İstanbul'da bir firmadan ezber bozan bir yatak odası

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İstanbul'da bir firmadan ezber bozan bir yatak odası

Homify TR Homify TR
MAT DİZAYN – Bedroom design: modern tarz , Modern
Loading admin actions …

Gelişen estetik anlayışları ve tasarım perspektifleri ile bugün evlerin iç tasarımları söz konusu olduğunda pek çok farklı stilde oldukça sıradışı görünümlerle karşılaşıyoruz. Ancak bazı odalarda farklılık ve özgünlük yaratan tasarımlar, yalnızca usta profesyonellerin ellerinden çıkabilir. Bu odaların başında da yatak odaları geliyor. 

Yatak odalarında genellikle hep birbirine benzeyen dekorasyonların yaygın olmasının nedenlerinden biri, bu odanın oldukça spesifik işlevlere sahip mobilyalar ile tasarlanması ve kısıtlı bir alanda bu işlevsel mobilyaların yanı sıra aynı zamanda sıradışı ve kendine has bir karakter yaratacak dekorasyon oluşturmanın bir hayli güç olması. Ancak profesyonel bir perspektif ile tasarımın yalnızca mobilya seçimi ve yerleşimi anlamına gelmediği de bir gerçek. Deneyimli ve işinin uzmanı bir ekip, bir odanın iç mimari tasarımında her ayrıntıyı kullanıcının stiline, ihtiyaçlarına ve yaşam tarzına göre değerlendirerek ona özel çözümler ve tasarımlar üretir. 

Mat Dizayn birbirinden çarpıcı projeleri ile sayfalarımızda ön plana çıkan İstanbullu bir firma. İç tasarım, dekorasyon, tadilat gibi konularda fonksiyonel ve kalıcı çözümler sunuyor. Her mekana özel tasarımlar üreten Mat Dizayn'ın bu yazımızda konuk olduğumuz çalışması ise yenilikçi, lüks ve şık bir yatak odası tasarımı. Birbirinden etkileyici ayrıntı ve özellikleriyle kendine özgü ezber bozan bir estetik görünüme sahip olan bu yatak odasının dizaynı 85 bin TL'ye mal olmuş. Işıltılı, iç açıcı, benzersiz bir yatak odası dizaynı görmek isterseniz önden buyurun…  

Makyaj masası

MAT DİZAYN – Innovator: modern tarz , Modern Ahşap-Plastik Kompozit
MAT DİZAYN

Innovator

MAT DİZAYN

Lüks, ışıltılı ve aynı zamanda modern bir tasarıma sahip olan yatak odasının iç mimari unsurları ve dekorasyonu oldukça detaylı bir akış ortaya koyuyor. Yalın tasarımıyla beyaz kapıdan içeri girdiğimizde karşımıza ışıl ışıl bir estetik çıkıyor. Makyaj masasında kullanılan ayna ve özel ışıklandırma alanı ergonomik açıdan kusursuz kılıyor ve aynı zamanda tavandaki ışıklandırma ögeleri ile uyumlu bir aydınlık yaratıyor. Yatak odasında ışıklandırma sisteminin oldukça detaylı ve katmanlı tasarlandığını görebiliyoruz. Tavana yayılan gömme ışıklara dekoratif olarak oldukça etkili bir avize eşlik ediyor.

Geniş ve şık dolaplar

MAT DİZAYN – Bedroom design: modern tarz , Modern Ahşap-Plastik Kompozit
MAT DİZAYN

Bedroom design

MAT DİZAYN
Farklı bir panjur kapak modeline sahip olan gömme dolaplar yatağın iki yanındaki boş duvarları da kaplayarak maksimum depolama alanı sağlıyor. Yatak odası alanının geniş olması ve dolap kapaklarının modelinin seçimi sayesinde bu büyük dolapların odanın görünümünü daraltmasının önüne geçilmiş. Genellikle yatak odalarında kullanılan koyu renkli ve hantal görünümlü dolaplar alanın olduğundan daha küçük ve boğucu görünmesine neden olur. Ancak bu odadaki dolap yerleşimi ve tasarımı bu konuda ders niteliğinde bir örnek.

Yatak başında duvar nişleri

MAT DİZAYN – Bedroom design: modern tarz , Modern Ahşap-Plastik Kompozit
MAT DİZAYN

Bedroom design

MAT DİZAYN

Duvar nişleri, bulundukları odanın dokusunu değiştiren, ona stil ve kendine özgür bir karakter kazandıran oldukça etkili ve önemli iç mimari tasarım unsurlarıdır. Ancak tabii ki duvar nişlerinin tasarımı, dekorasyonu ve konumu da odadaki etkisini değiştiren etmenler. Mat Dizayn ekibi yatak başı ünitesinin üzerinde oluşturulan duvar nişleri ile çarpıcı ve yenilikçi bir estetik anlayışı sunuyor. Duvar nişlerinin simetrik dinamizmi ve iç ışıklandırma sistemi ile vurgulanan aksesuar seçimleri odanın tasarımının odak noktasını oluşturuyor.

Bütünlük ve ahenk

MAT DİZAYN – Bedroom design: modern tarz , Modern Ahşap-Plastik Kompozit
MAT DİZAYN

Bedroom design

MAT DİZAYN
Odaya geniş bir açıdan baktığımızda bütün iç tasarımın muazzam bir akıcılığa ve uyuma sahip olduğunu görebiliyoruz. Renk geçişleri ve ışıklandırmalar ile vurgulanan pırıltılar bütünlüklü bir ahenk yaratıyor. Tüm mobilya ve aksesuarların özenle seçilmesinin yanı sıra perde ve nevresim takımı gibi yatak odası tekstil ürünleri de genel tasarıma uyum sağlayacak şekilde seçilmiş. Bu ayrıntılı ışıklandırma sisteminin yanında, yatağın yan cephesinde yer alan pencere de zeminden tavana uzanan boyu ve genişliği ile doğal ışığın da odaya maksimum verimle nüfuz etmesini sağlıyor.

Ayrıntılı tasarım

MAT DİZAYN – Bedroom design: modern tarz , Modern Ahşap-Plastik Kompozit
MAT DİZAYN

Bedroom design

MAT DİZAYN

Estetik şıklıkları ile hayran bırakan mobilya ve iç mimari unsurlarda, malzemelerin de en yüksek kalitede seçildiğini de görebiliyoruz. Zemin döşemesinden tavan dekoruna her bir detayın en kaliteli malzemeler ve en ince ve yaratıcı tasarım perspektifi ile işlendiği bu yatak odası sayfalarımızdaki en yenilikçi ve şık tasarımlardan biri.

Mat Dizayn imzası taşıyan başkaca tasarımlara da göz gezdirmek isterseniz bkz: İstanbul’da deneyimli firmadan ilham verici dekorasyon örnekleri

Bu yatak odasında en çok ilginizi çeken tasarım unsuru hangisi?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!