| homify

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Şehrin göbeğinde rüya gibi bir daire

Özlem K. Özlem K.
İskandinav Mutfak Lagom studio İskandinav
Loading admin actions …

Sayfamıza konuk olan bu şirin, iki odalı daire Avrupa'nın son dönemlerdeki en gözde turistik merkezlerinden biri olan Lizbon'da konumlanıyor. Lizbon'un güneybatısında, deniz kenarında yer alan Belém müthiş bir tarihe sahip ve bu nedenle bolca turist çekiyor. İmkanı olanları için ölmeden önce görülmesi gereken şehirler listesine eklenmesi gerek! 

İki odalı bu küçük daire ise şehrin oldukça merkezi bir yerinde konumlanmış vaziyette. Turistlere kısa dönemli kiraya verilmesi için modellenen daire son derece sade ve modern bir çizgiye sahip. En az maliyetle en şık, modern ve konforlu görünümün yakalanabilmesi için üç iç mimar beraber çalışmış ve ortaya son derece davetkar, güzel bir konut projesi çıkmış. TIL The End Studio tarafından projelendirilen bu daireyi yakından inceleyelim.

Muhteşem bir teras

Lizbon'un rengarenk yapılarından birinde konumlanan bu dairenin yatak odalarında çıkılan geniş bir terası bulunuyor. Kıpkırmızı muhteşem bir cepheye sahip binanın terası için beyazdan beje, açık renkli dekorasyon uygun görülmüş. Sade bir ahşap masaya beyaz ahşap sandalyeler eşlik ediyor. Paletlerden yapılmış kanepe ise büyüklü küçüklü minderler ile konforlu bir hale getirilmiş. Belém'in birçok tarihi ve turistik yapısına yakın bir konuma sahip olan daire turistik konaklama için ideal bir konuma ve dekorasyona sahip.

Paletlerden imal edilen değişik mobilyalar ilginizi çekiyorsa ve siz de kendi başınıza paletten mobilya yapmak istiyorsanız, homify sayfaları tam size göre! Hem ülkemizden hem de başka ülkelerden birçok farklı palet mobilya modeline arama kutucuğuna palet yazarak ulaşabilirsiniz. ’Paletlerle ne tip mobilyalar yapabilirim?’ başlıklı yazımızda da paletten üretilmiş yedi farklı mobilya çeşidine ulaşabilirsiniz.

Oturma odası

Konutun oturma odasında tüm konuta hakim olan İskandinav dekorasyon tarzını görebiliyoruz. Sade, çağdaş, sağlam görünüşlü mobilyalar ile dekore edilmiş olan bu mekan kısa süreli konaklayacak tüm konukların beğenisini mutlaka kazanacaktır. Küçük ama tam teşekküllü oturma odasında kırlentlerle süslenmiş konforlu bir kanepe, dört kişilik yemek masası, dekoratif unsurlar ve kitaplarla donatılmış bir raf düzeneği ve bir adet de TV ünitesi yer alıyor.

Mutfak

Konutun mutfağında beyaz ve buna eşlik eden gri tonları tercih edilmiş. Tam teşekküllü bir mutfağa sahip olan dairenin kısa süreli konukları arzu ederlerse yemekleri dışarıda yemek yerine bu mutfakta hazırlayabilecekler. Temiz, insanın içine sinen, sade ve modern bir tasarım.

Yatak odası (1)

Konutun iki adet yatak odası var. Bu yatak odalarının birinde iki kişilik diğerinde ise tek kişilik yatak bulunuyor. Fotoğrafta çift kişilik yatağa sahip olan geniş yatak odasını görüyoruz. Beyaz ve gri tonların döşenmiş olan yatak odasının zemini ise ahşap rabıta. Sade, şık, çağdaş bir görünüme sahip olan yatak odasından terasa çıkılan bir cam kapı bulunuyor.

Yatak odası (2)

Fotoğrafta görmüş olduğumuz bu yatak odası diğer odaya göre nispeten küçük. Köşeye tek kişilik bir yatağın yerleştirildiği odanın dekorasyonunda da beyaz ve gri tonları tercih edilmiş. Sarılar ise detaylarda kullanılarak mekana sıcak bir hava katmış. Bu yatak odasından da terasa açılan bir cam kapı bulunmakta.

Banyo

Konutun banyosunda ise bej ve beyaz tonları tercih edilmiş. Beyaz seramik banyo vitrifiyesine mermer ve ahşap kombinasyonlu lavabo ve küvet eşlik ediyor. Son derece sade, şık, kolay temizlenebilen bir tasarım. Kiraya verilen konutlarda pek sık rastlamadığımız küvet ise konutun misafirleri için eminim hoş bir sürpriz oluyordur.

Bu daire projesini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!