İstanbul'dan ithal duvar kağıdı modelleri

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İstanbul'dan ithal duvar kağıdı modelleri

Homify TR Homify TR
SK Concept Duvar Kağıtları  – ILLINGWORTH:  tarz Duvarlar
Loading admin actions …

Evlerimizin görünümlerinde en belirleyici unsurların başında, en çok yüzey kaplayan ve dekorasyon tarz ve biçimimize bir arka plan hazırlayan duvarlardır. Duvarlar bir odadaki dekorasyonun daha güzel, daha konforlu, daha gösterişli ya da daha sade görünmesini sağlayabilen unsurlar. Bu yüzden homify sayfalarında dekorasyon konusunu ele alırken her zaman duvar dekorasyonunu es geçmemeniz gerektiğinden bahsediyoruz.  

Duvar dekorasyonu denilince de akla elbette ilk olarak duvar kağıtları geliyor. Duvarlarınıza istediğiniz desen ve rengi vermenin ve duvarları sıra dışı ve şık bir şekilde değerlendirmenin en pratik ve en etkili yolu yeni nesil duvar kağıtları. Eskiden duvar kağıtları kalite, renk, desen ve tarz açısından oldukça sınırlı çeşitlilikte üretiliyordu ama bugün gelişen üretim teknolojileri hem uygulaması ve kullanması kolay, hem de her tarza uygun sayısız renk ve desende modeller üretiyor. Bugünkü yazımızda yurt dışı bağlantılı, ithal duvar kağıtları yapan ve pek çok büyük çaplı projeye imza atmış bir firmadan söz edeceğiz sizlere: SK Concept Duvar Kağıtları. SK Concept, çok farklı, yenilikçi, yaratıcı ve her stilden dekorasyona uyum sağlayabilen, gerektiğinde arka planda kalan, gerektiğinde ise odanın estetik odak noktasını oluşturacak kadar çarpıcı duvar kağıdı modelleri tasarlıyor ve üretiyor. Her bir koleksiyonu farklı bir konsept ve estetik form ile oluşturulan SK Concept’in bugünkü yazımızda ele alacağımız duvar kağıtlarının öne çıkan özellikleri ise kadınsı ve çekici desen ve renkleri.

Sulu boya tablolardan ilham alan duvarlar

Romantique koleksiyonu, doğanın rengarenk çiçeklerinden ve bahar aylarının büyüleyici güzelliğinden esinlenerek tasarlanmış. Her biri kendine özgü stilleriyle öne çıkan sanatçılarından ellerinden çıkan orijinal suluboya tabloların duvarlarınıza yansıtıldığı bu koleksiyonda son yılların en popüler trendlerinden biri olan vintage ve shabby chic dekorasyon stiline uyumlu bir doku söz konusu. Tıpkı shabby chic dekorasyonlarda olduğu gibi geleneksel tarzı koruyarak modern bir bahar havası yaratmak isteyenler için bu koleksiyondaki duvar kağıtlarının benzersiz olduğunu söyleyebiliriz.

Damask motiflerin yenilikçi yorumları

Bir rengin iki tonunun tekrar eden simetrik motifler ile oluşturulduğu damask desenli modellerden hoşlanıyorsanız damask desenlerin çiçeklerle donatıldığı bir yorumu olan bu modele de bayılacağına eminiz. Geleneksel motiflerin dalgalı renk geçişleri ve romantik bir estetik anlayışı ile duvarlara yansımasının şık ve etkileyici bir örneği…

Hareketli ve genç

Modern ve gençliğin enerjisini taşıyan dekorasyonlar için hazırlanan ve canlı renkleriyle öne çıkan bu çiçek desenleri ise hareketli ve sanatsal bir dokunuşu romantik bir doku ile sunuyor.

Işıltılı bir desen

Elbette romantik, şık ve çekici desenler denildiğinde yalnızca çiçek motiflerinden bahsetmiyoruz. Metalik renk dokunuşlarının yıldızları andıran beyaz ışıltıları ile hazırlanan bu duvar kağıdında da yenilikçi ve şık bir enerji kendini gösteriyor.

Pembenin şık ve romantik etkisi

SK Concept Duvar Kağıtları  – ILLINGWORTH:  tarz Duvarlar
Pembe ve grinin olabilecek en şık ve romantik işbirliğinin yansıtıldığı bu duvar motifi incelikli, huzurlu ve kadınsı bir dekorasyonu tamamlayan çarpıcı ve şık bir örnek…

Huzurlu ve canlı

Fildişi tonlarının zeytin ağacının o pastel ve açık renk tonları ile bir araya geldiği ve baharın en dingin ve huzurlu ruhunu yansıtan bu modelde ise hem etkileyici ve hareketli hem de dinlendirici ve huzurlu bir duvar dekorasyonu oluşturulmuş.

Yeni nesil romantik dokunuşlar

Bu koleksiyonun tasarımlarda genellikle büyük ölçekli çiçekler ve metalik zeminler kullanılmış olsa da bu örnekteki gibi daha sıra dışı ve daha çağdaş stilde olan desenler de bulunuyor. Koleksiyonun ruhuna aykırı olmayan bir romantik dokunuşu muhafaza ederken aynı zamanda yeşil ve mavinin doğal ve canlı tonlarının çağdaş bir formda duvarlara yansıtıldığı şık ve çarpıcı bir model.

Odak noktası oluşturan desen ve renkler

SK Concept tarafından üretilen duvar kağıtlarının kimi zaman arka plan oluşturacak sadelikte ve akıcılıkta, kimi zaman ise odanın ana estetik odak noktasını oluşturacak çarpıcılıkta tasarlandığını belirtmiştik. İşte bir dekorasyonun ana merkezinin bir duvar olarak tasarlandığı şık ve çarpıcı tasarımlardan biri. Bu tür renkli, enerjik ve etkileyici desenler, bir duvarı ve o duvarın çevresindeki dekorasyon özelliklerini vurgulamak için benzersiz seçenekler oluşturuyorlar.

(Firmanın çocuklar için özel olarak ürettiği tasarımlara da göz gezdirmek ister misiniz? O halde bkz: İstanbul'dan çocuk odaları için çevre dostu ve silinebilir ithal duvar kağıtları)

Sizce en güzeli hangisi?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!