İstanbul'da 202 dairelik projeden üç boyutlu model çalışmaları

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İstanbul'da 202 dairelik projeden üç boyutlu model çalışmaları

Meral Eser Meral Eser
ELTA VR SOLUTIONS – Seba Flats:  tarz ,
Loading admin actions …

Mimari projeler, 3D görselleştirme çalışmaları ile projeler hakkında teferruatlı bilgi sunuyor. Teknik donanımıyla deneyimli uzmanlar profesyonel hizmetler sunumaktalar. Bu yazımızda toplam 202 daire ve 7500 metrekare çarşı alanından oluşan bir proje ile ilgili üç boyutlu görsel çalışmalarına yer verdik.

Toplam 13 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan projede her bir blokta 101 daire yer alıyor. 75 ile 270 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 (dubleks) ve 4+1 (dubleks) şeklinde daire seçenekleri mevcut. Projedeki dairelerin teslim tarihi ise 2019 Haziran olarak belirlenmiş.

Elta VR Solutions tarafından 3D sunumları hazırlanan Seba Flats isimli projeden görseller derledik. 360° drone çekimi ve 3D modellemeleri üstlenen firmanın çalışmalarını ve hizmetlerini yakından tanıyalım.

Seba Flats Sanal Tur yaparak, havuz alanı ve arka otopark alanlarını ayrıca gözlemleyebilirsiniz.


360° drone çekimi üzerine üç boyutlu model

Bu projede, Türkiye'de ilk defa 360° drone çekiminin üzerine üç boyutlu model eklenmiş. Eltra VR Solutions imzası taşıyan proje Seba Flats için uygulanan aşamaları sıralayalım. Satış ofisi için sanal gerçeklik gözlük entegrasyonu uygulanmış. Web adresi için sanal tur entegrasyonu, satış danışmanı eğitimleri, fuar kurulum bunlardan bazıları. Drone görüntüsüne 3D model eklenerek orijinal boyutlara ölçekli entegre edilmiş.


Cephe sunumları

Modern çizgilerle iki ayrı cepheyi burada görebilirsiniz. 3D görselleştirme çalışmaları ile, uygulama projelerinizi önceden gözlemleyebilir ve değişiklikler yaparak uygulamalarla ilgili oluşabilecek vakit kaybı sorunlarını önleyebilirsiniz.

Planlar farklı bir firma tarafından tasarlanıp, üç boyutlu görsel çalışmaları, 360° drone çekimi aşamalarını Elta VR Solutions üstleniyor. Zemin katta boydan boya geniş pencere açıklıkları ile ferah iç mekanlar dizayn edilmiş. Elta VR Solutions tarafından düzenlenen sunumlar; cephe görünümü, çevre ile ilişkilerini üç boyutlu görsel çalışmalarını gözlemleme imkanı sunuyor.

Ortak kullanım alanları

Gayrimenkul satışı yapan işletmeler için geliştirdikleri VR ELTA yazılımı ELTA, çevrimiçi olarak VR teknolojisi ile gayrimenkul turları sunmak için tasarlanmış. VR ELTA, 3D veya 360° medya gibi yeni dijital içeriklerle kullanıcılara orada bulunuyormuş hissi vererek deneyimleme şansı tanıyor. Mimarların profesyonel desteğiyle hayallerinizdeki evi inşa edebilirsiniz.


Gerçekçi sunum

Gayrimenkul satışlarında avantaj kazandıran imkanlarıyla pazarlama sürecini hızlandırıyor. Gerçekçi sunum hem satış yapmak isteyenlere, hem de kullanıcılara hizmet sunuyor. Üç boyutlu tasarımlarla geniş çaplı projelerden konut projesine birçok alanda gerçekçi sunum yapma imkanı iş sürecinde olumlu yönde fark edecektir. Ev sahibi olmadan önce tasarım görsellerini inceleyebilir, kullanıcı ihtiyaçlarına odaklanarak ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz.

Rehberli VR tur özelliği

Gayrimenkul satışları için, kullanıcıların ihtiyaçlarını belirledikten sonra VR tur imkanını değerlendirebilirsiniz. Gelecekte sahip olacağınız evi önceden görme ve inceleme şansı tanır. Böylelikle ev sahiplenme ya da konut satışlarında kullanıcıların beğenilerine hitap edecek projeler sunabilirsiniz ve bu, işinizi kolaylaştıracaktır.

VR teknolojileri ile yüksek kalitede sunum

Konut ya da ticari yapılarda, nasıl bir yapıya sahip olacağınız ya da satın alırken neye sahip olacağınızı görmek ve önceden deneyimlemek önemli bir avantajdır. Günümüzde VR teknolojileriyle ekranda yüksek kalitede sunum imkanlarıyla bu işi kolaylaştırabilirsiniz. Kullanıcıların deneyim büyük oranda fark edecektir.


VR ELTA ile konut projelerini deneyimleme avantajı

Hem ticari yapılar, hem de konut projeleri için kullanıcılara deneyimleme imkanı sunan VR ELTA ile gerçekçi sunumlar yapmak mümkün. Günümüzde ev satın alırken, kullanıcı ihtiyaçlarının belirlenmesinde üç boyutlu tasarımların proje sürecini hızlandırmada ve memnuniyeti artırmada katkıları olacaktır. Hayalinizdeki eve sahip olmadan önce nasıl bir şeye sahip olacağınızı görmek, deneyimlemek ve gereken yerlerde değişiklik yapmak hem süreci hızlandırır, hem de ekonomik açıdan zarar etmenizin önüne geçer.

Elta VR Solutions imzası taşıyan bir diğer proje için, İstanbul'dan 360° sanal tur imkânıyla birlikte suit konut projesi başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Bu projeyi nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler,

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!