İzmir'de bir firmadan kendi tasarımınızı oluşturabileceğiniz çocuk ve genç odası mobilyaları

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İzmir'de bir firmadan kendi tasarımınızı oluşturabileceğiniz çocuk ve genç odası mobilyaları

Homify TR Homify TR
Candy Mobilyam – Kendi Mobilyanı Tasarla:  tarz
Loading admin actions …

Evimiz için mobilya seçmek zor ama aynı zamanda da eğlenceli bir iştir. Hele ki mobilya seçeceğimiz oda evimizin neşesi ve yaşam enerjisinin kaynağı olan çocuklarımızın odasıysa, bu görev hem daha zor hem de daha eğlenceli hale gelir. Çocuk ve genç odası dekorasyonlarında dikkat edilmesi gereken pek çok önemli nokta vardır çünkü bu odalar çocuklarımızın gelişiminde çok büyük bir rol oynar. Mobilyaların belirli işlevleri kusursuz bir şekilde yerine getiriyor olmalarının yanında aranan en önemli özellik, çocuklarımızın seveceği, benimseyeceği ve onların tarzına uyum sağlayan bir estetik görünümdür elbette. Uzmanlar çocukların odalarında bulunan objelerin onlar tarafından beğenilmesinin, odalarını benimseyebilmeleri için çok önemli olduğunu belirtiyor. 

Çocuklar ve gençler için desen ve motifler oldukça belirleyicidir. Eski moda buldukları desenli bir mobilya onlar için sıkıcı gelebilir, aynı şekilde desensiz ve düz yüzeyler de yeterince ilgi çekici ve eğlenceli değildir. Çocuk ve genç odası mobilyalarındaki yaygın kullanılan desen ve motifler de birbirini tekrar eden ve çoğunlukla alışılageldik desenler olduğu için yenilikçi ve sıra dışı bir çocuk ya da genç odası tasarımı istiyorsanız özel tasarımlara yönelmek en doğrusu olacaktır. 

Özel tasarım UV baskılarını kaliteli üretimlerine uygulayarak sadece size özel mobilya seçenekleri üreten Candy Mobilyam isimli firma İzmir’de konumlanıyor ama başka şehirlere de gönderim yapabiliyor. “Kendin tasarla” özelliği ile ister çocuğunuzun ya da kendinizin yaptığı bir resmi, ister sevdiğiniz bir fotoğrafı, isterseniz de eğlenceli fontlar ile oluşturduğunuz bir yazıyı seçeceğiniz mobilyaya uygulayabiliyorsunuz. Harika değil mi? 

Özel fotoğraflar

Candy Mobilyam – Kız ve Kedisi resimli özel tasarım çocuk odası gardırop:  tarz Çocuk Odası
Candy Mobilyam

Kız ve Kedisi resimli özel tasarım çocuk odası gardırop

Candy Mobilyam

Üstelik Candy Mobilyam’ın internet sitesindeki arayüzü kullanarak size özel mobilya tasarımınızı oluşturmak da çok basit! Yapmanız gereken tek şey PC veya tabletinizden Candy Mobilyam’ın “Kendin Tasarla” sekmesine tıklamak ve bu bölümde istediğiniz mobilyayı seçerek ister hazır desen ve baskı seçeneklerinden seçerek, isterseniz de kendi istediğiniz görseli yükleyerek tasarımınızı oluşturmak. 

Bu sevimli örnekte kedisi ile birlikte en sevdiği fotoğrafı giysi dolabında kullanan bir kız çocuğunun özel tasarımını görüyoruz. 

Burç sembolleri

Candy Mobilyam – Aslan Burcu Resimli Genç Odası Gardırop:  tarz Yatak Odası
Candy Mobilyam

Aslan Burcu Resimli Genç Odası Gardırop

Candy Mobilyam

Burçlarla ilgiliyseniz ve çocuğunuzun burcunu da ön plana çıkararak onun için de eğlenceli ve eşsiz bir tasarım yaratmak istiyorsanız burç simgelerini mobilyaların üzerinde kullanabilirsiniz. Aslan burcu simgesi ile oluşturulmuş bu şık ve sıra dışı dolap da bunun başarılı bir örneği. 

İkizler burcuna renkli bir perspektif

Candy Mobilyam – İkizler Burcu Resimli Genç Odası Gardırop:  tarz Yatak Odası
Candy Mobilyam

İkizler Burcu Resimli Genç Odası Gardırop

Candy Mobilyam

Bir başka burç simgesi örneği: İkizler. Bu defa renkli bir tasarımla UV baskı uygulanmış. Hem renkli, hem de oldukça pozitif enerji veren bir tasarım. 

Spor konseptli baskılar

Candy Mobilyam – Basketbol Temalı Çocuk Odası Gardırop:  tarz Çocuk Odası
Candy Mobilyam

Basketbol Temalı Çocuk Odası Gardırop

Candy Mobilyam

Çocuk odası dekorasyonlarında çocuğunuzun ilgi duyduğu alanların mobilya ve aksesuarlarda yansıtılması çocuk gelişimi uzmanları tarafından önerilen bir uygulama. Çocuğunuzun ilgilendiği spor dalı da, mobilyaların üzerinde kullanmak için ideal bir desen fikri oluşturabilir. 

Gençler için yenilikçi bir alternatif

Candy Mobilyam – Motosiklet Temalı Çocuk Odası Gardırop:  tarz Çocuk Odası
Candy Mobilyam

Motosiklet Temalı Çocuk Odası Gardırop

Candy Mobilyam

Genç odaları için daha marjinal, yenilikçi ve şık fikirler de uygulamak mümkün elbette. Bu desen ve görselleri seçerken çocuğunuzla birlikte karar verebilir ve böylece ona da odasında kendi tasarımını oluşturma fırsatı sunabilirsiniz. 

İlham veren imajlar

Candy Mobilyam – Moda Çizimi Temalı Genç Kız Odası Gardırop:  tarz Yatak Odası
Candy Mobilyam

Moda Çizimi Temalı Genç Kız Odası Gardırop

Candy Mobilyam

Moda ile ilgilenen ve şimdiden kendi çizimlerini yapmaya başlayan bir çocuk için her zaman ilham kaynağı olabilecek bir tasarım örneği…  

İster geniş baskılar, ister minimal tasarımlar…

Candy Mobilyam – NewYork Temalı Genç Odası Gardırop:  tarz Yatak Odası
Candy Mobilyam

NewYork Temalı Genç Odası Gardırop

Candy Mobilyam

Bu özel baskılı mobilya seçeneklerinde görseli ve deseni çocuğunuzla birlikte kendiniz seçebileceğiniz gibi desenin mobilyanın üzerinde ne kadar geniş yer tutacağına da siz karar verebilirsiniz. Tamamen büyük bir resimle geniş bir baskı oluşturabilir ya da daha minimal bir seçim yapabilirsiniz. Tercih sizin…  

Candy Mobilyam yalnızca çocuk ve genç odaları için üretim yapmıyor, aynı zamanda tüm eviniz için kişiye özel tasarımlar ortaya çıkarmak mümkün. Firmanın diğer odalar için ürettiği ürün ve özel tasarımları derlediğimiz yazımıza da göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Bkz: İzmir'den UV baskı ile kişiye özel dolap tasarımları

Peki siz özel tasarım mobilyalarınızın üzerinde nasıl bir desen tercih edersiniz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!