Yaratıcı çocuk odası fikirleri

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Yaratıcı çocuk odası fikirleri

homify.com.tr homify.com.tr
Münchner HOME STAGING Agentur:  tarz Çocuk Odası
Loading admin actions …

Evde çocuk odalarını dekore etmek yaratıcı dekorasyon fikirlerine sahip olanlar için en büyük zevklerden biridir. Çocuğunuzun zevk ve arzularını orijinal dekorasyon fikirleriyle ortaya koymak da bu işin en önemli parçasıdır. Çocuklarınızın odasını düzenlemek ya da değiştirmek istiyorsanız, sizin için uzmanlarımızdan birkaç parlak dekorasyon fikri derledik. Buyrun birlikte bakalım:

Bir zamanlar…

Bu oda bütün peri masalı prenseslerini sevinçten delirtecektir. Pembe ile morun hem mobilya, hem de duvardaki kullanımları bu odaya kadınsı bir hava veriyor. Genel havası itibarıyla da oda gerçek bir tasarım mucizesi. Özellikle oturma bölümü ve yatağın etrafındaki perdeler küçük prensesinizi bütün o hayaletlerden koruyacaktır.

Rüyalar ülkesine yolculuk

At Ome:  tarz Çocuk Odası

Havacılık temalı bu odada çocuğunuz rüyalarının pilotu olabilir. Yukarıdan sallanan oyuncak uçak ve duvarda farklı istikametleri gösteren süsler de bu havaya katkıda bulunuyorlar. Bu odada uykuya dalan bir çocuk, rüyasında mavi göklerde süzülüp hep hayalini kurduğu o masal ülkelerine doğru uçacaktır.

Tül perdeli yatak

Bu yatak tüm küçük kızların hayali olmalı. 15. yüzyılda ortaya çıkan bu tarz tül perdeli yataklar sayesinde çocuğunuz hem ışıktan, hem tozdan, hem de etrafta dolaşan haşerattan korunabilir. Odanın kelebek temalı ve pembe ağırlıklı genel havası da neşeli bir atmosfer yaratıyor.

1, 2, 3… Başla!

Amacınız çocuğunuzun zihnini kurcalamak ve çalıştırmaksa, daha zekice dekorasyon fikirlerine ihtiyacınız olabilir. Bunun en iyi yollarından biri duvarlarda rakamları ya da bir dünya haritası kullanmak. Ayrıca kitap-defter dolu, şirin görünümlü raflar ve ahşap mobilyaların parlak renkleri de hem bu etkiyi artırıyor, hem de çocuğunuzun odada daha çok vakit geçirmesi için bir etken oluyorlar.

Küçük serüvenler

İşte küçük serüvenciler için mükemmel bir oda. Yeşil, gri ve kahverenginin egemen olduğu oda renkleri itibarıyla bir safari atmosferini andırıyor. Ağaç şeklindeki lamba ve guguklu duvar saati de bu atmosferin ilave unsurları. Tabii yerde duran sevimli aslanlı halıyı da unutmayalım. Böyle bir odada, çocuğunuz hayalgücünün ormanlarında kaybolup çok güzel saatler geçirecektir.

Uzay seyahati

Bu futüristik odada ise kendinizi adeta bir paralel evrende gibi hissediyorsunuz. Uzayda seyahat, Mars'ta akşam yemeği, bu odada her şey mümkün. Kardeşlerle aynı odada yaşamayı her çocuk istemeyebilir, ama böyle bir atmosfer söz konusu olduğunda ufukta fazla bir problem görünmüyor.

Heyamola

Denizleri ve gemileri seviyor, çocuğunuz da bu tutkuyu sizinle paylaşıyorsa bundan daha iyi bir çocuk odası düşünülemez herhalde. Bu minik denizci ister cankurtaran olsun, istey tayfa, ister kaptan; ama her durumda bu odaya bayılacağı ve hiç çıkmak istemeyeceği kesin. 

Sizin de aklınızda orijinal çocuk odası fikirleri varsa bizimle paylaşmaktan kaçınmayın.

Çocuk odası konusunda yeni fikirlere ihtiyacı olanlar için orijinal birkaç dekorasyon örneği bu yazıda.
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!