Doğadan ilhamla İstanbul'dan ithal duvar kağıdı modelleri

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Doğadan ilhamla İstanbul'dan ithal duvar kağıdı modelleri

Meral Eser Meral Eser
SK Concept Duvar Kağıtları  – ORFORD :  tarz Duvarlar
Loading admin actions …

Mevsim normalleri değiştikçe evin havasını değiştirme isteği uyanır, bu işi sizin için kolaylaştıracak dekoratif çözümler mevcut. Bir mekanın atmosferini değiştirecek en kolay yollardan biri, duvar kaplamalarını değiştirmektir. Duvar kaplamaları dekorasyonda tamamlayıcı nitelik taşır. Kapsamlı ve teferruatlı dekorasyon işlerinin yanı sıra sadece duvar kaplamalarını yenileyerek evinizin havasını değiştirebilirsiniz!

Bu yazımızda ithal duvar kağıdı modelleriyle güzelleşen mekanları bir araya getirdik. SK Concept imzası taşıyan proje görselleri arasında birbirinden farklı stillerde duvar kağıdı örnekleri bulabilirsiniz. Doğadan ilham alınarak “Sea Glass” isimli koleksiyon oluşturulmuş. Natürek doku ve desenler huzur veren bir atmosfer oluşturur. Yaşam alanlarında dingin atmosfer oluşturmak isteyenler için ilham veren örnekler mevcut.

Sea Glass, doğada bulunan tonların bir araya gelmesiyle natürel uyum yakalıyor. Mavi, yeşil, kahve, sarı ve kırmızı renklerden oluşan koleksiyonda mekanları güzelleştirecek duvar kağıdı alternatifleri mevcut. Doğadan motifler, çam ağaçları, çiçekler, sarmaşıklar, ahşabın natürel dokusu ve oksitlenmiş metallerle eşleştirilmiş farklı tasarımları bir arada bulabilirsiniz. Doğadan ilham ile huzur veren yaşam alanları dizayn etmek isteyenlerin mutlaka görmesi gereken bu proje görsellerini sizler için derledik.

İthal duvar kağıdı uygulamaları konularında profesyonel destek alabileceğiniz SK Concept, uluslararası otel projelerinden lüks konut uygulamalarına birçok projeye imza atmış. Deneyim düzeyi yüksek profesyonellerden destek almak bir avantajdır. Yaşam alanlarını daha ferah kılan ve dingin bir atmosfer oluşturmanızı kolaylaştıran Sea Glass isimli koleksiyonun örnek görsellerini birlikte inceleyelim.

SK Concept imzalı diğer projelere göz atmak için İstanbullu firmanın homify sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Natürel renk tonları

Kahverengi tonları ve krem rengi natürel renkler arasındadır. Yaşam alanlarında ise doğal renk tonlarının kullanımı huzur veren bir atmosfer oluşturur. Çam ağaçlarını duvarlarınıza taşıyan dekoratif amaçlı çözümler için ithal duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Mobilya ve aksesuarlarla oluşturacağınız renk paletlerine uygun duvar kağıdı modellerini belirleyebilirsiniz.

Materyaller

Bireysel kullanım alanlarında ortak kullanım alanlarına duvar kağıdı modellerinde, vinil, elyaf ve kumaş ürünler kullanılıyor. Kişiye özel tematik görseller sipariş verilebilir ve dijital baskı panolar da üretilebiliyor.

Jakar kumaş, mantar duvar kağıtları, hasır, %100 ipek materyallerin kullanımının yanı sıra; ahşap, taş, mermer gibi natürel dokuların da yer aldığı ithal duvar kağıdı modelleri mevcut.


Dingin atmosfer

Yatak odaları için göz yoran renk tonları kullanımı önerilmez. Dingin bir atmosfer oluşturmak uyku kalitenizi arttıracaktır. Nötr renk tonlarının ağırlıklı kullanıldığı bu örnekte krem tonları ile gri tonları muntazam uyum yakalamış. Yatak odasının havasını değiştirmek isteyenlere dingin atmosferiyle ilham verebilir.

Doğadan motifler

Doğayı davet eden tasarım fikirleri ile yaşam alanlarını daha ferah kılan dekoratif çözümlere ne dersiniz? Doğadan yeşil tonları ile natürel renklerin uyumu göz okşuyor. Orman ya da ağaç temalı ithal duvar kağıtları bulabileceğiniz gibi, farklı kategorilerde duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Örneğin tropikal stil bir mekan dekore ediyorsanız palmiye ağaçlarının bulunduğu duvar kağıdı modelleri ilham verebilir.

Natürel dokular

Doğal ahşap ya da mermer gibi natürel dokuların duvar dekorlarında kullanımı ferah bir atmosfer oluşturur. Doğal ahşap yerine natürel dokusu duvar dekoruna yansıtacak ithal duvar kağıtlarını kullanarak bu işi kolaylaştırabilirsiniz. Doğal ahşabın ağaç türüne göre fiyatları artmaktadır. Hem ekonomik hem de natürel dokularla ferah veren bir atmosfer için ahşap dokulu temalı duvar kağıtlarını gözden geçirebilirsiniz.

Dekoratif çiçekler ve yaprak motifleri

Duvar dekorlarını güzelleştiren duvar kağıdı modellerini doğadan ilham alınan Sea Glass koleksiyonunda bulabilirsiniz. Dekorasyonda uygulanacak stile göre belirleyeceğiniz renk paletlerine uygun ithal duvar kağıtları mevcut. Dekoratif çiçekler ve yaprakların uygulanacak stil ve tarza göre renk tonları bulunuyor.

Renklerin ahengi

Dekorasyonda uygulanacak stil kadar renk ve dokuların ahenginin önemi yadsınamaz. Yatak odasının atmosferini değiştirmek için daha dingin tonları kullanabilir ve natürel renk uyumunu yakalayabilirsiniz. Uygulama projelerinde dekoratif yastık, nevresim ürünleri ve koltuk döşemeleri ile uygun ithal duvar kağıdı modellerini bulabilirsiniz.

Hizmet alanları

Yapı ve ev tekstili sektöründe Türkiye'nin önde gelen firması olan SK Concept, ev dekorasyonu stiline göre bünyesinde Amerika ve İtalya'nın üst segment duvar kağıdı markalarını bulunduruyor. Bu gördüğünüz örnekte ise duvar dekorunu ön plana çıkaran bir duvar kağıdı modeli kullanılmış. Renk uyumu ahenk oluşturuyor. Kullanıcı ihtiyaçlarına özel tasarım hizmetleri veren İstanbullu firma; aynı zamanda mimar, iç mimar ve son tüketicilere profesyonel hizmet veriyor. Otel, konut ve hastanelerin yanı sıra, ofis projeleri, yalılar, lüks tekneler ve villa projelerine birçok alanda hizmet firmanın diğer projelerini de gözden geçirebilirsiniz.


SK Concept imzalı bir diğer projeye göz atmak için, İstanbul'dan ithal duvar kağıdı modelleri yazımıza bakabilirsiniz.

Duvar kağıdı modellerinden hangisini beğendiniz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!