Bodrum’da bir firmadan imar barışı ile hayata geçirilen anahtar teslim projeler

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Bodrum’da bir firmadan imar barışı ile hayata geçirilen anahtar teslim projeler

Homify TR Homify TR
41 Yapı Bodrum  – Project 2:  tarz Bahçe süs havuzu, Akdeniz
Loading admin actions …

Türkiye’de tatil, deniz ve doğa denildiğinde ilk akla gelen yer elbette ki Bodrum. Yılın neredeyse yarısında sıcak havasıyla yaz mevsiminin güzelliklerini yaşatan Bodrum, birbirinden güzel arazilerin ve uçsuz bucaksız deniz manzarasının içindeki, her biri mimari şaheser sayılabilecek geleneksel taş evler ve modern yapılarıyla öne çıkan tatil yerlerinden biri. Deneyimli kadrosu ile Bodrum’da oldukça tanınmış bir firma olan 41 Yapı Bodrum da, imza attığı görkemli mimari projeler ile sayfalarımızda öne çıkıyor. 

İmar affı olarak da adlandırılan imar barışı geçtiğimiz dönemde Türkiye’deki yapı ruhsatı olmayan evlerle ilgili sorunları ortadan kaldırdı. Özellikle yazlık yerlerde yapılan evler için imar barışı kapsamında verilen yapı kayıt belgeleri ile 31 Aralık 2017 tarihinden önce yapılan evler yapı ruhsatına kavuşarak kaçak statüsünden çıkarak değer kazandı. 

Bu yazımızda kapsamlı bir şekilde inceleyeceğimiz projeler de imar barışı sürecinde tasarım ve uygulaması 41 Yapı Bodrum tarafından anahtar teslim olarak gerçekleştirilmiş göz kamaştırıcı villa projelerinden oluşuyor. 

Görünürlüğünüzü EN ÜST DÜZEYE çıkarın
Projeleriniz homify dergi bölümünde konu edilsin.
Şimdi Deneyin

Hem şık ve görkemli, hem kullanışlı ve konforlu

Mimari estetik, yalnızca şık bir görünümden ibaret değildir. İyi bir mimari tasarım çevredeki manzaranın doğal akışına uyum sağlar, göz alıcı bir güzellik ve görkeme sahip olduğu gibi aynı zamanda ev sakinleri için de kullanışlı ve konforlu alanlar sunar. Bu örnek villa projesi de tüm bu özellikleri bünyesinde barındırıyor. Net ve temiz çizgilerle oldukça modern bir mimari anlayış ile inşa edilmiş olan projede hem iç hem de dış kullanım alanlarının geniş ve ferahlığı kadar dış cephe tasarımın çarpıcı ve yenilikçi dokusu da dikkat çekiyor. 

Uygulama öncesi projelendirme

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yer alan mevcut konut veya ofislerin yenilenmesi konusunda da hizmet sunan 41 Yapı Bodrum, projelerini hayata geçirirken mimari olarak bütün ayrıntıları incelikle gerçekleştiren ve son derece profesyonel bir ekiple çalışan bir firma. Bu profesyonel ekipten iç mekan tadilat ve yenileme işlemlerinden mantolama hizmetlerine, su yalıtımından zemin kaplamaya ve tabii ki mimari çizim ve projelendirme işlemlerine varana kadar konut ve ofis tasarımları ile ilgili her türlü desteği alabilirsiniz. 

Anahtar teslim projelerde de en önemli aşamalardan biri projelendirme ve tasarım aşamasıdır ve 41 Yapı Bodrum uygulama aşamasında olduğu kadar projenin uygulama öncesi hazırlanma sürecinde de büyük bir titizlikle çalışarak konut sahiplerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda en ideal tasarımı oluşturuyor. 

Çağdaş ve yenilikçi mimari yapılar

Bir başka anahtar teslim villa projesinde ise yine oldukça çağdaş çizgilere sahip bir mimari anlayış ile karşılaşıyoruz. Küpü andıran çizgilerle ve geniş cam yüzeylerle desteklenen bu yaratıcı dış cephe tasarımı akıcı bir geçişle havuz ve bahçe alanına bağlanıyor. 

Manzaraya karşı özel tasarım

Herkesin hayallerini süsleyecek kadar dikkat çekici ve şık villa projelerinden bir diğerinde ise daha yatay bir mimari tasarım ile karşılaşıyoruz. Havuz, bahçe ve evin tasarımı birbirleri ile ilişkili ve akıcılığın ön planda tutulduğu bir tarzda planlanmış. Eşsiz bir deniz manzarasına sahip olan bu evde her yaşam alanının manzaradan faydalanmasını sağlayacak mimari çözümler üretilmiş. Havuz alanı da iç mekanlar da manzaraya karşı konumlanıyor ve modern ve huzur dolu bir atmosfer yaratılıyor. 

İç mimari tasarım

Mimari projeler söz konusu olduğu zaman nedense hep dış cephe tasarım ve uygulamaları ön plana çıkar ancak özellikle anahtar teslim projelerinde çok önemli olan unsurların başında iç mekanların düzenlemesi gelir. Konforlu ve kullanışlı bir ev için iç mekanlardaki iç mimari unsurların oldukça ustalıkla hayata geçirilmesi gerekir. 41 Yapı Bodrum anahtar teslim projelerini oluştururken yalnızca dış cephe mimarisine değil aynı zamanda iç mekanlardaki zemin, duvar ve tavan kaplamalarına da oldukça büyük bir özen gösteriyor. Kaliteli malzemeler ve usta işçilikle evlerin yalnızca dış görünümlerinin değil, iç görünümlerinin de pürüzsüz, şık ve görkemli olması sağlanıyor. 

Firmanın iç mekanlarla ilgili uygulama ve tasarımlarına göz gezdirmek için Bodrumlu bir iç mimarlık firmasından yaratıcı dekorasyon çözümleri başlıklı yazımıza da tıklayabilirsiniz. Ayrıca firma ile ilgili ayrıntılı bilgiye de web sitesinden ulaşabilirsiniz:  www.41yapibodrum.com

Bu anahtar teslim projeleri beğendiniz mi?
Casas inHAUS:  tarz Evler, Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!