İstanbul'da bir firmadan çağdaş ve etkileyici iç tasarımlar | homify

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İstanbul'da bir firmadan çağdaş ve etkileyici iç tasarımlar

Homify TR Homify TR
GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
Loading admin actions …

İç tasarım, sadece evinizin nasıl göründüğünü belirlemekle kalmaz, aynı zamanda yaşam alanlarını daha işlevsel hale getirerek ev sahiplerinin yaşam kalitesini arttırır. Evin boyutundan odaların formuna, ev sahiplerinin yaşam tarzından evlerinde görmek istedikleri estetik stile kadar her bir faktörün incelikle değerlendirilmesi gereken iç mimari tasarım hizmetleri yalnızca renkleri belirlemek, malzeme ve kumaşları seçmek ve mobilyaları yerleştirmekten çok fazla fazlasıdır aslında ve bunun için de alanında deneyimli ve uzmanlaşmış olan profesyonel iç mimarların projeleri, her zaman dikkat çeken ve ev sahiplerine eşsiz bir konfor ve yuva hissi veren mekanlar ortaya çıkarır. 

İç mimarlar, tasarladıkları her tür iç mekanın daima işlevsel, güvenli, sağlıklı ve estetik olarak da çekici görünmesini sağlamalı. Bunun için de elbette modern, yenilikçi, dünyadaki trendleri takip eden ve daha da önemlisi tasarladıkları mekanın işlevini tam olarak ve doğru analiz edebilen bir bakış açısı şart. 

Bu yazımızda sizleri, tam da bu bakış açısıyla, her zaman özenli, şık ve kullanışlı iç mekanlar tasarlayan işinin ehli bir firmayla tanıştıracağız. İstanbul'da yer alan iç mimarlık firması Mat Dizayn, ev ve mağaza dekorasyonunda her ayrıntıyı analiz eden ve fonksiyonel olarak kalıcı çözümler üreten uzman bir anlayış ile müşterilerine hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutan Mat Dizayn, mimari, dekorasyon ve tadilat hizmetlerinde düşük maliyetli projelendirme çözümleriyle farklı bütçelere uygun tasarımlar ortaya çıkarıyor. 

İşte o tasarımlardan sayfalarımızda öne çıkan örnekler…

Modern stil

Açık Mutfa ve Salon MAT DİZAYN Akdeniz
MAT DİZAYN

Açık Mutfa ve Salon

MAT DİZAYN

Mat Dizayn’ın yaklaşık bir ayda tamamladığı bu proje, 75 metrekarelik bir evin iç tasarımından oluşuyor. Modern bir tarzın tercih edildiği dekorasyonda, evin dar mekanlarında da geniş ve kullanışlı alanlar yaratılmış.

Mavi ve gri tonları ön planda

Açık Mutfa ve Salon MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

Açık Mutfa ve Salon

MAT DİZAYN

Oldukça sıcak bir mavi tonunun gri tonlamalarla bir arada kullanıldığı dekorasyonda modern ve konforlu mobilyalar ve çağdaş tasarımlı aksesuarlarla şık bir oturma alanı oluşturulmuş. Açık salon planında, mutfak ve yemek alanının ortasına konumlanan oturma alanı oldukça akıcı ve ferah bir geçiş sağlıyor. 

Çarpıcı açık plan çözümleri

Açık Mutfa ve Salon MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

Açık Mutfa ve Salon

MAT DİZAYN

Oturma alanından yemek alanına geçişte, açık duvar uygulaması ile son derece dikkat çekici ve fonksiyonel bir seperasyon ortaya çıkarıldığını görüyoruz. 

Karizmatik bir dekorasyon

Kullanışlı güzel farklı çalışmalar MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

Kullanışlı güzel farklı çalışmalar

MAT DİZAYN

Mat Dizayn'ın bir başka açık planlı salon tasarımında ise siyah ve ahşap tonlarının ön plana çıktığı oldukça karizmatik ve etkileyici bir estetik tarz dikkat çekiyor. Burada da yine modern mobilyaların yanı sıra yenilikçi ve sıradışı aksesuar ve süslemeler kullanılmış. Tavanda yer alan farklı aydınlatma katmanları ile hem çekici hem de ergonomik bir ışıklandırma sistemi oluşturulmuş. 

Sıradışı TV ünitesi tasarımı

TV Ünitesi MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

TV Ünitesi

MAT DİZAYN

Siyah rengin doğru kullanıldığında odaya muhteşem bir derinlik ve benzersiz bir doku kattığının da başarılı bir örneği olan bu çalışmada TV ünitesinin çağdaş tasarımı da odanın dikkat çekici dekorasyon ögelerinden birini oluşturuyor. 

Minimalist modernlik

GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

GENEL TASARIMLAR

MAT DİZAYN

Bu iç açıcı salon dekorasyonunda ise beyazın zarafeti doğal tonlar ve ferah bir yerleşimle bir araya gelmiş. Minimal bir modern yaklaşımla dizayn edilen salonda oldukça yalın bir dekorasyon duvardaki tablo ve modern şöminenin üzerindeki şık odunluk gibi ögelerle çarpıcı bir görünüm kazanıyor. 

Yeni nesil bir mutfak

GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

GENEL TASARIMLAR

MAT DİZAYN

Mutfak tasarımlarında yenilikçi estetik anlayışları tüm dünyada dekorasyon alanında giderek yaygınlaşan bir trend. Bu mutfakta da bu trendin oldukça başarılı bir yorumunu görüyoruz. Çoklu vurgu aydınlatmasına eşlik eden duvar dekorasyonu mutfağa oldukça farklı bir görünüm kazandırıyor. 

Derinlik ve doğallık bir arada

GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

GENEL TASARIMLAR

MAT DİZAYN
Siyah mutfaklar da son yıllarda yükselen trendlerden. Oldukça etkileyici bir görünüme sahip olan bu siyah mutfakta da kulpsuz dolaplarla akıcı bir görünüm elde edilirken masif ahşap ayrıntılarla da bu sofistike görünüme doğal bir dokuyla katkıda bulunuluyor.

Tematik genç odası

GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

GENEL TASARIMLAR

MAT DİZAYN

Mat Dizayn imzası taşıyan bu genç odasında ise Star Wars temalı, dinamik ve sıradışı bir alan ortaya çıkarılmış.

Şık ve kullanışlı raf tasarımları

GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

GENEL TASARIMLAR

MAT DİZAYN

Gri tonlarının sarı dokunuşlarla ön plana çıktığı dekorasyonda duvarda oluşturulan şık raf ünitesi dikkat çekiyor.

Hareketli ve şık çalışma alanı

GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

GENEL TASARIMLAR

MAT DİZAYN

Genç odasının çalışma alanında ise yine oldukça dinamik bir kitaplık ve duvar dekorasyonu tasarlanmış.

(Bu tasarımdaki gibi şık ve farklı genç odaları için bkz: Eğlenceli konseptlerle 13 genç odası dekorasyonu)

Sizce bu iç tasarımlardan en güzeli hangisi?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!