Duvara sevdiğiniz bir renkte yağlı boya ya da duvar kağıdı koyup işin içinden çıkmak yerine, sizin için derlediğimiz alternatiflere bir göz gezdirin. Öyle ki bu alternatifler, çoğu elle yapıldığı ve özel üretildiği için tamamıyla orijinal ve kendine özgü bir görünüm sunuyorlar. Evinizin havasını ve görünüşünü radikal biçimde değiştirmek istiyorsanız, bu fotoğraflar size ilham verebilir:

Tuğla şıklığı

Boyanın ya da duvar kağıdının gizlediği o tuğlaların görünümü hoşunuza gidiyorsa, kimse sizi boya yapmaya zorlayacak değil. Aksine, iç duvarları tuğla olarak bırakarak evinize hem endüstriyel bir şıklık katabilir, hem de fotoğrafta görüldüğü gibi gayet rahatlatıcı bir senteze erişebilirsiniz. Tuğlanın mekândaki boşlukları nasıl öne çıkardığına ve evi sanki devasa bir atolyeymiş gibi gösterdiğine de dikkat.

Mozaik duvarlar

Artesia:  tarz Duvar & Zemin

Bu fotoğraftakine benzer iri parçalı bir mozaik uygulaması duvarınızı ve mekânınızı tamamıyla değiştirebilir. Tabii burada minimalist mobilyaların duvarın cazibesi yüzünden gölgede kalabileceğini de hesaba katmak gerekiyor.

Yine mozaik

Artesia:  tarz Duvar & Zemin

Burada ise yine aynı tasarımcıların farklı renkteki bir mozaik duvar uygulamasını görüyoruz. Bu kez renkler daha mat ve dolayısıyla etraftaki mobilya, aksesuar ve diğer unsurların gölgelerini öne çıkarıp odaya görkemli diyebileceğimiz bir hava katıyorlar.

Sizin de aklınızda iç duvarlarla ilgili parlak fikirler varsa yorum kısmında bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Çakmaktaşlı duvar

Çakmaktaşı sadece bir çizgi film karakteri değil, aynı zamanda duvarlarınız için şık bir dekoratif malzeme de olabilir. Resimdeki gibi çakmaktaşı kaplı bir duvarla evinize karizmatik bir Ortaçağ havası katabilir, mekânı sanki renovasyondan geçmiş bir tapınak görünümüne büründürebilirsiniz.

Beton sadeliği

İç mimaride beton birçokları tarafından çirkin ve kullanışsız bir malzeme olarak görünse de, iyi bir işçilikle bu önyargıdan kurtulmak mümkün. Bu örnekteki gibi reçineli beton duvarlar, hem güzel görünüyor, hem uzun ömürlü oluyor, hem de duvarınızı boş bir tuvale çevirip size dilediğiniz gibi şekil verme imkânı sunuyor.

Ahşap duvarlar

Birçok insan duvarları için bu resimdeki desenin taş versiyonunu tercih etse de, bu malzemenin aşırı popüler hale gelmesi insanları başka alternatifler aramaya da itiyor. Bu alternatiflerden biri de ahşap duvarlar, özellikle de ahşap kokusunu sevenler için.

Ev dekorasyonunda en önemli unsurlardan biri de iç duvarlar. Mozaik, tuğla, taş, ahşap... 
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!