Doyumsuz bir konfor | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Doyumsuz bir konfor

ümit  atdağ ümit atdağ
Floreat Residence, Perth, Western Australia Modern Evler Moda Interiors Modern
Loading admin actions …

Hepimiz rahat, konforlu ve ferah bir ev isteriz.  Homify bu güz sizleri hayalinizdeki evi görmeniz için Avustralya'ya götürüyor. Avustralya'ya hayata geçirilen bu proje ile modernizm ile doğallık birleştirilerek ortaya hayallerimizdeki gibi bir ev çıkarılmış.  Floreat bölgesinde yer alan bu ev İç Avustralya'da Moda tasarımı ile uğraşan birine ait.  Çağdaş bir proje ile yenilenerek modern bir ev haline getirilen, havuzu, bahçesi, iç mekanları ve renkleri ile hayalinizdeki evi tam olarak karşılıyor. Projenin yüksek kalite de olması, modern yöntemlerin kullanılarak hayata geçirilmesi ve tasarımların insan hayatını kolaylaştıracak şekilde yapılmış olması nedeniyle çevresindeki evlere örnek proje olarak ilan edilmiş. Açık mekanları, geniş bahçesi ve yıllık ağaçları ile ferahlık hissini sizi iyiden iyiye hissettiriyor.

Çağdaş bir cephe

Floreat Residence Modern Evler Moda Interiors Modern
Moda Interiors

Floreat Residence

Moda Interiors

Evin dışı da içi gibi çağdaş bir şekilde dekore edilmiş, renk seçimleri moda trendine göre belirlenmiş, ahşap bir garaj kapısı ile dekorasyon tamamlanarak hem doğal hem görsel hem de çağdaş bir dış cephe ortaya çıkarılmış. Doğru renk seçimleri ile hem doğa ile uyumlu hem de modern olması sağlanan bu evin proje tasarımı evin sahipleri ile birlikte yapılmış.Üst kattaki ek bölme geniş pencere duvarlar ile  çevrilmiş ve doğa ile iç içe modern, zarif bir dış cephe oluşması sağlanmış.

Şeffaflık

Floreat Residence Modern Mutfak Moda Interiors Modern
Moda Interiors

Floreat Residence

Moda Interiors

evin sosyal alanlarından biri olan mutfak için şeffaflık ön plana çıkarılarak mutfağın daha fazla kullanılan bir alan olması sağlanmış.  Geniş bir alana kurulu olan mutfak Amerikan mutfak tarzında dekore edilerek büyük aydınlatmalar sayesinde daha aydınlık ve parlak bir mutfak olması sağlanmış. Zemin ahşap parkeler ile kaplanarak estetik ve görsellikten ödün verilmeden şahesere ve şeffaf bir mutfak ortaya çıkarılmış.

Yarı açık teras

Floreat Residence Modern Balkon, Veranda & Teras Moda Interiors Modern
Moda Interiors

Floreat Residence

Moda Interiors

Evin bahçe bölümü ikiye ayrılmış ve bir bölümü teras olarak kullanılmış. Teras tasarımı yarı açık yarı kapalı  teras şeklinde yapılarak iç mekanlar ile dış mekanlar arasında geçiş sağlanmış. Teras için seçilen mobilyalar evin dekorasyon ruhu ile uyumlu olması için titiz bir şekilde seçilerek modern ve konforlu bir teras yapılmış. Farklı ve zıt renklerin bir arada kullanılması ile ortaya tablo gibi bir yarı açık teras çıkarılarak havuz başı keyfi için ideal bir oturum alanı yapılmış.

Yatak odası

Floreat Residence Modern Yatak Odası Moda Interiors Modern
Moda Interiors

Floreat Residence

Moda Interiors

Beklendiği gibi ebeveyn yatak odası da modern ve lüks bir dekorasyona sahip. Işık kombinasyonu, bej renklerin uyumu, siyah ve beyaz dinlenme alanı, açık pencere ile hem ferah hem geniş hem de estetik bir yatak odası ortaya çıkarılmış. Titiz tercihler ve zarif bir dekorasyon sonucunda hayalimizde olan yatak odasının hayata geçirilmiş halini görebiliyoruz.

Banyo

Floreat Residence Modern Banyo Moda Interiors Modern
Moda Interiors

Floreat Residence

Moda Interiors

Banyo sansasyonel  mobilyalar ile aykırı ancak şık bir şekilde dizayn edilmiş. Sansasyonel fayans lavabolar ve ahşap dolaplar ile minimalist düşünce doğrultusunda dekore edilen  banyo beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanılması ile de daha aydınlık olmuş. Yer pencereleri ile hem doğal havalandırma sağlanmış hem de doğa ile iç içe bir banyo konseptinin oluşması sağlanmış.

Çevre düzenleme

Floreat Residence Modern Balkon, Veranda & Teras Moda Interiors Modern
Moda Interiors

Floreat Residence

Moda Interiors

Evin çevre düzenlemesi yine bahçe ve havuz ihtiyacını karşılayacak şekilde yapılmış. Zarif bir havuz ve yeşil alan ile birlikte yarı açık terasın aydınlatmaları evin, gecenin içinde parlayan bir yıldız olmasını sağlıyor. İş stresinden günün yorgunluğundan havuz başında veya bahçe de gezinerek kurtulabilir ve mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz.

Bu villa projesini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!