Mutlu yıllar Renzo Piano!

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Mutlu yıllar Renzo Piano!

homify.com.tr homify.com.tr
Loading admin actions …

İtalyan star mimar Renzo Piano, geçtiğimiz Pazar günü 77 yaşına girdi. Bu yazıda yeryüzünün yaşayan en büyük mimarlarından biri olan Piano'nun işlerine ve tarzına bakıp, bu yaratıcı yeteneğin doğum gününü kutlayacağız. Eserleriyle dünyanın dört bir yanına damga vurmuş olan İtalyan mimar, 1998 yılında bu alanın en prestijli ödüllerinden biri olan Pritzker Ödülü'ne layık görülmüştü. 

Piano'nun doğum günü şerefine oluşturduğumuz bu yeni fikir yazısında onun neredeyse yarım yüzyılı kapsayan mimarlık faaliyetinin bir dökümünü çıkarıp, karakteristik eserlerinden birkaçını da ayrıntılı olarak ele almaya çalıştık. Elbette böylesine verimli bir mimarın işleri arasında  bir seçim yapmak zor oldu, ama en sonunda yedi tane sıradığı Piano projesinde hemfikir olduk. Bu projeler yenilikçi yaklaşımlarının yanında bulundukları şehrin çehresini değiştiren binalar olmaları açısından da önemliydi. Bu projeler de büyük teknolojik yeniliklerle çevre sorumluluğunu kendine özgü biçimde birleştirip orijinal ve tutkulu bir tasarım diline dönüştüren, yetenekli bir mimarın damgasını göreceksiniz. İşte Renzo Piano'nun yedi harikası:

İtalyan star mimar Renzo Piano’nun doğumgünü şerefine yedi başyapıtını inceliyoruz.
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!