Muğla'daki bir mimarlık firmasından villa tasarımları

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Muğla'daki bir mimarlık firmasından villa tasarımları

Homify Homify
SKY İç Mimarlık & Mimarlık Tasarım Stüdyosu – Dış Mekan Tasarımlarımız:  tarz Villa
Loading admin actions …

Hem Ege hem de Akdeniz bölgelerinde toprakları bulunduğu için her iki bölgenin de bir parçası sayılan Muğla, tatil beldeleri ile ünlü popüler bir şehirdir. Cennet gibi koyları, tarihi yapıları ve dünya standartlarında otelleri bulunan Muğla’nın bir diğer dikkat çeken özelliği ise mimari harikası lüks villalar barındırmasıdır. Şehrin birçok tatil beldesinde lüks villalara ciddi bir talep vardır bu nedenle ülkenin en güzel müstakil evlerine Muğla ve çevresinde rastlayabilirsiniz. Eğer siz de Muğla ile başlayan Akdeniz ve devamındaki Ege kıyılarında bir tatil evi yaptırmayı planlıyorsanız bu konuda size yardımcı olacak profesyonel ile tanışmaya ne dersiniz? Bu yazımızda sizlere Milas & Bodrum’da bulunan ve başta Ege bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet veren bir mimarlık firmasını tanıtacağız. Sky İç Mimarlık ve Mimarlık Tasarım Stüdyosu gerek mimari tasarım ve 3D görselleştirme, gerekse uygulama alanlarında hizmet veren profesyonel bir tasarım stüdyosudur. Hizmetleri içerisinde iç mimari tasarım, mimari proje uygulama, 3D görselleştirme, danışmanlık, karavan ve yat tasarımı, tadilat ve konsept tasarımlar bulunan firma, müşterilerinin ihtiyaçlarını yenilikçi çözümlerle karşılayan modern bir vizyona sahiptir. Tasarım ve uygulama hizmeti sundukları yapılar arasında başta villa ve yalı gibi konutlar olmak üzere otel, cafe, restoran, hastane, ofis, güzellik salonu, yat ve karavan gibi birçok yapı bulunmaktadır. Bunların yanı sıra dikey bahçe ve yosun duvar gibi iç mekân bitkilendirme çözümlerinde de uzmanlık ve tecrübe sahibidirler. Firmanın tasarım ve uygulamalarına aşağıda göz atabilir, dilerseniz firma sayfasından daha detaylı bilgi alabilirsiniz.             

Muğla'nın imzası taş evler

Dış cephesi taş kaplama olan veya tamamen taş yapıda inşa edilmiş evler Muğla’da oldukça popülerdir. Betonarmeye kıyasla birçok avantajı bulunan ve stil olarak da tatil konseptine son derece uygun olan taş evleri siz de alternatifleriniz arasına alabilirsiniz.           

Taş ev tasarımı

Sky İç Mimarlık tarafından tasarlanmış olan bu taş ev Kazıklı – Muğla'da bulunuyor. Akdeniz stilinin özelliklerini taşıyan evin hem dış hem de iç mekanları büyük bir titizlikle tasarlanmış.

Tasarımı firmaya ait olan ve taş, ahşap gibi alternatif mimarilere sahip evlere farklı örnekler görmek isterseniz Muğla’dan 3D çizimi dış mekan tasarımları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Dış mekan tasarımları

Sky İç Mimarlık tarafından tasarlanmış evlerin dış mekanları da en az evin kendisi kadar dikkat çekiyor. Havuz, teras, bahçe ve veranda gibi dış alanlar tasarıma değer katan ögeler olarak karşımıza çıkıyor.

Bodrum apart projesi

Sky İç Mimarlık müstakil ev tasarımlarının yanı sıra apart projelere de imza atmış. Tatil evi olarak ideal olan bu apart evler, tatil beldelerinin en büyük ihtiyaçları arasında yer alabilir.

İç mekan tasarımları

Ev ve apart gibi yapıların yanı sıra iç mekan tasarımları da yapan firma birbirinden güzel onlarca iç mimari projesi üretmiş. Bu projelere firma sayfasından kolayca ulaşabilir ve bütün detaylarını inceleyebilirsiniz.

Yaratıcı çözümler ile göz alıcı mekanlar

İç mimari projeler üretilirken yaratıcı duvar, tavan ve zemin uygulamalarına yer verilerek daha modern bir çizgi yakalanmış. Renkler ve materyaller dekorasyon stili çerçevesinde ustaca birleştirilmiş.

Yatak odası tasarımları

Bu yatak odası tasarımında yatak yuvası olarak biçimlendirilmiş duvar uygulaması ihtişamıyla göz dolduruyor. Tuğla, ahşap, metal gibi birçok materyalin ustaca birleştirildiği dekorasyon çarpıcı bir eklektik stile sahip.

Rüya gibi bir eve rüya gibi bir yatak odası

Cam duvarları sayesinde muhteşem bir manzarayla buluşan bu yatak odası bulunduğu evin hakkını veriyor. Dekorasyonda çarpıcı modeller doğal materyaller ile birleştirilerek sıra dışı bir stil oluşturulmuş.

Tasarımda farklı duvar ve tavan uygulamaları

Küçük bir alanı bile son derece fonksiyonel hale getirebilen modern tasarımlar sayesinde bu yatak odası da şık ve kullanışlı bir yapı kazanmış. Tasarımcı ahşap malzemeleri doğal tonlarla ustaca harmanlamış.

Banyo tasarımları

Evin diğer alanlarında kullanılan farklı duvar tasarım uygulamaları banyoda da kullanılarak konsept ve dekorasyon bütünlüğü sağlanmış. Ahşap detaylar ve bitkilendirme çözümleri ise dekorasyona sıcak bir hava kazandırmış.

Hem kullanışlı hem şık

Geometrik desenlerle oluşturulmuş panel hem renk hem de doku olarak ahşap detaylarla eşsiz bir uyum sağlamış. Modern bir banyo için son derece kullanışlı bir tasarım.

Yosun duvar ve dikey bahçe çalışmaları

Birçok farklı alana uygulanabilen canlı yosun duvarlar, mekanlara hem sıcaklık hem de ferahlık kazandırmanın en ideal yolu. Doğal yosunların stabilize edilerek dikey bahçe benzeri bir uygulamayla yüzeyi kaplaması usulüne dayanan bu tasarım, iç mekanlara doğal bir güzellik kazandırıyor. Sky İç Mimarlık, iş yerleri, oteller, restoran ve cafeler gibi hemen her mekana, her boyutta yosun duvar uygulamaları yapıyor.


Bu projeleri nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!