Ofis Fotokopi Makineleri | homify
Yeni Fikirlere Geri Dön

Ofis Fotokopi Makineleri

Fotokopi Makinesi Fotokopi Makinesi
Düzenle
Fotoğraf ekle

Kısa yada uzun dönemli kiralık ofis fotokopi makinesi, ofis yazıcı ihtiyacınızı karşılayacak üstün teknoloji ile hazırlanmış ofis fotokopi makinelerini en uygun kiralama fiyatları ve ülke geneline yayılmış bayi ağımız ile en kısa sürede kullanımınıza sunuyoruz. Yönetilen doküman hizmetleri siyah beyaz ya da renkli fotokopi makinesi, lazer yazıcı kiralama hizmetimizden faydalanarak iş akışlarınızı hızlandırıp, dokümantasyon maliyetlerinizi %30’a varan oranda azaltabilirsiniz.

Günümüz şartlarında işletmelerin masraf tasarrufu yapması kaçınılmazdır. İşletmelerin baskı maliyetlerinde masraflarını minimize etmesi için fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetleri sağlıyoruz. Yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama hizmetlerimiz ile baskı maliyetlerinizi kontrol altında tutabilir, sürpriz maliyetlerle uğraşmak zorunda kalmadan işinize devam edebilirsiniz. Yazıcı ve fotokopi makineleri için ekstradan sarf malzeme, servis işçilik ücretleri veya yedek parça maliyetlerine bütçe ayırmanız gerekmez.

Çıktı ve baskı maliyetlerini kontrol altında tutabilmek, yazıcı ve fotokopi makinelerinin servis maliyetlerini karşılamak ciddi masraflar oluşturmaktadır. Baskı maliyetlerini düşürmek ve kontrol altında tutabilmek için firmamız ile kiralama anlaşması yapabilirsiniz. Kiralama yöntemi olarak çıktı başına maliyet ve süreli kiralama anlaşması gibi farklı kiralama yöntemlerimiz bulunmaktadır. Kiralama yönteminde, makinenin mülkiyeti müşterimize, servis işçiliği ve sarf malzeme toner kartuş maliyetleri bize ait olmaktadır. Ay sonunda yalnızca çekim aldığınız sayı kadar ödeme yapabilirsiniz. Böylece hem baskı maliyetlerinizi kontrol edebilir, hem de sarf malzeme ve servis işçiliği ücretlerini ödemek zorunda kalmazsınız.

Ziyaret etmek için: https://www.bogazicifotokopi.com.tr/kategori/ofis/