İstanbul’da deneyimli firmadan ilham verici dekorasyon örnekleri | homify

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İstanbul’da deneyimli firmadan ilham verici dekorasyon örnekleri

Homify TR Homify TR
GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
Loading admin actions …

Dekorasyon bir evin estetik olarak daha çekici görünmesini sağlarken aynı zamanda ev sakinleri için de daha kullanışlı, konforlu ve yuva hissi veren bir atmosfer yaratır. Kısacası özensiz ve kötü bir dekorasyona sahip bir ev, sakinlerini mutlu edemez. Özenli, incelikli ve doğru bir dekorasyon içinse mutlaka profesyonel bir bakış açısı ve uzmanlık gerektiren uygulama gerekir.  

homify sayfalarında her zaman deneyimli profesyonellerin imzasını taşıyan örnek tasarım ve çalışmaları ön plana çıkarıyor ve sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazımızda da yine işinin ehli bir firmanın her biri birbirinden şık ve ilham verici dekorasyon ve tasarımlarını derledik. İstanbul’da konumlanan Mat Dizayn, hem ev hem de ticari işletmeler için fonksiyonel kalıcı çözümler ve stilinize uygun dikkat çekici bir estetik görünüm ile harika dekorasyon projeleri sunuyor. Mat Dizayn dekorasyon ve tasarımlarını oluştururken oldukça incelikli bir süreç yönetimi sağlıyor ve bunun yanı sıra bütçenize uygun çözümler üretiyor.  Mobilya imalatı konusunda da deneyimli bir firma olan Mat Dizayn, her proje için özel olarak tasarlanarak üretilen dekorasyon unsurları ile sıradışı ve özgün işlere imza atıyor. 

İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan Mat Dizayn imzalı bu örnek dekorasyon projelerine birlikte göz gezdirelim. 

Açık salon dizaynı

GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

GENEL TASARIMLAR

MAT DİZAYN

Açık mutfaklı bu salon dekorasyonunda akıcı ve karizmatik bir estetik stil dikkat çekiyor. Mutfak ve oturma alanı arasında konumlanan ahşap yemek masası oldukça şık bir geçiş alanı yaratırken oturma alanında öne çıkan siyah tonları ve duvar dekorasyonu gerçekten sıradışı ve yenilikçi bir çağdaş dokunuş ortaya koyuyor.

Salonun dekorasyonu oluşturulurken mobilya seçiminden renk kombinasyonlarına, duvar ve tavan panellerinden aydınlatma sistemlerine kadar her şeyin ayrıntılı ve birbirleri ile uyum içinde bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz.

Televizyon ünitesi

TV Ünitesi MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

TV Ünitesi

MAT DİZAYN

Salonda yer alan TV ünitesi ise başlı başına bir tasarım. Ahşap ve siyahın modern geçişlerle oluşturduğu sofistike hareketlilik duvardaki dokulu görünümü tamamlıyor.

Huzurlu ve sakin bir oturma odası

GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

GENEL TASARIMLAR

MAT DİZAYN

Bu huzur dolu oturma odasında ise geniş pencerenin arkasından dekorasyona dahil olan yemyeşil manzarayı tamamlayan bir sadelik ve doğallık söz konusu. Beyaz tonların ön plana çıktığı dekorasyonda konforlu oturma grubunun kırlentlerinde yer alan mavi desenler Akdeniz stili bir dokunuş olarak dikkat çekiyor. Modern ışıklandırma unsurları ve bembeyaz duvarlar da bu akıcı ve minimal tasarımın önemli unsurları.

Siyah mutfak

GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

GENEL TASARIMLAR

MAT DİZAYN

Mutfak renkleri denilince akla genellikle beyaz, bej, gri gibi nötr ve açık tonlar geliyor. Oysa farklı ve etkileyici mutfaklara sahip olmak isteyenlerin biraz daha cesur renk kombinasyonlarını değerlendirmeleri gerek. Siyah mutfak dolaplarının masif ahşap renk ve dokuyla muhteşem bir uyum sağladığı bu mutfak tasarımı adeta göz kamaştırıyor, değil mi?

Sıradışı bir genç odası

GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

GENEL TASARIMLAR

MAT DİZAYN

Siyah ve cesur mutfaktan yine cesur ve sıradışı tarzıyla öne çıkan bir genç odası tasarımına geçelim. Bu defa baş rolde gri ve sarının dikkat çekici kontrastı var.

Dinamik etki

GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

GENEL TASARIMLAR

MAT DİZAYN

Bu genç odasında küçük bir alanda maksimum konfor ve işlev sağlayacak bir yerleşim uygulamasını görüyoruz. Tabii bunun için odadaki tüm mobilyaların özel tasarım olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Yatağın yanında bulunan duvar nişleri ile oluşturulan raf alanı hem dinamik bir etki hem de fonksiyonellik sağlıyor.

Renk akışı

GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

GENEL TASARIMLAR

MAT DİZAYN

Odanın en dikkat çekici özelliği ise renk uyumu. Duvar dekorundan komodin, raflar ve aksesuarları ve hatta yastık kılıfı ve diğer tekstil ürünleri içeren mükemmel bir uyum söz konusu…

Verimli alan kullanımı için özel üretimler

GENEL TASARIMLAR MAT DİZAYN
MAT DİZAYN

GENEL TASARIMLAR

MAT DİZAYN

Mat Dizayn'ın yalnızca konut değil farklı ticari işletmeler konusunda da uzman olduğunu belirtmiştik. Bu özel tasarım ise oldukça küçük bir otel odasına ait. Küçük alanın en verimli şekilde değerlendirilmesi için incelikli bir çalışma ile örnek bir tasarım ortaya çıkarılmış. Işıklı ayna ünitesi ise yine özel olarak dizayn edilerek üretilmiş bir tasarım unsuru.

Firmanın diğer çalışmaları için bkz: İstanbul'da bir firmadan çağdaş ve etkileyici iç tasarımlar

Bu yaşam alanlarından en çok hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!