İzmir'de bir firmadan benzersiz desenlerle yatak odası dolapları

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İzmir'de bir firmadan benzersiz desenlerle yatak odası dolapları

Aydin Sanli Aydin Sanli
Candy Mobilyam – Yatak Odası Gardıroplarını Renklendirin.:  tarz ,
Loading admin actions …

Dekorasyon, yaşam alanlarımızı şekillendirir, evimizin içinde konforlu ve huzurlu hissetmemizi sağlar ve evlerimizi bize ait alanlara dönüştürür. Bunun için de dekorasyonun uzmanlar tarafından uygulanan belirli pratik ve estetik kuralları vardır. Ancak alanında önde gelen profesyonel dekoratörler her zaman en önemli kuralın yaşam alanlarını kişiselleştirmek olduğunu belirtiyorlar. Birbirine benzeyen mobilya ve aksesuarlarla çok güzel ve konforlu yaşam alanları ortaya çıkarmak elbette mümkün. Ancak evinizin tamamen sizi, estetik anlayışınızı ve tarzınızı yansıtabilmesi için mutlaka dekorasyona kişisel, sıra dışı ve yenilikçi parçalar eklemeniz gerekir.

Standart olarak her evde kullanılan ve belirli modellere sahip olan mobilyaları kişiselleştirmek ise biraz zorlu bir görev. Özellikle depolama üniteleri söz konusu olduğunda seçenekler de oldukça kısıtlı sayılır. Elbette farklı büyüklük ve modellerde pek çok dolap modelini bugün kolayca bulmak mümkün. Ancak gerçekten farklı ve sıra dışı bir dolap arıyorsanız, baskılı ve her biri benzersiz olan dolaplara göz gezdirmelisiniz.

İzmir’deki Candy Mobilyam isimli firma, hem ebeveyn hem de çocuk ve genç yatak odalarına kişisel ve yenilikçi dokunuşlar katmak isteyenler için harika seçenekler sunuyor. Baskılı dolap kapakları ve modelleri ile yatak odanızda istediğiniz desen, renk, görsel ve motif ile tamamen size ait bir tasarım ve tarz yaratabiliyorsunuz.

Candy Mobilyam aslında yalnızca yatak odası dekorasyonlarına renk katan dolap modelleri üretmiyor; baskılı gardıropların yanı sıra, ayakkabılıktan mutfak ve banyo dolaplarına kadar pek çok farklı baskılı mobilya seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Biz bu yazımızda birbirinden şık ve ilgi çekici yatak odası dolap baskılarını derledik.

Galaksi temalı baskı serisi

Candy Mobilyam – Galaksi Temalı Baykuş Figürlü Baskılı Gardırop:  tarz Yatak Odası,
Candy Mobilyam

Galaksi Temalı Baykuş Figürlü Baskılı Gardırop

Candy Mobilyam
Firmanın en çok ilgi gören baskı serilerinden biri galaksi temalı baskılar. Galaksinin yıldızlarla bezeli ışıltılı görünümü farklı desenlerle bir araya gelerek oldukça farklı ve şık bir mobilya tasarımı oluşturuyor. Bu örnekte baykuş şeklinde bir galaksi motifi görüyoruz.

Kaz tüyü ve yıldızlarla hafif ve etkileyici bir tasarım

Candy Mobilyam – Galaksi Temalı Kaz Tüyü Figürlü Baskılı Gardırop:  tarz Yatak Odası,
Candy Mobilyam

Galaksi Temalı Kaz Tüyü Figürlü Baskılı Gardırop

Candy Mobilyam
Galaksi temalı dolaplar hem genç odalarında kullanılabilir, hem de ebeveyn yatak odalarında. Renkli ve hareketli olduğu kadar ağırbaşlı ve romantik bir görünüme sahip olan bu baskılar konsept olarak da her tarzdan yatak odasına uyum sağlayabiliyor.

Unicorn sevenlere

Candy Mobilyam – Galaksi Temalı Unicorn Atı Figürlü Baskılı Gardırop:  tarz Yatak Odası,
Candy Mobilyam

Galaksi Temalı Unicorn Atı Figürlü Baskılı Gardırop

Candy Mobilyam
Mitolojik yaratıklara hayranlık duyanlar için tek boynuzlu at şeklinde baskı oldukça ideal bir tercih olabilir.

Farklı boyut ve model seçenekleri

Candy Mobilyam – CHETAH Yatak Odası Gardrop:  tarz Yatak Odası,
Candy Mobilyam

CHETAH Yatak Odası Gardrop

Candy Mobilyam

Candy Mobilyam’ın ürettiği dolaplar da farklı model ve büyüklüğe sahipler. Yani dilerseniz tek kapılı, dilerseniz daha büyük ve kapsamlı modelleri tercih edebilirsiniz. İç hacmi ile beklentilerinizi karşılayacak şekilde seçtiğiniz dolap modeline firmanın internet sitesinden tercih edeceğiniz desen ve görselleri ekleyebilir ya da kendi istediğiniz bir resmi yükleyerek tamamen size özel tasarımlar da yaratabilirsiniz.

Siyah beyaz baskılar

Candy Mobilyam – Peri Yatak Odası Gardrop:  tarz Yatak Odası,
Candy Mobilyam

Peri Yatak Odası Gardrop

Candy Mobilyam
Siyah beyaz baskılar, daha minimalist bir tarz benimseyenler için oldukça yalın bir şıklık ortaya koyuyor. Bu örnekteki kanatlı peri kızı deseni, minimal veya modern tarzda dizayn edilmiş bir kız çocuğu odası için harika bir seçenek.

Renkli baskılar

Candy Mobilyam – Catrina Yatak Odası Gardrop:  tarz Yatak Odası,
Candy Mobilyam

Catrina Yatak Odası Gardrop

Candy Mobilyam
Elbette daha renkli baskılar isteyenler için de seçenekler oldukça fazla. Dilerseniz istediğiniz renkte desen ve görseller tercih edebilir ve daha enerjik, pozitif ve renkli tasarımlar elde edebilirsiniz.

Boydan boya

Candy Mobilyam – NOVA Yatak Odası Gardırop:  tarz Yatak Odası,
Candy Mobilyam

NOVA Yatak Odası Gardırop

Candy Mobilyam

Seçtiğini desenin dolap kapağının ne kadarını kaplayacağına da karar verebilirsiniz. Dilerseniz yalnızca belirli bir kısmı kaplayan görseller tercih edebileceğiniz gibi, isterseniz bu örnekteki gibi boydan boya kaplayan şık ve dikkat çekici desenler de tercih edebilirsiniz.

Fotoğraf baskı

Candy Mobilyam – Londra Telefon Kulübeleri Gardrop:  tarz Yatak Odası,
Candy Mobilyam

Londra Telefon Kulübeleri Gardrop

Candy Mobilyam

Dolap baskılarında yalnızca çizim ve desenler kullanmak zorunda da değilsiniz üstelik. Firma, dolap tasarımlarına istediğiniz fotoğraf baskıları da ekleyebiliyor. Bu örnekteki gibi göz alıcı bir manzara ya da sokak fotoğrafı tercih edebileceğiniz gibi, aile fotoğrafınızı da yükleyebilir ve anılarınızı mobilyalarınızda ölümsüzleştirebilirsiniz.

Firmanın başka ürünlerine de göz gezdirmek için İzmir'de bir firmadan kendi tasarımınızı oluşturabileceğiniz çocuk ve genç odası mobilyaları isimli yazımıza da tıklayabilirsiniz.

Bu baskılı dolaplardan en çok hangisi size hitap ediyor?
Casas inHAUS:  tarz Evler,

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!