Antalya Konyaaltı'ndaki evin modern tasarımı

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Antalya Konyaaltı'ndaki evin modern tasarımı

Meral Eser Meral Eser
PRATIKIZ MIMARLIK/ ARCHITECTURE – RG Dairesi:  tarz
Loading admin actions …

İç mekan tasarımı ve uygulama projeleri için homify'da birbirinden güzel evleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda, RG Evi isimli projenin iç mekan tasarım görsellerini bir araya getirdik.

Pratikiz Mimarlık imzası taşıyan proje, Antalya Konyaaltı'nda konumlanıyor. Modern çizgilerle mekan ilişkileri muntazam dizayn edilmiş. Fonksiyonel yönden pratik kullanım koşullarının oluşturulduğu proje, estetik unsurlarla tamamlanıyor.

Pratikiz Mimarlık, stil ile kullanım pratiğini denge unsurunu koruyarak bir araya getiriyor. Konut projesi ve ticari yapıların yanı sıra, uygulama projelerine imza atıyor. Firma, ayrıca mobilya, ahşap ve prefabrik konut projelerinde deneyimli profesyonelleriyle hizmet veriyor. Antalya'da bulunan mimarlık firması, mobilya ve tasarım üniteleri ile ilgili dünyanın her noktasına hizmet veriyor. İnşaat ve mimarlık sektörlerinde ise, Antalya ve yakın bölge illerinde tadilat ve uygulama projelerinde faaliyet gösteriyor.

Antalya Konyaaltı'nda denize yakın seçkin bir sitede konumlanan RG Evi, bir ailenin tüm ihtiyaçlarını muntazam karşılayacak şekilde dizayn edilmiş. Modern ve uzun yıllar stilini koruyacak şekilde tasarlanmış. Profesyonellerin desteğiyle daha kullanışlı ve göze hitap eden bir sonuç elde edebilirsiniz. Pratikiz Mimarlık profesyonelleri, yapıda modern çizgiyi koruyan bir tasarım anlayışıyla iç mekanları dizayn ediyor. İç mekan tasarımının yanı sıra bu projede uygulaması istenen yaşam alanları; salon, 2 adet misafir odası, ebeveyn yatak odası ve çalışma odasıdır. Toplam 90 bin TL maliyeti olan modern daireyi daha yakından tanımak için iç mekan tasarımlarını inceleyebilirsiniz.Modern ve şık salon

PRATIKIZ MIMARLIK/ ARCHITECTURE – Salon Tv ünitesi:  tarz Oturma Odası


Tasarım projelerinde çözümü tasarımda olan her sorunu tasarım konusu olarak alan firma, modern ve şık bir daire dizayn etmiş. Kullanıcı ihtiyaçlarını esas alan tasarım sürecini uygulama projesi takip ediyor.

Salon tasarımında ailenin kullanım ihtiyaçları göz önünde bulundurularak modern oturma alanları dizayn edilmiş. Konfor ve rahatlığın bir araya geldiği salonda nötr renklerin ahenk ve uyumu hakim.

TV ünitesi, giriş holü ve salonu ayıran seperatör ve mutfak ile bağlantıyı sağlayan cam kayar kapı sistemi tasarlanmış. Seramik duvar dekoru TV ünitesi için uyum yakalayan bir arka fon oluşturuyor. Metal konstrüksiyonun boşluklarıyla seramik fon görülebilmektedir. Dörtgen sert çizgiler dairesel motiflerle yumuşatılmış, son derece şık ve modern bir salon tasarımı.


Çalışma odası

PRATIKIZ MIMARLIK/ ARCHITECTURE – Çalışma Odası:  tarz Çalışma Odası

Deniz manzarasını gören pencereye göre konumlanan bir çalışma masası düzeni oluşturulmuş. Duvardan duvara raf sistemi ile depolama ihtiyacı muntazam karşılanıyor. Şık aydınlatma unsurları ile kitaplık rafları daha kullanışlı hale geliyor. Dinlenme koltuğu ve insan silüeti üzerinde küçük biblo rafı tasarlanmış. Zemin örtüsü için kontrast renk bir halı modeli ile dinamik bir atmosfer oluşturulmuş.Misafir odası – 1

PRATIKIZ MIMARLIK/ ARCHITECTURE – Misafir Odası 1:  tarz Çocuk Odası

Dairede mevcut olan iki misafir odası farklı karakteristik özelliklerle dizayn edilmiş. Fonksiyonel açıdan benzer işlerlik söz konusu. Mobilya tasarımından tadilat projelerine birçok alanda profesyonel hizmet veren firma, misafir odasında dingin bir atmosfer oluşturmuş. Antrasit ve sarı tonlar hakim. Antrasit raf sistemleri içine konan sarı kapaklar kontrast oluşturuyor ve göze hitap ediyor.


Misafir odası – 2

PRATIKIZ MIMARLIK/ ARCHITECTURE – Misafir Odası 2:  tarz Çocuk Odası

Beyaz ve ahşap tonlarının hakim olduğu diğer misafir odasında göz okşayan renkler kullanılmış. Duvar boyunca gardırop, yatak, ayna ve kitaplık dizayn edilmiş. Karşısında ise TV, bavulluk ve duvar boyunca uzanan raf tasarlanmış. Son derece kullanışlı ve konforlu.

Ebeveyn yatak odası

PRATIKIZ MIMARLIK/ ARCHITECTURE – Ebeveyn Yatak Odası:  tarz Yatak Odası

Ebeveyn yatak odasında ahşap ve büyük ebatlı seramikler kombine edilerek şık dekorlar oluşturulmuş. Yatağın eni boyunca bir alanda seramikler kullanılmış. Doğal renk tonlarının hakim olduğu şık bir yatak odası.

Ebeveyn odasından diğer görünüm

PRATIKIZ MIMARLIK/ ARCHITECTURE – Ebeveyn Yatak Odası:  tarz Yatak Odası

Natürel renk tonlarının yanı sıra kontrast renklerle denge unsuru yakalanıyor. Şık ışıklandırma unsurlarıyla dingin bir atmosfer oluşuyor. Göz alıcı ve şık bir ebeveyn odası.

Yemek alanı

PRATIKIZ MIMARLIK/ ARCHITECTURE – RG Dairesi Kayar Kapı ve Seperatör:  tarz Oturma Odası
PRATIKIZ MIMARLIK/ ARCHITECTURE

RG Dairesi Kayar Kapı ve Seperatör

PRATIKIZ MIMARLIK/ ARCHITECTURE

Kayar kapı ve seperatörün kullanıldığı bu alanda yemek masası dizaynını görebilirsiniz. Seperatör, salon ile giriş arasındaki mekansal farkı vurgulamak için tasarlanmış. Salon ile mutfak arasına yemek kokusunu önleyecek ve ihtiyaç dahilinde kapalı tutulmasını sağlayacak bir kayar kapı sistemi kurulmuş. TV ünitesi ve seperatör ile bütünlük gösteren kapı, bronz cam ile mekana zenginlik katıyor.

Pratikiz Mimarlık imzası taşıyan diğer projelere göz atmak için firmanın homify sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yemek alanı düzeni ile ilgili ilham veren fikirler için, ayrıca Mutfak ve salonları bir araya getiren 10 güzel açık plan tasarım örneği yazımıza göz atabilirsiniz.


Bu projeyi nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!